Реквізити для оплати (населення):

ЄДРПО 03346058

р/р UA923803770000026003601600012

в АТ "Укрбудінвестбанк"

 

 • Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16
  Обід: 12-13

Отримайте субсидію – збережіть сімейний бюджет!

Про те, що зростання цін на газ та теплову енергію неминуче сьогодні не викликає сумніву напевне в нікого. Рахунки з новою ціною за користування природним газом у серпні споживачі отримують уже зараз, але з острахом очікують нових рахунків за теплопостачання. Адже зростання ціни на газ безпосередньо впливає на вартість послуг за обігрів квартир.

Щодо конкретного подорожчання послуг комунальної теплоенергетики то тепловики зсилаються на Постанову НКРЕ №813 від 13.07.2010р якою затверджено граничний рівень ціни на природний газ для суб`єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, для надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання на рівні 1309,20 грн за 1000 м3. Ця постанова чинна з 1 серпня 2010 року. На сьогоднішній котельні отримують газ ще по старій ціні тому тарифи не змінилися, але ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» проводить розрахунки нових тарифів на свої послуги. Після процедури погодження у Державній інспекції з контролю за цінами в Івано-Франківській області та затвердження в НКРЄ тарифи прогнозовано зростуть десь на 30 %. А платити по нових цінах за теплову енергію мешканці багатоповерхівок будуть з 1 жовтня 2010р.

Зростання цін на енергоносії матиме суттєвий вплив на стан платоспроможності населення, а одже і на розрахунки за послуги теплопостачання

Зміни, які внесені в окремі законодавчі акти, суттєво спрощують оформлення субсидій на сплату комунальних послуг. Відповідно буде значно розширено коло тих, хто може отримувати субсидії. Будь-яка українська сім´я, що оплачує комунальні послуги, вартість яких перевищує 15% їх сукупного доходу (а для пенсіонерів 10%), може одержати державну допомогу.

Є певні зміни і в умовах надання державної допомоги і її зможуть отримувати і ті споживачі, що мають поточну заборгованість за послуги. Але основною умовою надання такому споживачу субсидії буде і не тільки оплата поточних нарахувань, але й обов’язкове погашення заборгованості.

На сьогоднішній день ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» надає довідки про стан розрахунків та нарахування для подання у відділ субсидій усім без винятку бажаючим. Причому обов’язково зазначаючи заборгованість.

Для додаткових консультацій рекомендуємо звертатися у місцеві департаменти праці та соціального захисту для отримання інформації щодо переліку необхідних документів та порядку надання субсидій. Хоча надіємося що для спрощення процедури оформлення субсидії кожному споживачу був направлений інформаційний лист з детальним роз’ясненням умов її отримання та переліком необхідних документів, і як запевняє влада, кожен зможе отримати державну допомогу навіть не покидаючи свого помешкання.

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» рекомендує своїм споживачам, скористатися правом на державну допомогу та уже сьогодні зайнятися питанням оформлення субсидії, готувати відповідні документи, адже пік звернень прогнозується на кінець вересня початок жовтня 2010.

 

Репортер №36(486) 9 вересня 2010р