офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна Історія та сьогодення Хор

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Історія хору

Співочі «Чорнобривці»

хор  1

У травні 2005 року з числа працівників підприємства було створено хор української пісні «Чорнобривці». Впродовж наступних 3-ох років керівником творчого колективу був Михайло Савка. За цей час новостворений пісенний колектив підприємства розробив свою творчу програму і став брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.

 3Своїм виконанням «Чорнобривці» відразу зачарували шанувальників народної пісні,а представники органів місцевої влади відзначилмолодий творчий колектив грамотами та подяками. Зокрема, колектив отримав Диплом Переможця обласного огляду Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва профспілок, Почесну Грамоту учасника духовних фестин «Від Різдва до Великодня».

 4З 2008 року керівником колективу став Сергій Лубковський, концертмейстером - Андрій Дейчаківський. Хор постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, регулярно оновлює свій репертуар.У пісенному доробку присутні як народні твори, так і твори класичної та духовної музики.

Починаючи із 2012 року керівником співочого колективу «Чорнобривці» сталаІрина Василівна Павлик, талановита, творча особистість, яка має вищу музичну освіту, чималий досвід керівництва хоровими колективами на терені Прикарпаття. Велику увагу Ірина Павлик приділяє вдосконаленню техніки виконання музичних творів співаками, вона у постійному пошуку по розширенню і урізноманітненню репертуару колективу. Саме тому фахівці журі співочих конкурсів, в яких хор брав участь відзначають чудове звучанняі досконале виконання музичних творів.

DSCF0886За останній час хор «Чорнобривці» брав участь не лише у місцевих творчих конкурсах, а й виїздив із своєю програмою до інших міст. Так наші співочі «Чорнобривці» побували в місті Генічеськ, де відбувався Фестиваль пісенної творчості національних меншин України. Незмінним концертмейстером залишається Андрій Дейчаківський, а допомагає Ірині Павлик у плідній роботі її чоловік - Ярема Васильович Павлик, людина обдарована унікальними голосовими даними, творча особистість, музикант, як то кажуть, від Бога, який створює хорові обробки пісень досконалого звучання.

P1010006У серпні 2015 року в обласному центрі відбудеться творчий звіт хору української пісні «Чорнобривці», який знаменуватиме пройдений десятирічний шлях мистецького зростання співочого колективу працівників нашого підприємства. Програма концертного звіту налічуватиме понад 20 музичних творів. Нині триває робота з шліфовки минулої програми і підготовка пісень нового репертуар

На хвилі високого мистецтва

1A

Відзначаючи 24-ту річницю Дня незалежності України творчий колектив народного хору «Чорнобривці» приготував для працівників підприємства урочисту концертну програму, яку презентували в приміщенні актового залу. Через бойові дії, які все тривають в зоні АТО і численні жертви серед мирних жителів Сходу України, а також і серед захисників Вітчизни звітний концерт творчого колективу на літній естраді парку відпочинку імені Т.Г.Шевченка за рішенням міської влади було визнано недочасним. Тож творчим доробком колективу насолоджувалися лише працівники нашого підприємства. Тим більше, що репертуар хору постійно наповнюється все новими пісенними творами.

2A

Приємно спостерігати, як щодня знайомі працівники підприємства на сцені враз стають зовсім іншими людьми. Мить – і перед глядачами стали справжні Артисти, які живуть пісенним твором і ти линеш разом із виконавцями на хвилях гарної пісні.

На високому професійному рівні, гарно поставленим голосом веде концертну програму Олександра Діденко.

40A

Ірина Павлик, чарівна керівничка хору і її чоловік, Ярема Васильович Павлик – надзвичайно талановита пара.

3A

Вони не лише досвідчені диригенти, а й чудові виконавці, що й продемонстрували під час концерту глядачам, які вітали їх бурхливими оплесками. Кожен їхній виступ це не лише досконалий вокал, це – сценічна замальовка, вони занурюються в життя музичних образів. Незмінний концертмейстер творчого колективу Андрій Дейчаківський віртуозно виконує музичну партію на баяні, він живе і творить у цьому дивовижному світі мелодійних звуків. Варто подивитися на нього в цей момент натхненної самовіддачі. Та й цілий колектив: це вже досвідчені виконавці, Артисти, Митці, що з цілковитою самовіддачею передають красу музичного образу.

5A

Концертне дійство пролетіло непомітно, можна сказати - просто миттєво. Звучали народні твори, пісні Січових Стрільців, вояків УПА, більшість з яких в музичній обробці Яреми Павлика. Глядачі й незчулися, як концерт добіг кінця. Тож навіть після виконання «Многая літа» присутні в залі не поспішали розходитися. Магія високого мистецтва відлунала і ми будемо чекати до наступної зустрічі із талановитими митцями, нашими улюбленими «Чорнобривцями».

Спортивно-мистецьке свято

P2 Hor Den Nez

23 серпня 2016 р. на стадіоні «Гірка», що в обласному центрі, відбулося спортивно-мистецьке свято, присвячене 25-річчю Дня Незалежності України та святу Державного Прапора України.

Участь у спортивно-мистецькому святі взяли представники колективів комунальних підприємств міста – ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго", КП "Івано-Франківськводоекотехпром, КП "Електроавтотранс" та представники Департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Під час проведення спортивної частини свята учасники змагання виявили свою наполегливість і волю у прагненні досягти перемогу, шляхетність щодо суперників і незламну віру у свої сили.

P1  Hor Den Nez

На завершення святкового дійства виступили творчі хорові колективи «Електроавтотрансу» «Водоекотехпрому» та наш мистецький хоровий колектив «Чорнобривці», який продемонстрував надзвичайно злагоджений спів та дійсно професійне звучання усіх номерів свої творчої програми.

Завершилося спортивно-мистецьке свято виконанням учасниками хору «Чорнобривці» твору «Многая літа…», як побажання нашій Державі незліченної кількості 25-річних ювілеїв, а всім учасникам заходу всіляких гараздів на благо процвітання рідного краю. Усі присутні на трибунах долучилися до виконання митців співу і стоячи віншували головні державні свята України.

«Чорнобривці» наФорумі ВидавцівУкраїни

F10 LvivHor

У Львові з 15 по 18 вересня 2016 р. відбувався 23 Форум Видавців України. Місто Лева у цей час побачило численні презентації, перфоменси та інші культурні заходи. Не оминула ця подія стороною і наше підприємство, хоча на перший погляд хтось може запитати: прикарпатські тепловики і літературно-мистецький форум? Що спільного, скажете ви? Та все ж…

17 вересня у Львівському «Музеї ідей», що на вулиці Валова, 18А, в рамках Фестивалю відбувся перфоменс, в якому взяв участь хоровий колектив «Чорнобривці». Усі організаційні питання поїздки наших артистів до Львова взяв на себе профспілковий комітет підприємства.

Lviv Repetycijz 2016

Варто нагадати, що в ці вересневі дні 100 років тому на Прикарпатському театрі бойових дій Першої світової війни точилися запеклі бої між військами Царської Росії і Австро-угорської імперії. З обидвох боків протиборчих сил, в різних одностроях зійшлися у смертельному герці представники української нації. Історики засвідчили, що під час запеклих боїв суттєво постраждали міста Чернівці, Луцьк, Станіславів. Як завжди, українська нація зазнала численних людських втрат, не здобувши для своєї держави і державності НІЧОГО!.

Lviv 2016 Hor

Саме ці історичні події сторічної давнини і заохотили молодих людей: поета з міста Донецька Микиту Григорова, поета з Києва Павла Коробчука та гітариста Євгена Слов’янова провести музично-літературний перфоменс. А досконале художнє виконання стрілецьких пісень надало і додало заходу неперевершеного ефекту.

На екрані відбувається показ воєнної кінохроніки Першої світової. Молоді поети під стриманий акомпанемент гітари читають свої твори.

«Царі бачать війну на кольоровій мапі майбутніх бойових дій, пересувають олив’яні фігурки солдатів, курять, чухають бороди, схилившись над макетом майбутнього бойовища. Вони грають у криваву забавку.

Солдати ні в що не грають – вони виконують накази. Серед бруду, крові, смерті, вибухів, безглуздя воєначальників.

Солдат пише – дружині, коханій, матері; молиться – Богу і своїм пращурам…

Зійшлися в атаці. Українські солдати вбивали один одного в російських і австрійських одностроях. Тисячі скалічених і вбитих. Нічого не вирішивши – розійшлися в різні боки. Задлячого?!!»

F5 LvivHor

Мить тиші і творчий колектив хору виконує стрілецьку пісню. Все настільки логічно, досконало і мистецьки довершено, що публіка, якої на початках було не так вже й багато згодом заповнила вщерть мистецький майданчик і бурхливими оплесками зустрічали кожне виконання музичного твору. Завершення перфоменсу викликало просто бурю оплесків, вигуків, коли пролунало загальновідоме: «Гей соколи!» Численні глядачі, а це була переважно молодь, кинулися вітати митців з успішним виступом. Лунали запитання, яким чином ви зустрілися і об’єдналися для такого чудового втілення творчого задуму?!

F17 LH

Так, напевно в цьому була Воля Божа, адже молоді поети в Інтернеті знайшли посилання про досконале виконання стрілецьких пісень хором «Чорнобривці» Івано-Франківського «Теплокомуненерго». Саме таке об’єднання і повинно було відбутися – сплав молодої поетичної думки і досвіду досконалого музичного виконання

F18 LH

І в цьому чимала заслуга керівника хору Ірини Павлик, яка об’єднала, запалила своїм натхненням, відшліфувала до філігранового звучання, створила вагому творчу програму небайдужих до співу солідних людей. І що найбільш варте здивування, що жодних попередніх «прогонок» програми перфоменсу не було, все відбувалося вживу. За дві години до виступу організатори перфоменсу лише раз прослухали уривки пісенної програми хору і було обумовлено, коли мають вступати артисти. Все решта – довершеність професіоналізму і Боже Ведення.

Лунає святкова коляда

F1 Kolada 13 2017

«А що Другий Празник – Святого Василя! Радуйся! Ой, радуйся земле! Син Божий Народився!» - лунає у цей день Різдвяних Свят по цілій Україні.

Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства прийшов привітати всіх працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі Святом Народження Спасителя. Для цього було підготовлено нову творчу програму із в’язанки старовинних українських колядок і творів класиків української музики.

Віншували Василів і Василин, а також усіх добрих людей із цими величними святами. Сіяли-посівали, щастя-радості бажали на добро, на здоров’я, на многая і благая літа.

F2 13 2017

«Чорнобривці» вітали працівників адміністративного корпусу, виробничих дільниць, а потім завітали до котелень аби побажати всіляких гараздів тим, хто невтомною, цілодобовою працею забезпечує теплом і гарячою водою оселі мешканців обласного центру.

Тож бажаємо у Новому Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Завершальний акорд коляди

FF 2001

Віншування Різдвяних Свят підійшло до свого завершення. 20 січня 2017 р. народний хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» був запрошений привітати депутатів міської ради заколядувати і щедрувати народним обранцям перед початком пленарного засідання дев’ятої сесії міськради. Окрім нашого творчого колективу були запрошенідитячийансамбль «Опришівські соловейки» та камерний хор «Воскресіння» архікатедрального собору христового «Воскресіння».

F в Білій хаті 0117

Колядки і щедрівки у виконанні наших митців співу були сприйняті авдиторією з великим піднесенням. Міський голова Руслан Марцінків щиро дякував за досконале виконання старовинних колядок і твору класика української музики Миколи Леонтовича «Щедрик».

На згадку про цей виступ учасники хору зробили памятний знімок в приміщенні міської ради разом із керівництвом підприємства.

Ff Hor w Bil Hati

Після виступу в міській раді митці нашого колективу завітали до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут також чекали на наших виконавців і тепло зустріли митців співу. Різдвяна феєрія завершилася. Будемо чекати наступної за рік.

Тепловики співатимуть з екранів

Липень 2017 р. Газета "Репортер" подала інформацію про музичний фільм, який готуматиме талановита режисерка з Івано-Франківська Надія Парфан. Фільм буде про народний хор "Чорнобривці" нашого підприємства. Держкіно України виділяє на створення стрічки 1,069 млн. грн.

Reporter 0607

Цього року експертна комісія Держкіно отримала до розгляду рекордну кількість робіт – 289. З них 78 стрічок отримали 37 прохідних балів і стали переможцями Десятого конкурсу. На Їхнє виробництво держава виділить понад 600 млн. грн.

Серед неігрових фільмів фігнансування отримав проект «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» продюсерів Іллі Гладштейна та Юлії Синькевич і режисерки Надії Парфан. Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1.069 млн. грн. повністю покриє Держкіно.

«Неймовірний досвід. Стрес, нерви, напруга, пряма трансляція в інтернет – справжній X-фактор. Дуже сильні колеги-суперники – вважаю за честь конкурувати з цими людьми. І справді приємно бачити, як з нашого кіноболотця проростає реальний професіоналізм», – каже Надія Парфан, яка представляла фільм.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – це музичне кіно про хор комунальників. Надія працює над цим проектом більше року.

«Це має бути гуманістична історія. Хочу показати, хто ці люди, їх повсякденний героїзм. Вони важко працюють щодня, щоб в наших оселях було тепло», – говорить режисерка.

Мистецько-спортине святодо Дня Незалежності

Вже стало доброю традицією у переддень Дня Незалежності України, тобто у День Державного Прапора 23 серпня, влаштовувати спортивно-мистецьке свято працівників житлово-комунального господарства міста Івано-Франківська.

От і цього 2017 р. на стадіоні «Гірка» зібралися представники мистецьких колективів та спортивних команд ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Електроавтотрансу», КП «Івано-Франківськводоекотехпрому» та команди департаменту житлової комунальної політики та благоустрою МВК

Hor Serpen 2017

Під час спортивних змагань над стадіоном зібралися хмари і ринув сильний заряд холодного дощу, ускладнючи і без того непросте протистояння митців шкіряного мяча. Проте, коли настав час виступів хорових колективів хмари розбіглися, засвітило лагідне сонце, аби послухати виступи митців творчих колективів.

І тут народний хор «Чорнобривці» був неперевершений. Глядачі були просто вражені насиченою, змістовною та складною програмою майстрів хорового співу нашого підприємства. Гарячими оплесками зустрічали виконання кожного музичного твору колективу під керівництвом Ірини Павлик.

«Чорнобривці» зачарували косівчан

Kosiw 3 2109

21-22 вересня 2017 р. у Косові відбувся обласний фестиваль кераміки, ремесел і фольклору «Дзбаник мальований». Для участі у мистецькій частині свята був запрошений народний хоровий колектив нашого підприємства «Чорнобривці» під керуванням Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

У програмі свята були: виставка-ярмарок творів майстрів-керамістів, урочистий концерт, конкурси, майстер класи, гончарна ватра і неперевершені косівські етнічні смаколики.

На сцені перед районним Будинком Культури виступили ряд мистецьких колективів з області, проте від обласного центру був запрошений лише народний хор «Чорнобривці». І косівчани не помилились у своєму виборі.

Kosiw 4 2109

Замість прогнозованої синоптиками зливи і штормового попередження - чудовий, лагідний осінній день де ніжні, теплі сонячні промені поєдналися із досконалим звучанням співочої програми «Чорнобривців», створили довершений акорд, що причарував присутніх на урочистому концерті. Та й виконувалися твори легко, йшли просто від душі. Тож контакт із глядачами утворився миттєво. Щирі бурхливі оплески після виконання всіх чотирьох номерів програми і вдячні схвильовані шанувальники співу після завершення виступу. Таким запам’ятається «Дзбаник мальований» у привітному Косові.

Зроблено на Прикарпатті. Про хор комунального підприємства знімають документальний фільм

ТРК «Карпати» «ru-ru.facebook.com/trk.karpaty/» 10.11.2017 – 15:50

TRK Karpaty 1311

У 2004 році на підприємстві “Теплокомуненерго” створили хоровий колектив “Чорнобривці”. Тепер про хор дізнаються у багатьох куточках України з документального фільму.Підготувала радіопередачу журналіст Сітлана Усатюк.

Прослухати передачу можна тут

Коляда! Коляда! Йде весела Коляда!

Ff1 Kolada1501

Після святкування Різдва Христового країною крокує святкова, весела Коляда. Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства долучився до цієї гарної, святкової події. Із побажаннями щастя, здоров’я, всіляких гараздів, віншуванням Народження Сина Божого майстри народної пісні завітали в усі підрозділи нашого підприємства, виробничі дільниці, відвідали найбільші котельні у теплових районах міста.

ff2 Kolada 1501

Всюди «Чорнобривців» радо зустрічали, дякували за добрі побажання та гарні коляди, майстерно виконані учасниками творчого колективу.

А творчий доробок «Чорнобривців» чималий – майже двадцять колядок та щедрівок у філіграновому, досконалому виконанні. І тут не лише народні твори, збережені українським народом протягом сторічь, а й класичні твори, записані Дмитром Бортнянським та Миколою Леонтовичем.

Ff6 Kolada 1501

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. І тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.

Ff4 Kolada 1501На завершення майстри співу з «Івано-Франківськтеплокомуненерго» були запрошені привітати членів виконавчого комітету та працівників МВК,аби заколядувати і защедрувати перед початком засідання виконавчого комітету міськради і побажати плідної праці у новому 2018 році на благо успішної розбудови нашого улюбленого міста.

Ff5 Kolada 1501

Міський голова Руслан Марцінків подякував «Чорнобривцям» і керівникам творчого колективу Ірині та Яремі Павликам за гарну, дійсно професійно виконану програму і зазначив: «Щороку вони дарують нам свої коляди та чудовий настрій. І ці виступи вже стали гарною традицією, побажанням успіху на цілий рік».

Святкова феєрія триває. Ще попереду два великих свята: Святого Василя та Водохреща.Тож бажаємо у Новому 2018-у Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Грандіозна перемога «Чорнобривців»!

Hust11 1003

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» під керівництвом Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський виборов на ІХ Відкритому пісенному фестивалі-конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в місті Хуст Закарпатської області,Диплом лауреата І ступеня,у номінації «Хорові колективи».

Це надзвичайно високе досягнення і визнання творчого потенціалу колективу відбулося 10-11 березня 2018 р. Конкурс був присвячений 79-ій річниці проголошення незалежності Карпатської України. Починаючи з 2009 року, в місті Хуст започатковано проведення щорічних фестивалів-конкурсів стрілецької пісні, присвячених вшануванню цієї історичної події.

15 березня 1939 року на засіданні Сойму Підкарпатської Русі Карпатська Україна була проголошена незалежною державою. Проіснувала вона недовго, бо наступного дня була окупована хортіївською Угорщиною. Карпатська Україна відкинула домагання нацистської Німеччини капітулювати і стала першою країною, яка вчинила збройний опір угорсько-фашистській агресії.Бій відбувся на Красному полі, що неподалік міста Хуст. На захист молодої держави виступили патріотично налаштовані мешканці краю, які були розбиті регулярними угорськими військами. Але слава і шана захисникам молодої української держава залишиться у віках.

Цього року до Хуста зголосилося 40 учасників з 9 областей України – Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької. У номінації «Хорові колективи» за перші призові місця змагалися 12 хорових колективів. Серед них - Народний аматорський хор «Від серця до серця» відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Київської області, хор працівників культури та аматорів народного мистецтва будинку культури Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області, Народна чоловіча аматорська хорова капела «Дзвін» ім. Тараса Стінковського Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, тощо.

Zuri 1003

Це все високопрофесійні виконавці із відповідною музичною освітою і досвідом. Саме з такими потужними суперниками довелося конкурувати нашим митцям хорового співу.

Також у пісенному фестивалі взяли участь вокальні ансамблі, квартети, тріо, вокальні дуети, солісти-вокалісти. Загальна кількість учасників - майже 500 поціновувачів патріотичної стрілецької пісні.

Учасників пісенного конкурсу оцінювало компетентне журі на чолі з Петром Андрійчуком – завідувачем кафедри інструментально-виконавського мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв. У складі журі були також композитор-виконавець Ігор Білик, директор Мукачівської хорової школи для хлопчиків та юнаків Володимир Волонтир, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, артист заслуженого академічного Закарпатського народного хору Петро Матій, викладач хорових дисциплін Сокирницької дитячої школи мистецтв Іван Мішко та керівник заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук.

Na perewali 1003

Добиралися до Хуста ще засніженими дорогами через перевал, тому й виступати довелося практично з коліс, майже без підготовчої репетиції. Концертна програма хору «Чорнобривці» складалася з таких творів: «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика, «Ой там при долині» - музика В. Барвінського, слова Р. Купчинського та «Родимий краю» - (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського. Після виконання кожного твору глядацький зал вибухав оплесками. Не втрималося від аплодисментів і поважне журі. Після виконання програми нам всі обіцяли успіх, вітали із досконалим виконанням програми.

Nagorodzennja 1103

Настав день Гала-концерту. На сцену запрошують керівників колективів-переможців фестивалю. Серед них і керівник нашого хору - Ірина Павлик. Ніхто не знає хто переможець, яка нагорода чекає кожного з учасників. Вручають Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «Хорові колективи». Оголошується переможець ІІ місця, але це все ще не ми! Просто не віриться в реальність… Невже?! Ведучий оголошує: «Перше місце в конкурсі виборов…, - Пауза. О, яка вона неймовірно довга, ця пауза! Нарешті…- хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» місто Івано-Франківськ, керівник Ірина Павлик!».

Dyplom 1103

Yes!!! Вибух емоцій! Щось неймовірне діється в наших рядах! Оце так визнання нашого виконання!!! Адже серед учасників хорового конкурсу були знамениті колективи з ім’ям, з виконавцями, що мають спеціальну музичну освіту, вбрані у вишукані концертні костюми. А ми - у звичайних вишиванках, аматори: слюсарі, верстальники, працівники котелень, інженери. Але журі не засліпило концертне вбрання, вони оцінили наш спів і винесли найвищу оцінку за майстерність і якість виконання! Також визнана величезна заслуга керівникам колективу Ірині та Яремі Павликам, які зуміли з пересічних людей зробити артистів, що гідні виборювати перші місця у конкурсах! Так, це керівники від Бога.

Віднині хор української пісні «Чорнобривці» буде носити почесне ім’я Лауреата І ступеня конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» 2018 року м. Хуст. Без перебільшення, це – грандіозна перемога!

Свято Дня комунальника в Муніципальному центрі дозвілля

Swjatkuwannja 1603

Урочисте загальноміське святкування Дня комунальника цього року відбулося 16 березня у приміщенні Муніципального центру дозвілля, що на вулиці Набережній. Це свято не обходиться без виступів мистецьких колективів комунальних підприємств обласного центру.

Взяв участь у мистецькому святі і хор української пісні «Чорнобривці» під керівництвом Ірини Павлик. Виконувалися твори «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика та «Родимий краю» - (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського, з якими нещодавно колектив виступав на фестивалі стрілецької пісні в м. Хуст Закарпатської області, де став лауреатом конкурсу і отримав Диплом І ступеня.

Присутні щиро вітали майстрів хорового співу нашого підприємства за гарне виконання і нещодавно отриману перемогу.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»