• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

Розпочато герметизацію зварних стиків тепломережі

06.06.2022

Роботи по заміна магістральної тепломережі в районі вул. Карпатській наближаються до завершення. Тут, після виконання монтажних зварних робіт нових попередньо-ізольованих труб, було здійснено гідравлічні випробування змонтованої ділянки. Гідравлічні випробування показали досконалу якість робіт.

Тепер настала черга здійснити термоізоляцію зварних стиків. Для цього було запрошено спеціалістів з фірми ТзОВ «Термо-Ізол» з м. Городок Львівської області.

Директор  ТзОВ «Термо-Ізол» Володимир Феденко і спеціалісти-монтажники Віталій Пашкевський і Олексій Дерманський провели наочні навчання для працівників теплового району №1 з виконання герметизації зварних стиків за допомогою термозварних муфт.

Спеціалісти теплового району №1 під керівництвом майстра Михайла Вівчара уважно переймали передовий досвід городоцьких фахівців.

Зварні стики, наперед знежирені і оброблені грунтовою фарбою, термічно герметизуються за допомогою спеціального електричного спаювання із захисною пластиковою насувною кришкою (муфтою). Після чого порожнина заповнюється спеціальними хімічними реагентами, які під час хімічної реакції утворюють надійну герметизуючу та теплоізолюючу пінку, що захищатиме зварні стики від впливів зовнішнього середовища впродовж багатьох років експлуатації тепломережі і не допускатиме теплових втрат

На фото: Підготовлені зварні стики тепломережі. Роботи з герметизації стиків.