• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16, Обід: 12-13

Газета «Західний Кур’єр» № 44 (1773) від 29.10.2020

На другий тиждень опалювального сезону в Івано-Франківську 23 будинки все ще перебувають без централізованого теплопостачання.

Про це повідомив директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгеній Герасименко. За його словами, зараз загалом є приблизно 700 звернень мешканців щодо відсутності теплопостачання.

У кожному тепловому районі працює по три бригади ремонтників і є ще дві чергові аварійні бригади підприємства.

«Всі котельні запущені. Але є багато питань, бо ще не ліквідовані усі пошкодження мереж, які сталися під час запуску, — пояснює Є. Герасименко. – Багато є заявок від мешканців. В основному люди телефонують щодо розповітрювання будинкових мереж, коли нема тепла в окремих під’їздах будинків, не гріє стояк чи батарея. Таких звернень є багато, але вони можуть дублюватися».

Найбільше проблем із запуском опалення виникло у мікрорайоні, до якого теплоносій подається з котельні на вул. Індустріальній. Без тепла перебувають будинки №№ 12 і 14 на вул. Бандери та сім будинків на вул. Сахарова. У будинку на вул. Молодіжній, 54 викрали крани, які ще треба придбати і встановити, а тому на тепло його мешканцям ще доведеться трохи почекати. Виявлено пошкодження вводу теплотраси до будинку на вул. Миколайчука, 26. Але, за словами Є. Герасименка, там створено ОСББ, яке б у першу чергу  й мало подбати про ремонт.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зобов’язав комунальників пришвидшити ремонт мереж опалення і запуск тепла до будинків, бо з наступного тижня синоптики прогнозують похолодання. «Ви маєте йти таким шляхом: будинки, під’їзди, стояки. Цей тиждень посильте роботу, бо з понеділка йде значне похолодання, і там вже буде важко щось робити», — сказав мер.

Стах МІРЧУК

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.