офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Відділ з енергозбереження

Відділ з енергозбереження

Начальник відділу – Цікель Богдан Михайлович

телефон (0342) 73-07-08.

Заступник – Швець Віктор Іванович, тел. (0342) 73-07-36.

Провідний інженер-метролог – Гринчук Іван Іванович, тел. (0342) 73-07-18.

Основним завданням відділу є максимально ефективне використання і збереження теплової енергії, яку виробляє підприємство, повсякденна боротьба з можливими тепловими втратами, як на магістральних тепломережах, так і безпосередньо на котельнях і ЦТП у відповідності з температурним графіком і режимними картами. Задля цього працівниками відділу здійснюється постійний моніторинг якісної роботи без втрат теплової енергії мереж і котелень і при виявленні випадків – негайне їх усунення.

Працівники відділу здійснюють контроль і виявлення фактів самовільного підключення абонентів до теплових мереж, перевищення норм теплоспоживання, крадіжок та марнотратства теплової енергії, втрат тепла з витоками та здійснюють приписи по таких фактах.

Спеціалістами відділу здійснюється контроль та приймання із оформленням відповідних актів, проведення гідравлічних випробувань теплових мереж та внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання.

Відділ здійснює та розробляє заходи з проведення єдиної політики у сфері енергозбереження, контролю за раціональним і ефективним використанням і дотриманням нормативів витрат паливно-енергетичних ресурсів на підприємстві.

Організовує роботи із забезпечення необхідної точності вимірювання, підвищення рівня та вдосконалення метрологічного забезпечення на підприємстві.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.06.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»