офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна Структура Відділи підприємства Відділ тарифної політики

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Відділ тарифної політики та планування

Відділ тарифної політики та планування

Начальний відділу – Зварун Оксана Дмитрівна

Телефон: (0342) 72-07-91

Відділ здійснює роботу з економічного планування на підприємстві, направленого на організацію раціональної господарської діяльності з метою досягнення найбільшої економічної ефективності.

Забезпечує підготовку перспективних проектів, річних та квартальних планів підрозділів підприємства з усіх видів діяльності, а також обґрунтувань і розрахунків до них відповідно до завдань, встановлених планами та замовленнями.

Складає фінансові плани підприємства, формує окремі його розділи, приймає участь у розробці комплексного плану соціально-економічного розвитку.

Розробляє прогресивні плани техніко-економічних нормативів матеріальних і трудових ресурсів і витрат, підвищення рентабельності виробництва, збільшення прибутку, усунення нераціональних витрат.

Здійснює роботу по розрахунку тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії та гаряче водопостачання, готує матеріали та проекти рішень на затвердження тарифів в установленому законом порядку на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.10.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»