• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17, Обід: 12-13

Вітаю із Днем вишиванки!

Вітаю із Днем вишиванки!

Den Wyshywanky2020

Так вже повелося в сучасній Україні, що третій четвер травня свідомі українці відзначають, як День вишиванки. Це свято не оговорене жодними урядовими постановами. Воно створено ініціативою самих людей, що чітко ідентифікують себе Українцями і символом приналежності до української нації взяли тисячолітній оберіг нашої культури – народну вишиванку.

Свято вишиванки не передбачає якихось гучних урочистих заходів. Просто свідомі українці цього дня вдягають на роботу, в університет, школу чи садочок своїй малечі старовинний український мистецький витвір – вишивану сорочку, демонструючи цим що ми є саме УКРАЇНЦІ, що дух наш не скорений, ми є вічні, як вічним є символ нашої нації – вишиваний візерунок на сорочці, збережений впродовж сторічь.

Нині, під час карантину, що запроваджений в нашій країні і світі, через небезпеку зараження короновірусною інфекцією, коли обмежене спілкування, обмежене навчання та трудова діяльність, ніхто не може обмежити нам одягнути чарівне українське національне вбрання – вишиванку.

Ми – є, українська нація — вічна, ми подолаємо всі негаразди і перешкоди.

Вітаю Вас, свідомі УКРАЇНЦІ, з чудовим святом – Днем вишиванки!

Будьмо здорові, будьмо міцні силою свого нескореного духу!

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Євгеній ГЕРАСИМЕНКО

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.