офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна Історія та сьогодення Хор

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Історія хору

Співочі «Чорнобривці»

хор  1

У травні 2004 року з числа працівників підприємства було створено хор української пісні «Чорнобривці». Впродовж наступних 3-ох років керівником творчого колективу був Михайло Савка. За цей час новостворений пісенний колектив підприємства розробив свою творчу програму і став брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.

 3Своїм виконанням «Чорнобривці» відразу зачарували шанувальників народної пісні,а представники органів місцевої влади відзначилмолодий творчий колектив грамотами та подяками. Зокрема, колектив отримав Диплом Переможця обласного огляду Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва профспілок, Почесну Грамоту учасника духовних фестин «Від Різдва до Великодня».

 4З 2008 року керівником колективу став Сергій Лубковський, концертмейстером - Андрій Дейчаківський. Хор постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, регулярно оновлює свій репертуар.У пісенному доробку присутні як народні твори, так і твори класичної та духовної музики.

Починаючи із 2012 року керівником співочого колективу «Чорнобривці» сталаІрина Василівна Павлик, талановита, творча особистість, яка має вищу музичну освіту, чималий досвід керівництва хоровими колективами на терені Прикарпаття. Велику увагу Ірина Павлик приділяє вдосконаленню техніки виконання музичних творів співаками, вона у постійному пошуку по розширенню і урізноманітненню репертуару колективу. Саме тому фахівці журі співочих конкурсів, в яких хор брав участь відзначають чудове звучанняі досконале виконання музичних творів.

DSCF0886За останній час хор «Чорнобривці» брав участь не лише у місцевих творчих конкурсах, а й виїздив із своєю програмою до інших міст. Так наші співочі «Чорнобривці» побували в місті Генічеськ, де відбувався Фестиваль пісенної творчості національних меншин України. Незмінним концертмейстером залишається Андрій Дейчаківський, а допомагає Ірині Павлик у плідній роботі її чоловік - Ярема Васильович Павлик, людина обдарована унікальними голосовими даними, творча особистість, музикант, як то кажуть, від Бога, який створює хорові обробки пісень досконалого звучання.

P1010006У серпні 2015 року в обласному центрі відбудеться творчий звіт хору української пісні «Чорнобривці», який знаменуватиме пройдений десятирічний шлях мистецького зростання співочого колективу працівників нашого підприємства. Програма концертного звіту налічуватиме понад 20 музичних творів. Нині триває робота з шліфовки минулої програми і підготовка пісень нового репертуар

На хвилі високого мистецтва

1A

Відзначаючи 24-ту річницю Дня незалежності України творчий колектив народного хору «Чорнобривці» приготував для працівників підприємства урочисту концертну програму, яку презентували в приміщенні актового залу. Через бойові дії, які все тривають в зоні АТО і численні жертви серед мирних жителів Сходу України, а також і серед захисників Вітчизни звітний концерт творчого колективу на літній естраді парку відпочинку імені Т.Г.Шевченка за рішенням міської влади було визнано недочасним. Тож творчим доробком колективу насолоджувалися лише працівники нашого підприємства. Тим більше, що репертуар хору постійно наповнюється все новими пісенними творами.

2A

Приємно спостерігати, як щодня знайомі працівники підприємства на сцені враз стають зовсім іншими людьми. Мить – і перед глядачами стали справжні Артисти, які живуть пісенним твором і ти линеш разом із виконавцями на хвилях гарної пісні.

На високому професійному рівні, гарно поставленим голосом веде концертну програму Олександра Діденко.

40A

Ірина Павлик, чарівна керівничка хору і її чоловік, Ярема Васильович Павлик – надзвичайно талановита пара.

3A

Вони не лише досвідчені диригенти, а й чудові виконавці, що й продемонстрували під час концерту глядачам, які вітали їх бурхливими оплесками. Кожен їхній виступ це не лише досконалий вокал, це – сценічна замальовка, вони занурюються в життя музичних образів. Незмінний концертмейстер творчого колективу Андрій Дейчаківський віртуозно виконує музичну партію на баяні, він живе і творить у цьому дивовижному світі мелодійних звуків. Варто подивитися на нього в цей момент натхненної самовіддачі. Та й цілий колектив: це вже досвідчені виконавці, Артисти, Митці, що з цілковитою самовіддачею передають красу музичного образу.

5A

Концертне дійство пролетіло непомітно, можна сказати - просто миттєво. Звучали народні твори, пісні Січових Стрільців, вояків УПА, більшість з яких в музичній обробці Яреми Павлика. Глядачі й незчулися, як концерт добіг кінця. Тож навіть після виконання «Многая літа» присутні в залі не поспішали розходитися. Магія високого мистецтва відлунала і ми будемо чекати до наступної зустрічі із талановитими митцями, нашими улюбленими «Чорнобривцями».

Спортивно-мистецьке свято

P2 Hor Den Nez

23 серпня 2016 р. на стадіоні «Гірка», що в обласному центрі, відбулося спортивно-мистецьке свято, присвячене 25-річчю Дня Незалежності України та святу Державного Прапора України.

Участь у спортивно-мистецькому святі взяли представники колективів комунальних підприємств міста – ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго", КП "Івано-Франківськводоекотехпром, КП "Електроавтотранс" та представники Департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Під час проведення спортивної частини свята учасники змагання виявили свою наполегливість і волю у прагненні досягти перемогу, шляхетність щодо суперників і незламну віру у свої сили.

P1  Hor Den Nez

На завершення святкового дійства виступили творчі хорові колективи «Електроавтотрансу» «Водоекотехпрому» та наш мистецький хоровий колектив «Чорнобривці», який продемонстрував надзвичайно злагоджений спів та дійсно професійне звучання усіх номерів свої творчої програми.

Завершилося спортивно-мистецьке свято виконанням учасниками хору «Чорнобривці» твору «Многая літа…», як побажання нашій Державі незліченної кількості 25-річних ювілеїв, а всім учасникам заходу всіляких гараздів на благо процвітання рідного краю. Усі присутні на трибунах долучилися до виконання митців співу і стоячи віншували головні державні свята України.

«Чорнобривці» наФорумі ВидавцівУкраїни

F10 LvivHor

У Львові з 15 по 18 вересня 2016 р. відбувався 23 Форум Видавців України. Місто Лева у цей час побачило численні презентації, перфоменси та інші культурні заходи. Не оминула ця подія стороною і наше підприємство, хоча на перший погляд хтось може запитати: прикарпатські тепловики і літературно-мистецький форум? Що спільного, скажете ви? Та все ж…

17 вересня у Львівському «Музеї ідей», що на вулиці Валова, 18А, в рамках Фестивалю відбувся перфоменс, в якому взяв участь хоровий колектив «Чорнобривці». Усі організаційні питання поїздки наших артистів до Львова взяв на себе профспілковий комітет підприємства.

Lviv Repetycijz 2016

Варто нагадати, що в ці вересневі дні 100 років тому на Прикарпатському театрі бойових дій Першої світової війни точилися запеклі бої між військами Царської Росії і Австро-угорської імперії. З обидвох боків протиборчих сил, в різних одностроях зійшлися у смертельному герці представники української нації. Історики засвідчили, що під час запеклих боїв суттєво постраждали міста Чернівці, Луцьк, Станіславів. Як завжди, українська нація зазнала численних людських втрат, не здобувши для своєї держави і державності НІЧОГО!.

Lviv 2016 Hor

Саме ці історичні події сторічної давнини і заохотили молодих людей: поета з міста Донецька Микиту Григорова, поета з Києва Павла Коробчука та гітариста Євгена Слов’янова провести музично-літературний перфоменс. А досконале художнє виконання стрілецьких пісень надало і додало заходу неперевершеного ефекту.

На екрані відбувається показ воєнної кінохроніки Першої світової. Молоді поети під стриманий акомпанемент гітари читають свої твори.

«Царі бачать війну на кольоровій мапі майбутніх бойових дій, пересувають олив’яні фігурки солдатів, курять, чухають бороди, схилившись над макетом майбутнього бойовища. Вони грають у криваву забавку.

Солдати ні в що не грають – вони виконують накази. Серед бруду, крові, смерті, вибухів, безглуздя воєначальників.

Солдат пише – дружині, коханій, матері; молиться – Богу і своїм пращурам…

Зійшлися в атаці. Українські солдати вбивали один одного в російських і австрійських одностроях. Тисячі скалічених і вбитих. Нічого не вирішивши – розійшлися в різні боки. Задлячого?!!»

F5 LvivHor

Мить тиші і творчий колектив хору виконує стрілецьку пісню. Все настільки логічно, досконало і мистецьки довершено, що публіка, якої на початках було не так вже й багато згодом заповнила вщерть мистецький майданчик і бурхливими оплесками зустрічали кожне виконання музичного твору. Завершення перфоменсу викликало просто бурю оплесків, вигуків, коли пролунало загальновідоме: «Гей соколи!» Численні глядачі, а це була переважно молодь, кинулися вітати митців з успішним виступом. Лунали запитання, яким чином ви зустрілися і об’єдналися для такого чудового втілення творчого задуму?!

F17 LH

Так, напевно в цьому була Воля Божа, адже молоді поети в Інтернеті знайшли посилання про досконале виконання стрілецьких пісень хором «Чорнобривці» Івано-Франківського «Теплокомуненерго». Саме таке об’єднання і повинно було відбутися – сплав молодої поетичної думки і досвіду досконалого музичного виконання

F18 LH

І в цьому чимала заслуга керівника хору Ірини Павлик, яка об’єднала, запалила своїм натхненням, відшліфувала до філігранового звучання, створила вагому творчу програму небайдужих до співу солідних людей. І що найбільш варте здивування, що жодних попередніх «прогонок» програми перфоменсу не було, все відбувалося вживу. За дві години до виступу організатори перфоменсу лише раз прослухали уривки пісенної програми хору і було обумовлено, коли мають вступати артисти. Все решта – довершеність професіоналізму і Боже Ведення.

Лунає святкова коляда

F1 Kolada 13 2017

«А що Другий Празник – Святого Василя! Радуйся! Ой, радуйся земле! Син Божий Народився!» - лунає у цей день Різдвяних Свят по цілій Україні.

Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства прийшов привітати всіх працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі Святом Народження Спасителя. Для цього було підготовлено нову творчу програму із в’язанки старовинних українських колядок і творів класиків української музики.

Віншували Василів і Василин, а також усіх добрих людей із цими величними святами. Сіяли-посівали, щастя-радості бажали на добро, на здоров’я, на многая і благая літа.

F2 13 2017

«Чорнобривці» вітали працівників адміністративного корпусу, виробничих дільниць, а потім завітали до котелень аби побажати всіляких гараздів тим, хто невтомною, цілодобовою працею забезпечує теплом і гарячою водою оселі мешканців обласного центру.

Тож бажаємо у Новому Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Завершальний акорд коляди

FF 2001

Віншування Різдвяних Свят підійшло до свого завершення. 20 січня 2017 р. народний хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» був запрошений привітати депутатів міської ради заколядувати і щедрувати народним обранцям перед початком пленарного засідання дев’ятої сесії міськради. Окрім нашого творчого колективу були запрошенідитячийансамбль «Опришівські соловейки» та камерний хор «Воскресіння» архікатедрального собору христового «Воскресіння».

F в Білій хаті 0117

Колядки і щедрівки у виконанні наших митців співу були сприйняті авдиторією з великим піднесенням. Міський голова Руслан Марцінків щиро дякував за досконале виконання старовинних колядок і твору класика української музики Миколи Леонтовича «Щедрик».

На згадку про цей виступ учасники хору зробили памятний знімок в приміщенні міської ради разом із керівництвом підприємства.

Ff Hor w Bil Hati

Після виступу в міській раді митці нашого колективу завітали до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут також чекали на наших виконавців і тепло зустріли митців співу. Різдвяна феєрія завершилася. Будемо чекати наступної за рік.

Тепловики співатимуть з екранів

Липень 2017 р. Газета "Репортер" подала інформацію про музичний фільм, який готуматиме талановита режисерка з Івано-Франківська Надія Парфан. Фільм буде про народний хор "Чорнобривці" нашого підприємства. Держкіно України виділяє на створення стрічки 1,069 млн. грн.

Reporter 0607

Цього року експертна комісія Держкіно отримала до розгляду рекордну кількість робіт – 289. З них 78 стрічок отримали 37 прохідних балів і стали переможцями Десятого конкурсу. На Їхнє виробництво держава виділить понад 600 млн. грн.

Серед неігрових фільмів фігнансування отримав проект «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» продюсерів Іллі Гладштейна та Юлії Синькевич і режисерки Надії Парфан. Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1.069 млн. грн. повністю покриє Держкіно.

«Неймовірний досвід. Стрес, нерви, напруга, пряма трансляція в інтернет – справжній X-фактор. Дуже сильні колеги-суперники – вважаю за честь конкурувати з цими людьми. І справді приємно бачити, як з нашого кіноболотця проростає реальний професіоналізм», – каже Надія Парфан, яка представляла фільм.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – це музичне кіно про хор комунальників. Надія працює над цим проектом більше року.

«Це має бути гуманістична історія. Хочу показати, хто ці люди, їх повсякденний героїзм. Вони важко працюють щодня, щоб в наших оселях було тепло», – говорить режисерка.

Мистецько-спортине святодо Дня Незалежності

Вже стало доброю традицією у переддень Дня Незалежності України, тобто у День Державного Прапора 23 серпня, влаштовувати спортивно-мистецьке свято працівників житлово-комунального господарства міста Івано-Франківська.

От і цього 2017 р. на стадіоні «Гірка» зібралися представники мистецьких колективів та спортивних команд ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Електроавтотрансу», КП «Івано-Франківськводоекотехпрому» та команди департаменту житлової комунальної політики та благоустрою МВК

Hor Serpen 2017

Під час спортивних змагань над стадіоном зібралися хмари і ринув сильний заряд холодного дощу, ускладнючи і без того непросте протистояння митців шкіряного мяча. Проте, коли настав час виступів хорових колективів хмари розбіглися, засвітило лагідне сонце, аби послухати виступи митців творчих колективів.

І тут народний хор «Чорнобривці» був неперевершений. Глядачі були просто вражені насиченою, змістовною та складною програмою майстрів хорового співу нашого підприємства. Гарячими оплесками зустрічали виконання кожного музичного твору колективу під керівництвом Ірини Павлик.

«Чорнобривці» зачарували косівчан

Kosiw 3 2109

21-22 вересня 2017 р. у Косові відбувся обласний фестиваль кераміки, ремесел і фольклору «Дзбаник мальований». Для участі у мистецькій частині свята був запрошений народний хоровий колектив нашого підприємства «Чорнобривці» під керуванням Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

У програмі свята були: виставка-ярмарок творів майстрів-керамістів, урочистий концерт, конкурси, майстер класи, гончарна ватра і неперевершені косівські етнічні смаколики.

На сцені перед районним Будинком Культури виступили ряд мистецьких колективів з області, проте від обласного центру був запрошений лише народний хор «Чорнобривці». І косівчани не помилились у своєму виборі.

Kosiw 4 2109

Замість прогнозованої синоптиками зливи і штормового попередження - чудовий, лагідний осінній день де ніжні, теплі сонячні промені поєдналися із досконалим звучанням співочої програми «Чорнобривців», створили довершений акорд, що причарував присутніх на урочистому концерті. Та й виконувалися твори легко, йшли просто від душі. Тож контакт із глядачами утворився миттєво. Щирі бурхливі оплески після виконання всіх чотирьох номерів програми і вдячні схвильовані шанувальники співу після завершення виступу. Таким запам’ятається «Дзбаник мальований» у привітному Косові.

Зроблено на Прикарпатті. Про хор комунального підприємства знімають документальний фільм

ТРК «Карпати» «ru-ru.facebook.com/trk.karpaty/» 10.11.2017 – 15:50

TRK Karpaty 1311

У 2004 році на підприємстві “Теплокомуненерго” створили хоровий колектив “Чорнобривці”. Тепер про хор дізнаються у багатьох куточках України з документального фільму.Підготувала радіопередачу журналіст Сітлана Усатюк.

Прослухати передачу можна тут

Коляда! Коляда! Йде весела Коляда!

Ff1 Kolada1501

Після святкування Різдва Христового країною крокує святкова, весела Коляда. Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства долучився до цієї гарної, святкової події. Із побажаннями щастя, здоров’я, всіляких гараздів, віншуванням Народження Сина Божого майстри народної пісні завітали в усі підрозділи нашого підприємства, виробничі дільниці, відвідали найбільші котельні у теплових районах міста.

ff2 Kolada 1501

Всюди «Чорнобривців» радо зустрічали, дякували за добрі побажання та гарні коляди, майстерно виконані учасниками творчого колективу.

А творчий доробок «Чорнобривців» чималий – майже двадцять колядок та щедрівок у філіграновому, досконалому виконанні. І тут не лише народні твори, збережені українським народом протягом сторічь, а й класичні твори, записані Дмитром Бортнянським та Миколою Леонтовичем.

Ff6 Kolada 1501

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. І тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.

Ff4 Kolada 1501На завершення майстри співу з «Івано-Франківськтеплокомуненерго» були запрошені привітати членів виконавчого комітету та працівників МВК,аби заколядувати і защедрувати перед початком засідання виконавчого комітету міськради і побажати плідної праці у новому 2018 році на благо успішної розбудови нашого улюбленого міста.

Ff5 Kolada 1501

Міський голова Руслан Марцінків подякував «Чорнобривцям» і керівникам творчого колективу Ірині та Яремі Павликам за гарну, дійсно професійно виконану програму і зазначив: «Щороку вони дарують нам свої коляди та чудовий настрій. І ці виступи вже стали гарною традицією, побажанням успіху на цілий рік».

Святкова феєрія триває. Ще попереду два великих свята: Святого Василя та Водохреща.Тож бажаємо у Новому 2018-у Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Грандіозна перемога «Чорнобривців»!

Hust11 1003

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» під керівництвом Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський виборов на ІХ Відкритому пісенному фестивалі-конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в місті Хуст Закарпатської області,Диплом лауреата І ступеня,у номінації «Хорові колективи».

Це надзвичайно високе досягнення і визнання творчого потенціалу колективу відбулося 10-11 березня 2018 р. Конкурс був присвячений 79-ій річниці проголошення незалежності Карпатської України. Починаючи з 2009 року, в місті Хуст започатковано проведення щорічних фестивалів-конкурсів стрілецької пісні, присвячених вшануванню цієї історичної події.

15 березня 1939 року на засіданні Сойму Підкарпатської Русі Карпатська Україна була проголошена незалежною державою. Проіснувала вона недовго, бо наступного дня була окупована хортіївською Угорщиною. Карпатська Україна відкинула домагання нацистської Німеччини капітулювати і стала першою країною, яка вчинила збройний опір угорсько-фашистській агресії.Бій відбувся на Красному полі, що неподалік міста Хуст. На захист молодої держави виступили патріотично налаштовані мешканці краю, які були розбиті регулярними угорськими військами. Але слава і шана захисникам молодої української держава залишиться у віках.

Цього року до Хуста зголосилося 40 учасників з 9 областей України – Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької. У номінації «Хорові колективи» за перші призові місця змагалися 12 хорових колективів. Серед них - Народний аматорський хор «Від серця до серця» відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Київської області, хор працівників культури та аматорів народного мистецтва будинку культури Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області, Народна чоловіча аматорська хорова капела «Дзвін» ім. Тараса Стінковського Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, тощо.

Zuri 1003

Це все високопрофесійні виконавці із відповідною музичною освітою і досвідом. Саме з такими потужними суперниками довелося конкурувати нашим митцям хорового співу.

Також у пісенному фестивалі взяли участь вокальні ансамблі, квартети, тріо, вокальні дуети, солісти-вокалісти. Загальна кількість учасників - майже 500 поціновувачів патріотичної стрілецької пісні.

Учасників пісенного конкурсу оцінювало компетентне журі на чолі з Петром Андрійчуком – завідувачем кафедри інструментально-виконавського мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв. У складі журі були також композитор-виконавець Ігор Білик, директор Мукачівської хорової школи для хлопчиків та юнаків Володимир Волонтир, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, артист заслуженого академічного Закарпатського народного хору Петро Матій, викладач хорових дисциплін Сокирницької дитячої школи мистецтв Іван Мішко та керівник заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук.

Na perewali 1003

Добиралися до Хуста ще засніженими дорогами через перевал, тому й виступати довелося практично з коліс, майже без підготовчої репетиції. Концертна програма хору «Чорнобривці» складалася з таких творів: «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика, «Ой там при долині» - музика В. Барвінського, слова Р. Купчинського та «Родимий краю» - (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського. Після виконання кожного твору глядацький зал вибухав оплесками. Не втрималося від аплодисментів і поважне журі. Після виконання програми нам всі обіцяли успіх, вітали із досконалим виконанням програми.

Nagorodzennja 1103

Настав день Гала-концерту. На сцену запрошують керівників колективів-переможців фестивалю. Серед них і керівник нашого хору - Ірина Павлик. Ніхто не знає хто переможець, яка нагорода чекає кожного з учасників. Вручають Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «Хорові колективи». Оголошується переможець ІІ місця, але це все ще не ми! Просто не віриться в реальність… Невже?! Ведучий оголошує: «Перше місце в конкурсі виборов…, - Пауза. О, яка вона неймовірно довга, ця пауза! Нарешті…- хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» місто Івано-Франківськ, керівник Ірина Павлик!».

Dyplom 1103

Yes!!! Вибух емоцій! Щось неймовірне діється в наших рядах! Оце так визнання нашого виконання!!! Адже серед учасників хорового конкурсу були знамениті колективи з ім’ям, з виконавцями, що мають спеціальну музичну освіту, вбрані у вишукані концертні костюми. А ми - у звичайних вишиванках, аматори: слюсарі, верстальники, працівники котелень, інженери. Але журі не засліпило концертне вбрання, вони оцінили наш спів і винесли найвищу оцінку за майстерність і якість виконання! Також визнана величезна заслуга керівникам колективу Ірині та Яремі Павликам, які зуміли з пересічних людей зробити артистів, що гідні виборювати перші місця у конкурсах! Так, це керівники від Бога.

Віднині хор української пісні «Чорнобривці» буде носити почесне ім’я Лауреата І ступеня конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» 2018 року м. Хуст. Без перебільшення, це – грандіозна перемога!

Свято Дня комунальника в Муніципальному центрі дозвілля

Swjatkuwannja 1603

Урочисте загальноміське святкування Дня комунальника цього року відбулося 16 березня у приміщенні Муніципального центру дозвілля, що на вулиці Набережній. Це свято не обходиться без виступів мистецьких колективів комунальних підприємств обласного центру.

Взяв участь у мистецькому святі і хор української пісні «Чорнобривці» під керівництвом Ірини Павлик. Виконувалися твори «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика та «Родимий краю» - (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського, з якими нещодавно колектив виступав на фестивалі стрілецької пісні в м. Хуст Закарпатської області, де став лауреатом конкурсу і отримав Диплом І ступеня.

Присутні щиро вітали майстрів хорового співу нашого підприємства за гарне виконання і нещодавно отриману перемогу.

Традиційне свято на стадіоні «Гірка»

DSC 1077 0818

23 серпня 2018 р., на День Українського Прапора, на стадіоні «Гірка» відбулося спортивно-мистецьке свято, призначене вшануванню і святкуванню Дня Незалежності України.На нашому підприємстві це вже стало доброю традицією.

Мистецьку частину свята виконував хор української пісні «Чорнобривці», лауреат І ступеня конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» 2018 року в місті Хуст.

Творче керівництво хору здійснюють видатні музиканти Ірина та Ярема Павлики, концертмейстер – Андрій Дейчаківський. Нещодавно Яремі Васильовичу Павлику педагогу, диригенту, концертмейстеру кафедри мистецьких дисциплін педагогічного інституту, старшому викладачу кафедри диригування, керівнику ряду хорових колективів Івано-Франківської області було присвоєно Президентом України П. Порошенком звання «Заслужений працівник культури України».

DSC 1099 0818

Цього разу «Чорнобривці» виступили з великою пісенною програмою. В’язанка патріотичних, народних, стрілецьких пісень порадувала присутніх своїм довершеним звучанням і виконанням. На завершення свого творчого виступу-звіту співочі «Чорнобривці» виконали твір української і світової класики Дмитра Бортнянського «Многая літа», який він написав ще у 18-му сторіччі.

На добру згадку творчого виступу до Дня Незалежності України колектив «Чорнобривців» зробив фото.

«Чорнобривці» на обласному фестивалі в Надвірні

Plakat

9 вересня 2018 р., в місті Надвірна відбувся Х обласний фестиваль стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галечко, присвячений 100-річчю Західноукраїнської Народної Республіки та 100-річчю Акту УНР та ЗУНР.

У цьому фестивалі взяли участь 23 обласних колективи, а це близько 300 учасників, та 8 районних (понад 100 учасників). Серед запрошених, взяв участь у пісенному фестивалі - хор української пісні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» «Чорнобривці» Обласний фестиваль відбувається раз на два роки і проводять його з метою відродження патріотичної пісні, возвеличення українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на їхньому патріотичному прикладі юнацтва та молоді, популяризації повстанської музичної скарбниці. У рамках його проведення вшановується пам’ять трагічно загиблої першої української жінки-хорунжого Софії Галечко.

DSC 1288 0918

Місцем проведення фестивалю вибрано Надвірнянський міський парк імені Івана Франка. Тут встановлено естраду для виступів творчих колективів.

На сцені – зведений хор хорових колективів області у складі: Народного аматорського хорового колективу Надвірнянського районного будинку культури; Народної аматорської хорової капели імені Романа Долчуна села Ямниця, Ямницької ОТГ; хору української пісні «Чорнобривці» Івано-Франківського ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»; народного аматорського хору клубу села Рибне Тисменицького району. Зведений хор виступав у супроводі народного аматорського муніципального оркестру народної музики «Аркан» Сергія Орла Надвірнянського РБК.

Deryguje Jar Pavlyk0909

Керівниками зведеного хору були: Заслужений працівник культури України Ярема Павлик, Ірина Павлик та Володимир Остап’юк, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

Настав час виступу творчого колективу нашого підприємства. «Чорнобривці» представили на суд публіки дві пісні: «Я сьогодні від вас від’їжджаю» - пісня УПА в обробці Яреми Павлика та пісню «Козацька слава» слова В. Коваля, музика Ю. Чміля.

Sofija Galrch0918

За чудове виконання творів співочий колектив нашого підприємства був нагороджений Дипломом лауреата Х обласного фестивалю стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галечко.

Завершилося виробництво фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Logo Derzkino 0612

На офіційному інтернет-сайті «Державної агенції України з питань кіно» «dergkino.gov.ua» 06 грудня з’явилася інформація: «Завершилося виробництво фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Компанії «ДЖЕЙ ЕС ФІЛМС» та «Фаланстер» представили Державному агентству України з питань кіно готовий документальний фільм Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Kino 061218

Проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Надія Парфан, продюсерами – Ілля Гладштейн та Юлія Сінькевич. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн., при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.

«Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та... співають!» - говориться в анонсі до кінострічки.

На фільм очікує фестивальне життя, а опісля – вихід у прокат в Україні.

Тож вітаємо Надію Парфан із завершенням цієї творчої роботи і бажаємо перемоги у наступному фестивалі та успіху фільму у прокатному житті по кінотеатрах України і, можливо, у світі! А колектив підприємства із нетерпінням чекатиме презентації фільму.

На фото (інтернет-сайт«galka.if.ua»): Надія Парфан – друга справа, другий ряд.

Щедрий вечір, добрий вечір, Україно моя!

DSC 15112 19

Вже стало доброю традицією, що в день Другого Празника – Святого Василя, творчий колектив хору народної пісні «Чорнобривці» вітає працівників нашого підприємства з народженням Сина Божого і бажає всім щастя, радості і всіляких гараздів та виконує старовинні колядки та щедрівки.

Саме з таких віншувань розпочався день 14 січня 2019 р. на нашому підприємстві. Керівники «Чорнобривців» Ірина та Ярема Павлики та концертмейстер Андрій Дейчаківський

DSC 1518 19

разом із творчим колективом хору підготували в’язанку колядок та щедрівок, якими привітали всіх працівників адміністративного корпусу, виробничих підрозділів підприємства, а також навідалися до головних котелень теплових районів обласного центру «Пасічна», «Позитрон», «Дорошенка», щоб побажати всім працівникам у новому 2019 році щедрих дарів, міцного здоров’я та зустріти за рік наступне свято в радості, веселості, достатку, славлячи народження Ісуса Христа.

DSC 1530 19

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.

Святкова феєрія триває. Попереду Святе Водохреща, коли кожний може набратися сил і наснаги від цілющої Йорданської води. Тож бажаємо у Новому Році всіляких гараздів і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Перемога фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» на кінофестивалі в Італії!

Peremozci 2201

Як повідомило на офіційному сайті «Державне агентство України з питань кіно» «dergkino.gov.ua», фільм режисера Надії Парфан та продюсера Іллі Гладштейна «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримав 3 нагороди в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Трієсті.

Крім того на сайті Держкіно говориться:

«Створена за підтримки Держкіно документальна картина «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» режисерки Надії Парфан отримала такі нагороди секції «Last Stop Trieste»: Film Center Serbia LST Award – 2500 євро, HBO EUROPE Award – 1000 євро та FLOW Post Production Award – грошовий приз на сервіси, необхідні для постпродукції фільму.

Nagorody 2201

Творців фільму привітав присутній на копродукційному форумі When East Meets West Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Український фільм виборов три з чотирьох нагород цієї секції, і це неймовірний успіх для картини, яка тільки розпочинає своє фестивальне життя».

Нагадуємо, що індустріальна секція «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті відбулася цьогоріч вп’яте, до участі в ній було відібрано п’ять фільмів з усього світу, які ще не мали міжнародної прем’єри.

Продюсер фільму Ілля Гладштейн розповів: «Ми знали, що наші комунальники не підведуть, та не очікували такого визнання нашого проекту і досі перебуваємо під враженням від цього джекпоту».

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн., при загальній вартості виробництв 1 млн 169 тис. грн.

Крім того, створенню фільму сприяли телеканал «Настоящее Время» та Львівська кінокомісія».

Тож вітаємо Надію Парфан та Іллю Гладштейна з вагомою, заслуженою перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів!

«Чорнобривці» готуються до свята

DSC 2042 2702

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі першого місяця весни. Цього року трудовий колектив ДМП «ІФТКЕ» святкуватиме 17 березня. Попереду ще досить часу, але мистецький колектив хору української пісні «Чорнобривці» розпочав напружені репетиції завчасно, аби привітати працівників галузі гарною святковою пісенною програмою.

DSC 20251 2602

Як відомо, у 2018 році творчий колектив «Чорнобривців» виборов Диплом Лауреата Першої премії на конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в місті Хуст серед 40 учасників з 9 областей України.

Створений за підтримки Держкіно України документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» режисера Надії Парфан та продюсера Іллі Гладштейна у січні 2019 р. завоював три з чотирьох нагород на міжнародному кінофестивалі в Трієсті (Італія).

DSC 20271 2602

Керівниками хору української пісні «Чорнобривці» та духовними наставниками є Ірина та Ярема Павлики, концертмейстер – високопрофесійний митець Андрій Дейчаківський. У 2018 році Ярема Васильович Павлик Указом Президента України отримав почесне звання Заслуженого працівника культури України.

Отже, високі досягнення співочого колективу нашого підприємства зобов’язують і надалі з високою вимогливістю ставитися до рівня виконання репертуару, постійно оновлювати і збагачувати його. Тому заздалегідь взялися за роботу над новими творами і шліфуванням звучання вже улюблених нашими слухачами творів українського хорового мистецтва. На репетиціях триватиме напружена робота аж до самого виступу на святі Дня комунальника, аби порадувати слухачів досконалим виконанням.

На фото:

Іина Павлик працює з альтовою партією хору;

Ярема Павлик відшліфовує звучання басової партії;

Ірина Павлик і партія сопрано чекають на відпрацювання своєї партії.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрали до конкурсу одного із найпрестижніших документальних фестивалів Європи

Офіційний веб-сайт Державного агентства України з питань кіно «dergkino.gov.ua» 12.03.2019

Log Derz Kino 12 Berez

Світова прем'єра створеної за підтримки Держкіно стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудеться 10-го квітня у програмі CIMC Compétition Internationale Moyens et Courts Métrages (https://www.visionsdureel.ch/en/2019/film/heat-singers) кінофестивалю Visions du Reel у місті Ніон.

Це найбільший фестиваль документального кіно у Швейцарії та один із головних документальних майданчиків у Європі. Українська стрічка змагатиметься за приз розміром 10 тисяч швейцарських франків.

Режисеркою і сценаристкою картини є Надія Парфан, продюсером — Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

Spivaje TKE

«Це неймовірне відчуття, коли після трьох років роботи ми нарешті покажемо фільм глядачам —та ще й яким! Запросимо на наш кінопоказ Вернера Герцога — на фестивалі він представлятиме свою ретроспективу», — поділилася Надія Парфан.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — музичний документальний фільм, що розповідає про профспілковий хор франківських комунальників. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно, а нещодавно здобув декілька нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті. Виробництво стрічки також підтримали телеканал Current Time та Львівська кінокомісія.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду фільму і підкреслив: «Торік документальна картина, яка представляла українське кіно на цьому фестивалі — «Тато – мамин брат» режисера Вадим Ількова — повернулася з призом журі за «Найбільш інноваційну стрічку». Цьогоріч ми покладаємо надії на стрічку Надії Парфан. Хоча сам факт світової прем’єри фільму у конкурсі такого поважного фестивалю вже є перемогою».

Українські глядачі зможуть подивитися фільм у кінотеатрах вже цієї осені.

Із перспективою до 2024 року

14 березня 2019 р. в актовій залі ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулася профспілкова конференція трудового колективу, на якій делегати від усіх підрозділів підбили підсумки діяльності підприємства в світлі виконання Колективного трудового договору на 2014-2018 роки із доповненнями, а також обговорили і прийняли нову редакцію Колективного договору на 2019-2024 роки.

DSC 2114 1403

Завершився цей профспілковий захід виступом хору української пісні «Чорнобривці» під керівництвом Ірини та Яреми Павликів, концертмейстер Андрій Дейчаківський, присвячений Дню комунальника, що відзначатиме Україна 17 березня. Досконале звучання українських пісень та ряд нових творів у репертуарі митців хорового співу знайшли щирий відгук у серцях присутніх.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» позмагається за золото Краківського кінофестивалю

Derz Kino 2005

На офіційному веб-сайті Державної агенції України з питань кіно «dergkino.gov.ua» 20 травня 2019 р. була оприлюднена наступна інформація:

Створену за підтримки Держкіно документальну стрічку Надії Парфан про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю у Кракові. Стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку «Золотий ріг» та 30.000 польських злотих.

FilmKff-Krakow 2005

Краківський кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Hor 2005

Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019). Світова прем’єра відбулася 10 квітня 2019 на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон. В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічка виходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокоумненерго» змагається на Краківському фестивалі

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 30.05.2019

Стрічка «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» претендує на звання найкращого документального фільму на "Kraków Film Festival". 26 травня його показали в межах головної конкурсної програми. У своїй номінації стрічка претендує на статуетку "Золотий ріг" та 30 тисяч польських злотих. Результати конкурсу стануть відомі у суботу.

«Чорнобривці» відсвяткували 15-річчя

DSC 2423 0306

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «ІФТКЕ» відзначає 15-річчя з дня свого заснування. Пролетіли роки. Нині творчий колектив «Чорнобривці» пишається своїми досягненнями і визнанням.

У 2018 році хор української пісні «Чорнобривці» виборов почесне звання Лауреата І ступеня на ІХ загальноукраїнському конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» у місті Хуст. Колектив запрошують брати участь у фестивалях і конкурсах не лише в нашій області, а й за її межами.

DSC 2422 0406

Так, у 2016 році «Чорнобривці» виступали у Львові під час мистецьких свят, присвячених 100-річчу бойових дій І Світової війни, які точилися на цих теренах між військами Царської Росії та Австро-угорської імперії.

У 2017 році «Чорнобривці» були запрошені взяти участь в обласному фестивалі кераміки, ремесел і фольклору «Дзбаник мальований» у Косові. А в 2018 році творчий колектив виступав на Х обласному фестивалі стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галечко, присвяченому 100-річчю Західноукраїнської Народної Республіки та 100-річчю Акту УНР та ЗУНР в Надвірній.

DSC 2424 0506

На початку грудня 2018 р. Україну облетіла новина від «Державної агенції України з питань кіно» про те, що режисером та сценаристом Надією Парфан та продюсером Іллєю Гладштейном створено документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». І незабаром вже перша участь цього фільму в міжнародному кінофестивалі у місті Трієсті (Італія) принесла три з чотирьох нагород.

DSC 2478 0506

А далі - світова прем’єра у найпрестижнішому кінофестивалі документальних фільмів Visions du Reel у місті Ніон (Швейцарія) і участь у Міжнародному кінофестивалі у Кракові (Польща) у травні 2019 р.

Без перебільшення, слава про творчий колектив «Чорнобривці» облетіла вже цілий світ. А заслуга успіху - на рахунку керівників хорового колективу: Заслуженого працівника культури України Яреми Павлика та Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський, які свій талант і майстерність передають впродовж вже восьми років звичайним працівникам теплогенеруючого підприємства Прикарпаття, шліфують і вдосконалюють техніку звучання.

Отже, у неділю 02 червня «Чорнобривці» розпочали святкові заходи із поїздки до монастиря Преображення Господнього — греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого у селі Гошеві Долинського району на Івано-Франківщині, де взяли участь у Святій Божественній Літургії. Гошівський монастир вважають однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України, тож побувати тут і долучитися до Святого Таїнства – велика подія в житті кожної людини.

DSC 2479 0506

Трохи історії. Перша письмова згадка про село Гошів відноситься до 1464 р., як місце поселення кількох ченців-пустельників. 1570 року лицар королівського війська Кучулад побудував тут церкву і монастир, які на початку XVII століття спалили кримські татари.

У 1629 році власник села Гошів Євстахій Шумлянський відбудував церкву і монастир у Чорному Ділку. У 1771 році на Ясній Горі вже стояв монастир, а наступного року завершено відновлення церкви. Вона була невеликою, тож згодом, аби задовольнити духовні потреби віруючих, яких приходило сюди чимало, у 1842 побудовано більший храм. Він стоїть тут і донині.

У 1950 монастир припинив своє існування. Арештовані були священики, монахи. Багато ікон, золотих і позолочених речей було вилучено. До 1978 у цьому приміщенні був дитячий будинок, церква використовувалась під склад. А потім монастирські келії були базою відпочинку.

На початку 90-х років відроджується життя у Гошівському монастирі. На пожертви віруючих були відремонтовані приміщення монастиря й церква. Єпископ з міста Майнц (Німеччина) прислав групу експертів, які врятували храм. Німецькі спеціалісти встановили електронні дзвони - єдині в країні. Художники-реставратори з Дрогобича, Львова, Борислава провели за рік велику роботу: реставрували п'ять великих полотен XVIII ст. і намалювали 15 картин. Освячення відродженої церкви відбулося 1996 року.

DSC 248834 0306

Ікона Гошівської Божої Матері — копія Ченстоховської. У 1736 р. ікона заблисла великим сяйвом, а потім на обличчі Богородиці залишилась немовби роса, а з очей спливали сльози, що засвідчило багато людей і місцевий священик. Митрополит Лев Шептицький після проведення церковного розслідування окремим декретом проголосив її чудотворною. Від того часу ікона Гошівської Богоматері прославилась багатьма чудами, які було детально розслідувані та зафіксовані в спеціальній книзі та отримала назву «Цариця Карпат».

У роки Другої світової війни, коли Червона армія обстрілювала німецький гарнізон, що розташовувався на Ясній горі, церква і монастирські будівлі загорілись. Однак вціліла одна стіна у храмі, на якій висіла ікона Богородиці і залишились живими монахи, які просили заступництва у Божої Матері.

DSC 2448 0506

У 1950-роках зникла ікона Богородиці. Хтось каже, що її вивезли в Сибір, хтось — за кордон, але, на жаль, донині монахи не можуть знайти оригінал ікони, її шати та корону.

Український іконописець отець Ювеналій Мокрицький кілька років відтворював у Римі копію Владичиці Ясної Гори. Освятив її Папа Римський Іван Павло ІІ.

У 2009 р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони Божої Матері. Апостольська столиця надала Гошівському монастиреві декрет про оголошення його Базилікою і прилучення до великих Марійних відпустових місць Католицької церкви в усьому світі. На Успення Пресвятої Богородиці, 28 серпня, на Ясній Горі відбулося коронування ікони Богородиці. Коронація означає, що Церква немовби канонізує ікону, визнає її чудотворною, до якої люди можуть йти з паломництвом, звертатись молитвою.

DSC 2447 0406

Уже майже три століття тисячі паломників моляться біля ікони Матері Божої з думкою про зцілення власної душі й тіла, з проханням заступництва Богородиці для своєї родини, з надією та вірою.

Нині Гошівський монастир – велична і надзвичайно гарна споруда. Це місце духовного очищення, місце, де відчувається святість і можливість відкрити свою душу Всевишньому.

По завершенні духовної частини святкової мандрівки колектив «Чорнобривців» розташувався у мальовничій місцині поруч із кришталево-чистим гірським потічком неподалік села Бубнище. Тут кулінарні фахівці на ватрі приготували неймовірно смачну овочеву страву із молодої бульби, цибулі, помідор, печериць, кабачків та часнику, здобривши все чорним перцем та духмяними травами. Ну а як обійтися на свіжому повітрі без ароматного шашлику! А далі був імпровізований концерт для себе і тих, хто підійшов насолодитися чудовим звучанням народних українських пісень у виконанні «Чорнобривців». Таких виявилося чимало.

Свято творчого колективу відбулося.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»