• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16, Обід: 12-13

Техніка безпеки

Техніка безпеки

 

Одним з основних критеріїв функціонування системи управління охороною праці на підприємстві ДМП «ІФТКЕ» та для удосконалення діяльності структурних підрозділів і кожного працівника є щорічна перевірка знань працівників з питань охорони праці.

 

 

 

tehbezp1На даний час згідно  наказу директора від 17.08.2010р №335 проводиться чергова перевірка знань з питань охорони праці у машиністів котлів та операторів ЦТП.

 Перевірці знань передувало навчання згідно  програм проведення занять затверджених 06.03.2009р.з теоретичною начиткою і практичних занять на робочому місці.

Атестація проводиться у класі охорони праці, який призначений для пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці і позитивного досвіду, щодо профілактики аварій, виробничого травматизму та професійних захворювань. Клас оснащений навчальними та наочними посібниками, наочними засобами, навчальним інвентарем (натурні зразки засобів індивідуального та колективного захисту) для навчання  з питань безпеки праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки.

tehbezp2Результат перевірки знань з питань охорони праці, при виконанні робіт визначених Переліком робіт з підвищеною небезпекою, а також там, де є потреба у професійному доборі, для проведення яких потрібне спеціальне навчання і щорічна перевірка знань з питань охорони праці, до виконання яких допускається працівник, оформлюється протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці.

Також цього року у листопаді-грудні планується чергова перевірка знань інженерно-технічних працівників підприємства з питань охорони праці, що проводиться у відповідності до положення про навчання один раз на три роки, розробляється план-графік проведення занять, закуплено нормативно-правової літератури для самостійного опрацювання матеріалу з безпечних методів виконання робіт з підвищеною небезпекою.

 

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.