• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

Дитячі садочки та лікарні міста з теплом


Дитячі садочки та лікарні міста з теплом

 

5 жовтня під час оперативної наради міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус дав розпорядження розпочати опалювальний сезон у медичних та навчальних закладах міста у зв’язку із різким зниженням температури повітря. Цього ж дня «Івано-Франківськтеплокомуненерго» приступило до виконання цього розпорядження, адже, як зазначав заступник директора цього підприємства з розрахунків та реалізації Ігор Угриновський, всі котельні міста до опалювального сезону давно готові. Виняток становлять лише окремі установи, де досі ведуть ремонт аварійних ділянок системи тепло- та водопостачання,  сантехнічних мереж.

Та запуск котелень, які обслуговують медичні заклади, розпочався ще 1 жовтня. Цього дня тепло подали в обласний та міський пологові будинки, в обласний перинатальний центр, в обласні онко- та клініко-психоневрологічний диспансери. А четвертого жовтня потепліло в лікарняних палатах Івано-Франківської обласної клінічної дитячої лікарні, обласної клінічної інфекційної лікарні, Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні та Міської клінічної лікарні №1, в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті. Підставою для дострокової подачі тепла в ці заклади стали письмові заявки на включення опалення від керівників цих закладів.

Якщо ж протягом трьох днів температура повітря в Івано-Франківську буде нижчою за 8º, міський голова матиме підстави видати розпорядження про початок опалювального сезону для всіх мешканців обласного центру Прикарпаття. Саме цей документ щороку дозволяє ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» подавати тепло в помешкання івано-франківців. Тепловики вже сьогодні готові подати тепло в оселі івано-франківців.