офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

ЄБРР

Інвестиційні проекти розвитку галузі

Вже протягом ряду останніх років ДМП «ІФ Теплокомуненерго» послідовно проводить роботу по Програмі реалізації проекту «Реконструкція та модернізація централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», яка реалізується в Україні спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Шведським агентством міжнародного розвитку.

Згідно цієї Програми будуть залучені кошти з трьох джерел фінансування:

кредит від ЄБРР;

-нвестиційний грант від Шведського агентства міжнародного розвитку;

-кошти міського бюджету.

Метою є надання якісних послуг теплопостачання та гарячого водопостачання мешканців обласного центру шляхом розвитку і модернізації системи теплопостачання, підвищення ефективності діяльності підприємства, зменшення використання паливно-енергетичних ресурсів та втрат в системі теплопостачання, а також викидів шкідливих речовин.

Що передбачає цей Проект і що конкретно він надасть в перспективі підприємству і мешканцям міста?

Надійне теплопостачання та гаряче водопостачання передбачене для мешканців теплових мікрорайонів по вул. Дорошенка, вул. Тролейбусна та вул. Військових Ветеранів міста Івано-Франківська. Підвищиться енергоефективність централізованого теплопостачання обласного центру шляхом реконструкції та модернізації котельного обладнання, відбудеться заміна застарілих газових котлів на нові із суттєво вищим коефіцієнтом корисної дії, встановлення котлів на біопаливі, впровадження новітньої автоматизації технологічного циклу виробництва теплової енергії, встановлення індивідуальних теплових пунктів та заміна трубопроводу теплової мережі з використанням попередньо –теплоізольованих труб.

Запланований загальний економічний ефект після впровадження Проекту складе 1 мільйон 428 тисяч євро і це вже в перший рік повноцінної роботи. У подальші роки очікується збільшення щорічної економії:

-зменшення споживання природного газу на 6,68 мільйонів кубометрів на рік;

-зменшення споживання електроенергії на 979 МВт год. на рік;

-економія внаслідок заміни теплової мережі складе 5550 Гкал на рік;

-зменшення викидів шкідливих речовин , зокрема викидів СО2 на 15450 тонн /рік.

Нині Проект на стадії розробки технічного завдання для проведення тендерних процедур.

Стратегія розвитку

Стратегічну розбудову ДМП «ІФ Теплокомуненерго» у відповідності із сучасними європейськими технологіями втілює в життя відділ стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів, яким керує Ігор Лесів.

-Ігоре Ярославовичу, в якому руслі здійснюється співпраця із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР)?

-14 квітня 2015 року відбувся міжнародний тендер в рамках співпраці нашого підприємства із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку щодо проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», по контакту «Реконструкція та модернізація котельні на вул. Медичній, 17а», в якому прийняли участь 4 учасника. За результатами тендеру переможцем торгів став ТОВ «Котлозавод «Крігер» - Консорціум «Крігер-УПА». 2 вересня цього року ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерого» та ТОВ «Котлозавод «Крігер» уклали контракт на реконструкція та модернізацію котельні на вул. Медична 17а»

Також в рамках проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», 9 липня 2015 року відбувся перший етап другого міжнародного тендеру по контакту «Встановлення котла на біопаливі на котельні по вулиці Тролейбусна,40а», в якому взяло участь 9 компаній із шести європейських країн. На даний час проводиться оцінка пропозицій компаній, котрі брали участь в першому етапі торгів.

10 вересня 2015 року оголошено третій міжнародний тендер в рамках проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» по контакту «Реконструкція та модернізація котельні на вул. Військових Ветеранів, 8а».

Черговий Міжнародний тендер відбувся

Про цю подію розповідає Начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів підприємства Ігор Лесів.

-11 листопада 2015 року в кабінеті головного інженера підприємства Михайла Кобилянського відбувся міжнародний тендер у рамках співпраці ДМП «ІФ Теплокомуненерго» із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) щодо проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» та гранту від Шведського агентства міжнародного розвитку «Sida» контракту «Реконструкція та модернізація котельні на вулиці Військових Ветеранів, 8А».

У роботі тендеру взяли участь чотири компанії, а саме:

-Корпорація виробничих та комерційних підприємств «Союз», м.Одеса;

-ТОВ «Енерго-Інвест», м.Київ;

-Консорціум «Укртеплогенерація», м.Київ;

-Представництво «Енертекс Сарл», Київська область, с.Софіївська Борщагівка.

Під час засідання було відкрито та оголошено цінові пропозиції учасників тендеру. Надалі відбуватиметься оцінка наданих пропозицій учасників тендерним комітетом підприємства, погодження з ЄБРР для визначення переможця

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.08.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»