• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16
  Обід: 12-13

Інвестиційні проекти розвитку галузі

Вже протягом ряду останніх років ДМП «ІФ Теплокомуненерго» послідовно проводить роботу по Програмі реалізації проекту «Реконструкція та модернізація централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», яка реалізується в Україні спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Шведським агентством міжнародного розвитку.

Згідно цієї Програми будуть залучені кошти з трьох джерел фінансування:

кредит від ЄБРР;

нвестиційний грант від Шведського агентства міжнародного розвитку;

кошти міського бюджету.

Метою є надання якісних послуг теплопостачання та гарячого водопостачання мешканців обласного центру шляхом розвитку і модернізації системи теплопостачання, підвищення ефективності діяльності підприємства, зменшення використання паливно-енергетичних ресурсів та втрат в системі теплопостачання, а також викидів шкідливих речовин.

Що передбачає цей Проект і що конкретно він надасть в перспективі підприємству і мешканцям міста?

Надійне теплопостачання та гаряче водопостачання передбачене для мешканців теплових мікрорайонів по вул. Дорошенка, вул. Тролейбусна та вул. Військових Ветеранів міста Івано-Франківська. Підвищиться енергоефективність централізованого теплопостачання обласного центру шляхом реконструкції та модернізації котельного обладнання, відбудеться заміна застарілих газових котлів на нові із суттєво вищим коефіцієнтом корисної дії, встановлення котлів на біопаливі, впровадження новітньої автоматизації технологічного циклу виробництва теплової енергії, встановлення індивідуальних теплових пунктів та заміна трубопроводу теплової мережі з використанням попередньо –теплоізольованих труб.

Запланований загальний економічний ефект після впровадження Проекту складе 1 мільйон 428 тисяч євро і це вже в перший рік повноцінної роботи. У подальші роки очікується збільшення щорічної економії:

зменшення споживання природного газу на 6,68 мільйонів кубометрів на рік;

зменшення споживання електроенергії на 979 МВт год. на рік;

економія внаслідок заміни теплової мережі складе 5550 Гкал на рік;

зменшення викидів шкідливих речовин , зокрема викидів СО2 на 15450 тонн /рік.

Нині Проект на стадії розробки технічного завдання для проведення тендерних процедур.

Стратегія розвитку

Стратегічну розбудову ДМП «ІФ Теплокомуненерго» у відповідності із сучасними європейськими технологіями втілює в життя відділ стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів, яким керує Ігор Лесів.

Ігоре Ярославовичу, в якому руслі здійснюється співпраця із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР)?

14 квітня 2015 року відбувся міжнародний тендер в рамках співпраці нашого підприємства із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку щодо проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», по контакту «Реконструкція та модернізація котельні на вул. Медичній, 17а», в якому прийняли участь 4 учасника. За результатами тендеру переможцем торгів став ТОВ «Котлозавод «Крігер» — Консорціум «Крігер-УПА». 2 вересня цього року ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерого» та ТОВ «Котлозавод «Крігер» уклали контракт на реконструкція та модернізацію котельні на вул. Медична 17а»

Також в рамках проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська», 9 липня 2015 року відбувся перший етап другого міжнародного тендеру по контакту «Встановлення котла на біопаливі на котельні по вулиці Тролейбусна,40а», в якому взяло участь 9 компаній із шести європейських країн. На даний час проводиться оцінка пропозицій компаній, котрі брали участь в першому етапі торгів.

10 вересня 2015 року оголошено третій міжнародний тендер в рамках проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» по контакту «Реконструкція та модернізація котельні на вул. Військових Ветеранів, 8а».

Черговий Міжнародний тендер відбувся

Про цю подію розповідає Начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів підприємства Ігор Лесів.

11 листопада 2015 року в кабінеті головного інженера підприємства Михайла Кобилянського відбувся міжнародний тендер у рамках співпраці ДМП «ІФ Теплокомуненерго» із Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) щодо проекту №39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» та гранту від Шведського агентства міжнародного розвитку «Sida» контракту «Реконструкція та модернізація котельні на вулиці Військових Ветеранів, 8А».

У роботі тендеру взяли участь чотири компанії, а саме:

Корпорація виробничих та комерційних підприємств «Союз», м.Одеса;

ТОВ «Енерго-Інвест», м.Київ;

Консорціум «Укртеплогенерація», м.Київ;

Представництво «Енертекс Сарл», Київська область, с.Софіївська Борщагівка.

Під час засідання було відкрито та оголошено цінові пропозиції учасників тендеру. Надалі відбуватиметься оцінка наданих пропозицій учасників тендерним комітетом підприємства, погодження з ЄБРР для визначення переможця

Зустріч із провідним радником ЄБРР

15 серпня 2018 р.до Івано-Франківська прибув провідний радник Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) Ігор Князєв. Його приймав перший заступник міського голови Микола Вітенко. Від ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на переговорах були директор підприємства Руслан Гайда та заступник директора зі стратегічного розвитку Ігор Лесів.

Під час зустрічі обговорювався стан справ по реалізації існуючого проекту та перспективи подальшої співпраці ЄБРР та м. Івано-Франківська. Микола Вітенко розповів про перспективи і бачення розбудови і модернізації теплогенеруючого господарства обласного центру.

Представник ЄБРР висловив зацікавлення та висунув певні вимоги до майбутньої реалізації та фінансування проектів.

Котельна на Довгій, 68а: початок робіт з демонтажу котла

Kotel Dovga 0409

05.09.2018

В котельні, що на вулиці Довга, 68а розпочалися підготовчі роботи в плані виконання Проекту ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська». В частині цього Проекту, що стосується даного об’єкту теплоенергетики, передбачається виконати модернізацію із встановленням нового, сучасного газового котла потужністю 9 МВт та допоміжного обладнання.

Нині на третьому котлі ТВГ- 8М, що підлягає заміні, вже демонтовано пальники, пульт керування, здійснено від’єднання від водяної, електричної та газової мережі, проводяться роботи по відокремленню (бліндуванню) котла від мережі подачі теплоносія.

Згодом настане черга повного демонтажу, аби на його місці змонтувати новий сучасний котел потужністю 9 МВт.

Підрядником робіт на цьому об’єкті теплоенергетики визначено компанію «ENERTEX» м. Марсель, Французька республіка.

Відбулася робоча нарада

19.09.2018 р.

Відбулася робоча нарада із представниками компанії «ENERTEX» м. Марсель Французька республіка, переможцем тендеру по виконанню робіт щодо реалізації Проекту ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська» в частині модернізації котельні на вулиці Довга,68 із встановленням нового, сучасного газового котла потужністю 9 МВт та допоміжного обладнання.

У робочій нараді взяли участь Голова представництва компанії «ENERTEX» в Україні Аладеніс Джуліан, головний інженер проекту Микола Белюженко, керівник групи впровадження проектів Олена Іванів, заступник директора ДМП «ІФТКЕ» з експлуатації Михайло Кобилянський,заступник директора зі стратегічного розвитку ДМП «ІФТКЕ» Ігор Лесів та начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак.

Під час наради обговорювалися технічні питання, які виникли у представників компанії «ENERTEX» при розробці проекту. Після наради відбувся виїзд на об’єкт модернізації (котельня на вул. Довга, 68), де було надано вичерпні відповіді, уточнення та роз’яснення на ряд питань щодо майбутньої реконструкції.

Відбулося офіційне розкриття І етапу тендерних пропозицій

DSC 1395-3

14 листопада 2018 р. о 10:15 годині за київським часом, в кабінеті головного інженера ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» під час засідання тендерного комітету відбулося офіційне розкриття конкурсних тендерних пропозицій по Проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» по контракту в частині «Модернізація котельні по вул. Дорошенка 28а, з установкою нового котла на біопаливі загальною потужністю 3 МВт».

DSC 1379-3

При офіційному розкритті конкурсних тендерних пропозицій крім учасників тендерного комітету були присутні представники компаній, що взяли участь в тендері: компанія «ENERTEX» Французька Республіка та компанія «Axis Technologies UAB» Литовська Республіка.

DSC 1406-3

Після отримання всієї обумовленої документації тендерним комітетом представники-учасники офіційного розкриття тендерних пропозицій підписали Протокол, в якому зазначено, що процедура розкриття конкурсних тендерних пропозицій відбулася з дотриманням всіх необхідних регламентованих процедур.

Відтепер тендерний комітет розпочне розглядати отримані технічні рішення та їх відповідність щодо тендерних вимог.

Демонтаж старого обладнання

DSC 1455 100119

Розпочався новий 2019 рік, а роботи, що були започатковані ще в грудні 2018-го, набирають свій темп. У котельні на вулиці Довга, 68а на третьому котлі ТВГ-8М тривають роботи з демонтажу. На місці старого котла переможець міжнародного тендеру компанія «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка) змонтує новий сучасний газовий котлоагрегат потужністю 9 МВт із допоміжним обладнанням.

DSC 1470 1001

На сьогодні тут вже демонтовано муровані стіни корпусу цього потужного теплогенеруючого агрегату. Залишається система водогрійних труб, тобто, так би мовити, скелет водогрійного котла заввишки понад двоповерхову споруду.

DSC 1491 1001

Нині робочі займаються демонтажем системи водогрійних труб за допомогою газової різки, адже метал треба ретельно зібрати. Паралельно демонтуються залишки цегляної кладки. Дуже скоро на місці старого котлоагрегату залишиться вільне місце для монтажу новітнього теплогенеруючого обладнання, чим незабаром займуться французькі фахівці.

Модернізація котельні на вулиці Довга, 68а є частиною загальноміського Проекту співпраці з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська».

Відбулися роз’яснювальні слухання

DSC 1578 2401

23-24 січня 2019 р.у ДМП «ІФТКЕ» відбулися робочі роз’яснювальні слухання з учасниками тендеру по Проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» по контракту в частині «Модернізація котельні, що на вул. Дорошенка 28а, з установкою нового котла на біопаливі загальною потужністю 3 МВт».

У слуханнях брали участь представники компаній — учасники тендеру: компанія «ENERTEX» Французька Республіка та компанія «Axis Technologies UAB» Литовська Республіка.

Від нашого підприємства зустріч проводили заступник директора із стратегічного розвитку Ігор Лесів, начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак, інші відповідальні працівники цього відділу. Вела обговорення керівник ГРП Олена Іванів.

Під час засідання було обговорено ряд питань, що стосувалися технічної документації, яку надали учасники тендеру щодо виконання модернізації котельні на вулиці Дорошенка, 28а. За результатами слухань підписані відповідн

Запрошення для подачі заявок на участь у ІІ етапі тендерних торгів

25.02.2019 р.

Проект № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська»

«Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів»

Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» запрошує подати оновлену технічну і комерційну заявку на участь в Другому Етапі тендерних торгів з урахуванням змін, передбачених документом «Зміни, що необхідно внести до тендерної пропозиції, за результатами оцінки Першого Етапу» наступні компанії, як такі, що подали заявки, що відповідають вимогам Першого Етапу торгів:

-СП«ТЕНЗА-ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», Чеська Республіка

«AMAR DHS», Італійська Республіка;

AXIS INDUSTRIES AB», Литовська Республіка

«HERZ ARMATUREN Ges m.b.H.», Австрійська Республіка.

Заявка на участь у Другому Етапі торгів має бути доставлена за адресою:

Україна, 76000, Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 59 а

до 10:00 за місцевим часом 26.03.2019 р., де в цей час її буде відкрито в присутності представників учасників торгів, які висловлять бажання бути присутніми.

Розкриття документації ІІ етапу тендерних пропозицій

DSC 21491 2603

26 березня точно о 10:00 розпочалася процедура розкриття документації конкурсних тендерних пропозицій компаній, що пройшли і відповідають вимогам І етапу тендерних торгів для їхньої подальшої участі у ІІ етапі тендерних пропозицій відповідно до Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська» в частині «Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів».

DSC 21552 2603

У процедурі розкриття документації для участі у ІІ етапі тендерних торгівдо нашого підприємства приїхали і надали відповідну документацію наступні представники компаній:

-«AMAR DHS», Італійська Республіка;

-СП«ТЕНЗА-ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», Чеська Республіка;

-«HERZ ARMATUREN Ges m.b.H.», Австрійська Республіка;

-«AXIS INDUSTRIES AB», Литовська Республіка.

DSC 21735 2603

Від ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» були присутні члени оціночного комітету:

— заступник директора з фінансів Богдан Біян;

— в.о. заступника директора зі стратегічного розвитку підприємства Ігор Лесів.;

— заступник головного інженера з енергетики та новітніх технологій Богдан Мимоход;

— начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак;

— економіст відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Лілія Фуліс;

DSC 2205 2603

— інженер відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Оксана Рущак;

— юрисконсульт Надія Микитин;

— від консультанта фірми «SEURECA» місцевий керівник проекту Олександр Плющ;

— керівник групи впровадження проекту Олена Іванів.

Після отримання всієї обумовленої документації тендерним комітетом представники-учасники офіційного розкриття тендерних пропозицій підписали Протокол, в якому зазначено, що процедура розкриття конкурсних тендерних пропозицій відбулася з дотриманням всіх необхідних регламентованих процедур.

Відтепер тендерний комітет розпочне розглядати отримані технічні рішення та їх відповідність тендерним вимогам.

Засідання оціночного комітету

DSC 22044 0705

07 травня в кабінеті головного інженера відбулося засідання Оціночного комітету, який розглянув результати оцінки надісланої документації ІІ етапу тендерних пропозицій від компаній-учасниць відповідно до Проекту ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська» в частині «Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів».

Розглядалася документація наступних компаній:

-«AMAR DHS», Італійська Республіка;

-СП«ТЕНЗА-ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», Чеська Республіка;

-«HERZ ARMATUREN Ges m.b.H.», Австрійська Республіка;

-«AXIS INDUSTRIES AB», Литовська Республіка.

У нараді взяли участь :

— директор ДМП «ІФТКЕ» Руслан Гайда;

— заступник директора з фінансів Богдан Біян;

— в. о. головного інженера ДМП «ІФТКЕ» Михайло Кобилянський;

— в. о. заступника директора зі стратегічного розвитку «ІФТКЕ» Ігор Лесів;

— заступник головного інженера з енергетики та новітніх технологій Богдан Мимоход;

— в. о. начальника відділу Стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак;

— економіст відділу Стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Лілія Фуліс;

— інженер відділу Стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Оксана Рущак;

— юрисконсульт Надія Микитин;

— керівник групи впровадження проектів ДМП «ІФТКЕ» Олена Іванів.

Після вивчення наданих компаніями тендерних пропозицій було обговорено відповідність їх тендерним вимогам Проекту і підготовлено Звіт оцінки засідання тендерного комітету для подальшого направлення на погодження в ЄБРР.

Розкриття документації ІІ етапу тендерних пропозицій

DSC 2569 0207

02,07.2019 точно о 10:00 розпочалася процедура розкриття тендерних пропозицій компаній, що пройшли і відповідають вимогам ІІ етапу тендерних торгів відповідно до Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська» в частині «Модернізація котельні, що на вул. Дорошенка 28а, з установкою нового котла на біопаливі загальною потужністю 3 МВт».

У процедурі розкриття документації для участі у ІІ етапі тендерних торгів до ДМП «ІФТКЕ» приїхали і надали відповідну документацію наступні представники компаній:

— компанія «ENERTEX» — Французька Республіка;

— компанія «Axis Technologies UAB» — Литовська Республіка.

DSC 2599 020719

Від ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» були присутні члени оціночного комітету:

— в.о.головного інженера Михайло Кобилянський;

— заступник директора з фінансів Богдан Біян;

— заступника директора зі стратегічного розвитку Ігор Лесів.;

— заступник головного інженера з енергетики та новітніх технологій Богдан Мимоход;

— начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Марунчак;

— економіст відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Лілія Фуліс;

— від консультанта фірми «SEURECA» місцевий керівник проекту Олександр Плющ;

— керівник групи впровадження проекту Олена Іванів.

DSC 2598 0207

Після отримання всієї обумовленої документації тендерним комітетом представники-учасники офіційного розкриття тендерних пропозицій підписали Протокол, в якому зазначено, що процедура розкриття конкурсних тендерних пропозицій відбулася з дотриманням всіх необхідних регламентованих процедур.

Тендерний комітет розпочинає розглядати отримані тендерні пропозиції ІІ етапу та їх відповідність тендерним вимогам.