• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16
  Обід: 12-13

08.10.2021 — 09:33 Інтернет-сайт «Правда Іф» «pravda.if.ua»

В Івано-Франківську останніми днями почастішали факти розкрадання теплових лічильників та запірної арматури з підвальних приміщень багатоповерхівок.

Станом на п’яте жовтня у житловому масиві «БАМу» вже зафіксовано викрадення теплового обладнання у 26 житлових багатоповерхових будинках. Саме така ситуація була зареєстрована працівниками теплового району №2 вранці шостого жовтня за адресою вул. Мазепи, 175д, йдеться на сторінці підприємства “Івано-Франківськ теплокомуненерго” у фейсбуці.

На місце злочину викликали представників управляючої компанії «Комфортний дім», а також повідомлено поліціянтів.

Як розповідає майстер теплового району Василь Колодій, який обслуговує багатоповерхівки в районі «БАМу», злочинці, імовірно, витягнули захисну решітку з вікна, що дало можливість їм проникнути до приміщень, де встановлено елеваторний вузол. Вхідні двері залишилися зачиненими та неушкодженими, а ось захисної решітки не стало взагалі, як і не було в природі.

“ЗЛОВМИСНИКИ ВИКРАЛИ ВСЮ ЗАПІРНУ АРМАТУРУ НА ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ ЛІНІЯХ, ЗНИКЛИ ФІЛЬТР І НАКИДНІ ГАЙКИ ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ПРИЛАДУ ОБЛІКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ. ЗАЛИШИЛИСЯ ГОЛІ РІЗЬБИ НА ПЛАСТИКОВИХ ТРУБАХ ТЕПЛОВОЇ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВОЇ РОЗВОДКИ”, – КАЖЕ КОЛОДІЙ.

Враховуючи ситуацію, що сталося, питання вчасного підключення цього будинку до тепла стає досить проблематичним. Адже необхідно буде провести тендерну закупівлю викраденого зловмисниками обладнання в цьому житловому масиві.

“ТАКИХ ВИПАДКІВ, ЯК ЗАЗНАЧЕНО ВИЩЕ, У ЖИТЛОВОМУ РАЙОНІ «БАМУ», НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, ЗА ОСТАННІЙ ЧАС ЗАФІКСОВАНО ЧИМАЛО. ВИКРАДЕНА ЗАПІРНА АРМАТУРА — ЦЕ КОЛЬОРОВИЙ МЕТАЛ, ЯКИЙ МАЄ ЗНАЧНО ВИЩУ ВАРТІСТЬ У ПУНКТАХ ПРИЙОМУ МЕТАЛОЛОМУ. ЯК ПРОТИДІЯТИ ЦЬОМУ ЗЛУ, ПИТАННЯ ВІДКРИТЕ, ЯК ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ, ТАК І ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК”, – ЗАЗНАЧАЮТЬ У ПІДПРИЄМСТВІ.