офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса Стрічка “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” змагатиметься за грошовий приз

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Стрічка “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” змагатиметься за грошовий приз

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 12.03.2019 - 19:42

Log PIF 0503

Світова прем’єра “Співає Івано-Франківськтеплокомунунерго” відбудеться 10-11 квітня на фестивалі Visions Du Reel у Швейцарії.

“Фільм відібрали до конкурсу одного найпрестижніших документальних фестивалів Європи, де він змагатиметься за приз 10 000 швейцарських франків. Головним гостем цьогорічного Visions Du Reel буде культовий Вернер Херцоґ з ретроспективою. Запросимо Херцоґа на українських комунальників – і ви приєднуйтесь!” – йдеться на сторінці “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” у Фейсбуці.

Kurs 1203

Режисер фільму Надія Парфан зазначає, що це найтриваліший, наймасштабніший і найскладніший проект у її житті, повідомляє Правда.іф. з посиланням на Курс.

“Я ще ніколи так довго, так сильно, так важко ні над чим не працювала. Та що там я – у нас тут цілий народний хор героїв і героїнь Теплокомуненерго. На цьому проекті всі помилялись і вчились. Він виявився значно абмітнішим, ніж ми собі уявляли. Ніхто не знав і не знала, у що встрягає – ні творча група, ні герої, ні наші близькі. Але хто не ризикує, той не п’є шампанського!

Після трирічного марафону роботи Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго взяли у конкурс швейцарського кінофестивалю Visions Du Reel. Кажуть, це чи не останній кураторський фестиваль, де поважають авторське бачення і оберігають кіно від кон’юнктури. Маємо честь позмагатися в конкурсі з найцікавішими авторами і авторками зі всього світу. І чого ж там, уперше виходимо на великий екран разом з самим Вернером Херцоґом!” – пише Надія Парфан у Фейсбуці.

Нагадаємо, проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.

Після показів на фестивалях стрічку презентують в Україні.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»