• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17, Обід: 12-13

АДС працює в  напруженому режимі

01.10.2020

Бригади спеціалістів Аварійно-диспетчерської дільниці (АДС) ДМП «ІФТКЕ» перебувають у щоденній напруженій роботі з підготовки до нового опалювального сезону. Щодня на диспетчерський пункт надходять численні дзвінки від абонентів нашого підприємства щодо необхідності виконати ремонтні роботи внутрішньо-будинкових систем у багатоквартирних житлових будинках.

Так, за час багаторічної служби внутрішньо-будинкові системи перебувають у досить складному стані і для того,  щоб уникнути аварійних поривів  і затоплення квартир та сусідів поверхами нижче під час опалювального сезону, мешканцям багатоповерхівок необхідно було протягом літніх місяців здійснити перевірку стану внутрішньо-квартирних систем опалення: батарей, труб, стояків. В разі виявлення місць іржі на поверхні внутрішньо-квартирної теплової системи слід було звернутися до служби АДС  підприємства та до управителя багатоквартирного житлового будинку.

Роботи з підготовки внутрішньо-будинкових систем виконуються відповідно до заявок управителів багатоквартирних житлових будинків із дольовою участю оплати з боку мешканців.

Як повідомляє Богдан Цюцьмаць, інженер, в.о. начальника АДС, станом на 30 вересня працівниками служби було виконано 27 ремонтів внутрішньо-будинкових і квартирних систем.

На фото: біля комп’ютерів АДС – майстер Василь Гамуляк, оператор Марія Магас, інженер Любомир Роїк.

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.