офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» покажуть на фестивалі у Швейцарії

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» покажуть на фестивалі у Швейцарії

Газета «Репортер» № 11 (930) від 14.03.2019

Інтернет-версія газети «Репортер» «report.if.ua» 12.03.2019 - 15:00

Log Report 1203

10-11 квітня на фестивалі Visions Du Reel у Швейцарії покажуть світову прем’єру «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Фільм відібрали до конкурсу одного найпрестижніших документальних фестивалів Європи, де він змагатиметься за приз 10000 швейцарських франків. Головним гостем цьогорічного Visions Du Reel буде культовий Вернер Херцоґ з ретроспективою.

WN 1203

«Це найтриваліший, наймасштабніший і найскладніший проект у мому житті. Я ще ніколи так довго, так сильно, так важко ні над чим не працювала. Та що там я – у нас тут цілий народний хор героїв і героїнь Теплокомуненерго. На цьому проекті всі помилялись і вчились. Він виявився значно абмітнішим, ніж ми собі уявляли. Ніхто не знав і не знала, у що встрягає – ні творча група, ні герої, ні наші близькі. Але хто не ризикує, той не п’є шампанського!, – пише режисерка фільму Надія Парфан.

До теми Фільм «Спіпає Івано-Франківськтеплокомуненерго» їде на міжнародний фестиваль до Італії

Після трирічного марафону роботи Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго взяли у конкурс швейцарського кінофестивалю Visions Du Reel. Кажуть, це чи не останній кураторський фестиваль, де поважають авторське бачення і оберігають кіно від кон’юнктури.

Проект цієї картини став одним із переможців 10 конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становила 1 млн 69 тис грн, при загальній вартості виробництва – 1 млн 169 тис грн.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.05.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»