• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Обід: 12-13

17.06.2021 — Газета «Західний Кур’єр» № 24 (1807)

За рахунок використання альтернативних енергоносіїв ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» хоче зменшити собівартість і підвищити якість послуг з теплопостачання.

Про це заявив директор підприємства Євгеній Герасименко. За його словами, «Теплокомуненерго» є найбільшим комунальним підприємством Івано-Франківська. Воно обслуговує 31 котельню, сім з яких працюють на відходах деревини, та чотири когенераційні установки. Централізоване теплопостачання здійснюється до 694 будинків, а загальна кількість підключених об’єктів перевищує півтори тисячі.

Найбільш актуальною проблемою для «Теплокомуненерго» його керівник називає зменшення кількості споживачів в результаті відключення від мереж централізованого опалення. Водночас він зазначає, що зменшення кількості абонентів призведе до збільшення тарифів та погіршення якості послуг  у зв’язку з розбалансуванням системи опалення.

«Сьогодні основною метою нашого підприємства є збереження наявних споживачів, зменшення собівартості послуг шляхом впровадження використання альтернативних енергоносіїв та підвищення якості послуг абонентам», — сказав Є. Герасименко. Він також додав, що у зв’язку із зростанням вартості енергоносіїв зростають і тарифи. А із зростанням вартості послуг зменшується рівень оплати споживачами , який торік становив 85%, хоча у попередні роки сягав 90% і більше.

Також за останні 10 років зменшилась кількість споживачів гарячого водопостачання. За словами Є. Герасименка, це теж пов’язано з відключенням будинків від централізованого опалення, а також із припиненням гарячого водопостачання у міжопалювальний сезон і відмовою мешканців від проведення ремонтів мереж навіть за умов співфінансування. «Наявна ситуація з часом призведе до повного відключення гарячого водопостачання в місті», — каже Є. Герасименко.

Стах МІРЧУК

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.