офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна Історія та сьогодення Хор

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Історія хору

Співочі «Чорнобривці»

хор  1

У травні 2005 року з числа працівників підприємства було створено хор української пісні «Чорнобривці». Впродовж наступних 3-ох років керівником творчого колективу був Михайло Савка. За цей час новостворений пісенний колектив підприємства розробив свою творчу програму і став брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.

 3Своїм виконанням «Чорнобривці» відразу зачарували шанувальників народної пісні,а представники органів місцевої влади відзначилмолодий творчий колектив грамотами та подяками. Зокрема, колектив отримав Диплом Переможця обласного огляду Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва профспілок, Почесну Грамоту учасника духовних фестин «Від Різдва до Великодня».

 4З 2008 року керівником колективу став Сергій Лубковський, концертмейстером - Андрій Дейчаківський. Хор постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, регулярно оновлює свій репертуар.У пісенному доробку присутні як народні твори, так і твори класичної та духовної музики.

Починаючи із 2012 року керівником співочого колективу «Чорнобривці» сталаІрина Василівна Павлик, талановита, творча особистість, яка має вищу музичну освіту, чималий досвід керівництва хоровими колективами на терені Прикарпаття. Велику увагу Ірина Павлик приділяє вдосконаленню техніки виконання музичних творів співаками, вона у постійному пошуку по розширенню і урізноманітненню репертуару колективу. Саме тому фахівці журі співочих конкурсів, в яких хор брав участь відзначають чудове звучанняі досконале виконання музичних творів.

DSCF0886За останній час хор «Чорнобривці» брав участь не лише у місцевих творчих конкурсах, а й виїздив із своєю програмою до інших міст. Так наші співочі «Чорнобривці» побували в місті Генічеськ, де відбувався Фестиваль пісенної творчості національних меншин України. Незмінним концертмейстером залишається Андрій Дейчаківський, а допомагає Ірині Павлик у плідній роботі її чоловік - Ярема Васильович Павлик, людина обдарована унікальними голосовими даними, творча особистість, музикант, як то кажуть, від Бога, який створює хорові обробки пісень досконалого звучання.

P1010006У серпні 2015 року в обласному центрі відбудеться творчий звіт хору української пісні «Чорнобривці», який знаменуватиме пройдений десятирічний шлях мистецького зростання співочого колективу працівників нашого підприємства. Програма концертного звіту налічуватиме понад 20 музичних творів. Нині триває робота з шліфовки минулої програми і підготовка пісень нового репертуар

На хвилі високого мистецтва

1A

Відзначаючи 24-ту річницю Дня незалежності України творчий колектив народного хору «Чорнобривці» приготував для працівників підприємства урочисту концертну програму, яку презентували в приміщенні актового залу. Через бойові дії, які все тривають в зоні АТО і численні жертви серед мирних жителів Сходу України, а також і серед захисників Вітчизни звітний концерт творчого колективу на літній естраді парку відпочинку імені Т.Г.Шевченка за рішенням міської влади було визнано недочасним. Тож творчим доробком колективу насолоджувалися лише працівники нашого підприємства. Тим більше, що репертуар хору постійно наповнюється все новими пісенними творами.

2A

Приємно спостерігати, як щодня знайомі працівники підприємства на сцені враз стають зовсім іншими людьми. Мить – і перед глядачами стали справжні Артисти, які живуть пісенним твором і ти линеш разом із виконавцями на хвилях гарної пісні.

На високому професійному рівні, гарно поставленим голосом веде концертну програму Олександра Діденко.

40A

Ірина Павлик, чарівна керівничка хору і її чоловік, Ярема Васильович Павлик – надзвичайно талановита пара.

3A

Вони не лише досвідчені диригенти, а й чудові виконавці, що й продемонстрували під час концерту глядачам, які вітали їх бурхливими оплесками. Кожен їхній виступ це не лише досконалий вокал, це – сценічна замальовка, вони занурюються в життя музичних образів. Незмінний концертмейстер творчого колективу Андрій Дейчаківський віртуозно виконує музичну партію на баяні, він живе і творить у цьому дивовижному світі мелодійних звуків. Варто подивитися на нього в цей момент натхненної самовіддачі. Та й цілий колектив: це вже досвідчені виконавці, Артисти, Митці, що з цілковитою самовіддачею передають красу музичного образу.

5A

Концертне дійство пролетіло непомітно, можна сказати - просто миттєво. Звучали народні твори, пісні Січових Стрільців, вояків УПА, більшість з яких в музичній обробці Яреми Павлика. Глядачі й незчулися, як концерт добіг кінця. Тож навіть після виконання «Многая літа» присутні в залі не поспішали розходитися. Магія високого мистецтва відлунала і ми будемо чекати до наступної зустрічі із талановитими митцями, нашими улюбленими «Чорнобривцями».

Спортивно-мистецьке свято

P2 Hor Den Nez

23 серпня 2016 р. на стадіоні «Гірка», що в обласному центрі, відбулося спортивно-мистецьке свято, присвячене 25-річчю Дня Незалежності України та святу Державного Прапора України.

Участь у спортивно-мистецькому святі взяли представники колективів комунальних підприємств міста – ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго", КП "Івано-Франківськводоекотехпром, КП "Електроавтотранс" та представники Департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Під час проведення спортивної частини свята учасники змагання виявили свою наполегливість і волю у прагненні досягти перемогу, шляхетність щодо суперників і незламну віру у свої сили.

P1  Hor Den Nez

На завершення святкового дійства виступили творчі хорові колективи «Електроавтотрансу» «Водоекотехпрому» та наш мистецький хоровий колектив «Чорнобривці», який продемонстрував надзвичайно злагоджений спів та дійсно професійне звучання усіх номерів свої творчої програми.

Завершилося спортивно-мистецьке свято виконанням учасниками хору «Чорнобривці» твору «Многая літа…», як побажання нашій Державі незліченної кількості 25-річних ювілеїв, а всім учасникам заходу всіляких гараздів на благо процвітання рідного краю. Усі присутні на трибунах долучилися до виконання митців співу і стоячи віншували головні державні свята України.

«Чорнобривці» наФорумі ВидавцівУкраїни

F10 LvivHor

Як вже, напевно, для більшості відомо, у Львові з 15 по 18 вересня 2016 р. відбувався 23 Форум Видавців України. Місто Лева у цей час побачило численні презентації, перфоменси та інші культурні заходи. Не оминула ця подія стороною і наше підприємство, хоча на перший погляд хтось може запитати: прикарпатські тепловики і літературно-мистецький форум? Що спільного, скажете ви? Та все ж…

17 вересня у Львівському «Музеї ідей», що на вулиці Валова, 18А, в рамках Фестивалю відбувся перфоменс, в якому взяв участь хоровий колектив «Чорнобривці». Усі організаційні питання поїздки наших артистів до Львова взяв на себе профспілковий комітет підприємства.

Варто нагадати, що в ці вересневі дні 100 років тому на Прикарпатському театрі бойових дій Першої світової війни точилися запеклі бої між військами Царської Росії і Австро-угорської імперії. З обидвох боків протиборчих сил, в різних одностроях зійшлися у смертельному герці представники української нації. Історики засвідчили, що під час запеклих боїв суттєво постраждали міста Чернівці, Луцьк, Станіславів. Як завжди, українська нація зазнала численних людських втрат, не здобувши для своєї держави і державності НІЧОГО!.

F15 LvivHor

Саме ці історичні події сторічної давнини і заохотили молодих людей: поета з міста Донецька Микиту Григорова, поета з Києва Павла Коробчука та гітариста Євгена Слов’янова провести музично-літературний перфоменс. А досконале художнє виконання стрілецьких пісень надало і додало заходу неперевершеного ефекту.

На екрані відбувається показ воєнної кінохроніки Першої світової. Молоді поети під стриманий акомпанемент гітари читають свої твори.

F11 LvivHor

«Царі бачать війну на кольоровій мапі майбутніх бойових дій, пересувають олив’яні фігурки солдатів, курять, чухають бороди, схилившись над макетом майбутнього бойовища. Вони грають у криваву забавку.

Солдати ні в що не грають – вони виконують накази. Серед бруду, крові, смерті, вибухів, безглуздя воєначальників.

Солдат пише – дружині, коханій, матері; молиться – Богу і своїм пращурам…

Зійшлися в атаці. Українські солдати вбивали один одного в російських і австрійських одностроях. Тисячі скалічених і вбитих. Нічого не вирішивши – розійшлися в різні боки. Задлячого?!!»

F5 LvivHor

Мить тиші і творчий колектив хору виконує стрілецьку пісню. Все настільки логічно, досконало і мистецьки довершено, що публіка, якої на початках було не так вже й багато згодом заповнила вщерть мистецький майданчик і бурхливими оплесками зустрічали кожне виконання музичного твору. Завершення перфоменсу викликало просто бурю оплесків, вигуків, коли пролунало загальновідоме: «Гей соколи!» Численні глядачі, а це була переважно молодь, кинулися вітати митців з успішним виступом. Лунали запитання, яким чином ви зустрілися і об’єдналися для такого чудового втілення творчого задуму?!

F17 LH

Так, напевно в цьому була Воля Божа, адже молоді поети в Інтернеті знайшли посилання про досконале виконання стрілецьких пісень хором «Чорнобривці» Івано-Франківського «Теплокомуненерго». Саме таке об’єднання і повинно було відбутися – сплав молодої поетичної думки і досвіду досконалого музичного виконання

F18 LH

І в цьому чимала заслуга керівника хору Ірини Павлик, яка об’єднала, запалила своїм натхненням, відшліфувала до філігранового звучання, створила вагому творчу програму небайдужих до співу солідних людей. І що найбільш варте здивування, що жодних попередніх «прогонок» програми перфоменсу не було, все відбувалося вживу. За дві години до виступу організатори перфоменсу лише раз прослухали уривки пісенної програми хору і було обумовлено, коли мають вступати артисти. Все решта – довершеність професіоналізму і Боже Ведення.

Лунає святкова коляда

F1 Kolada 13 2017

«А що Другий Празник – Святого Василя! Радуйся! Ой, радуйся земле! Син Божий Народився!» - лунає у цей день Різдвяних Свят по цілій Україні.

Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства прийшов привітати всіх працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі Святом Народження Спасителя. Для цього було підготовлено нову творчу програму із в’язанки старовинних українських колядок і творів класиків української музики.

Віншували Василів і Василин, а також усіх добрих людей із цими величними святами. Сіяли-посівали, щастя-радості бажали на добро, на здоров’я, на многая і благая літа.

F2 13 2017

«Чорнобривці» вітали працівників адміністративного корпусу, виробничих дільниць, а потім завітали до котелень аби побажати всіляких гараздів тим, хто невтомною, цілодобовою працею забезпечує теплом і гарячою водою оселі мешканців обласного центру.

Тож бажаємо у Новому Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Завершальний акорд коляди

FF 2001

Віншування Різдвяних Свят підійшло до свого завершення. 20 січня 2017 р. народний хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» був запрошений привітати депутатів міської ради заколядувати і щедрувати народним обранцям перед початком пленарного засідання дев’ятої сесії міськради. Окрім нашого творчого колективу були запрошенідитячийансамбль «Опришівські соловейки» та камерний хор «Воскресіння» архікатедрального собору христового «Воскресіння».

F в Білій хаті 0117

Колядки і щедрівки у виконанні наших митців співу були сприйняті авдиторією з великим піднесенням. Міський голова Руслан Марцінків щиро дякував за досконале виконання старовинних колядок і твору класика української музики Миколи Леонтовича «Щедрик».

Після виступу в міській раді митці нашого колективу завітали до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут також чекали на наших виконавців і тепло зустріли митців співу. Різдвяна феєрія завершилася. Будемо чекати наступної за рік.

 

 

 

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.11.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»