• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16, Обід: 12-13

Співпраця тепловиків із Світовим банком

Співпраця тепловиків із Світовим банком

 

В рамках проекту Світового банку з підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України 17.12.2012р. на засіданні Експертної робочої групи було прийнято рішення відібрати ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» для підготовки техніко-економічного обґрунтування модернізації системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська за рахунок коштів Гранту Фонду чистих технологій та подальшої участі підприємства у майбутньому проекті Світового банку з підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України.

Мета проекту орієнтована на розвиток системи теплопостачання та полягає у тому, щоб сприяти підвищенню енергоефективності комунальних підприємств, шляхом полегшення збалансованого фінансового посередництва для фінансування інвестицій в енергоефективність.

З метою проведення комплексної оцінки фінансового та технічного стану ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», як частини процесу підготовки проекту Світового банку з підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України, 29-30 травня підприємство відвідали представники Світового банку та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В ході зустрічі обговорювалися проблемні питання системи теплопостачання міста Івано-Франківська та підприємства зокрема, розглядалися існуючі інвестиційні проекти та обговорювалися заходи, які запропоновані для реалізації за кошти Світового банку.

Дані заходи передбачають зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів, зменшення використання природного газу, витрат на оплату заробітної плати, втрат теплової енергії, побудинково регулювати температурний режим опалення, що в свою чергу зменшить собівартість теплової енергії, підвищить надійність теплопостачання та гарячого водопостачання та покращить якість послуг.

На виконання енергетичної стратегії України, яка передбачає зниження питомих витрат у виробництві енергії за рахунок енергозберігаючих технологій та обладнання, збільшення обсягів енергії виробленої із відновлювальних джерел енергії та зменшення викидів шкідливих речовин, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на даний час працює над реалізацією наступних проектів:

            Проект «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська».

               Впровадження даного проекту відбувається в рамках співпраці з Європейським банком реконструкцій та розвитку та передбачає отримання підприємством кредитних коштів в розмірі 11,7 млн. євро та коштів гранту (безоплатно переданих коштів на закупівлю обладнання) в розмірі 4,6 млн. євро та коштів Івано-Франківської міської ради в розмірі 0,8 млн. євро.

            Проект «Реконструкція та модернізація системи теплопостачання в районі вулиць Довга-Карпатська в м. Івано-Франківськ»

               Даний проект входить в програму «Демо-Україна DH», яка впроваджується у 10 містах України за сприянням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у рамках співробітництва з НЕФКО та Шведським Агентством Міжнародного Розвитку (SIDA) та передбачає отримання кредитних коштів в розмірі 400 тис. євро та коштів гранту у розмірі 300 тис. євро.

               Реалізація даних заходів підприємством забезпечить можливість регулювати подачу теплоносія в будинку, підвищення надійності та якості теплопостачання та гарячого водопостачання, подачу гарячого водопостачання в літній період та зменшить собівартість виробництва теплової енергії та відповідно тарифу на послуги.

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.