• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17, Обід: 12-13

Канцелярія

Завідувач канцелярії – Гречаник Світлана Степанівна

тел./факс (0342) 56-35-11

Задачі та функції канцелярії – організація і встановлення на підприємстві єдиного порядку документального забезпечення, розробка інструкцій з діловодства та їх впровадження, складання Номенклатури підприємства, забезпечення своєчасної обробки вхідної та вихідної кореспонденції, відправка кореспонденції за призначенням, здійсненням контролю за своєчасним розглядом та проходженням документів в установі, забезпечення впровадження та контроль дотримання структурними підрозділами вимог інструкцій з діловодства, регламентів та національних стандартів, методичне керівництво діловодством у структурних підрозділах підприємства, здійснення контролю правильного формування, зберігання та своєчасної передачі справ до архіву.

До складу канцелярії входить і підпорядковується їй Група звернень громадян та робота зі ЗМІ.

Керівник групи – Пилюк Леся Іванівна

Телефон: (0342) 50-14-84

Основним завданням групи є:

Забезпечення безперешкодного здійснення конституційних прав громадян, юридичних осіб звертатись із заявами (клопотаннями), пропозиціями (зауваженнями) щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

 1. Здійснює облік та опрацювання звернень громадян, що надійшли на розгляд до ДМП «ІФТКЕ» в т.ч. звернень депутатів усіх рівнів, документів органів влади вищого рівня, інших установ, що містять фактичні звернення громадян, тощо.
 2. Забезпечує формування відповідей та інформації на звернення.
 3. Вивчає і узагальнює пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли на підприємство, систематизує та їх аналізує. Готує інформаційні матеріали, довідки, пропозиції керівництву підприємства про характер звернень громадян, причини виникнення скарг та недоліків в роботі щодо надання послуг. Розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян з питань, що належать до компетенції групи та подає керівництву рекомендації.
 4. Здійснює контроль за станом та термінами підготовки довідок та відповідей на звернення, які подані у структурні підрозділи підприємства, для підготовки відповідної інформації.
 5. Надає усне роз’яснення громадянам, допомогу щодо оформлення письмових звернень у встановленому законом порядку. Забезпечує формування, архівне зберігання справ звернень громадян у відповідності до Положення про архів.
3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.