• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16
  Обід: 12-13

07.10.2021 Інтернет-сторінка газети «Галицький Кореспондент» «gk-press.if.ua»

Автор: Пилипець Уляна

Про те, що останнім часом поширилися випадки з розкрадання зловмисниками з підвальних приміщень багатоповерхівок теплових лічильників та запірної арматури, неодноразово наголошували під час оперативних нарад у міського голови Руслана Марцінківа.

Як пише пресслужба “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, станом на 5 жовтня у житловому масиві «БАМу» вже зафіксували викрадення теплового обладнання у 26 житлових багатоповерхових будинках.

“Саме таку ситуацію зареєстрували працівники теплового району №2 вранці 6 жовтня за адресою вул. Мазепи, 175 д. На місце злочину викликали представників компанії «Комфортний дім», повідомили також і представників поліції”, – йдеться в дописі.

Як розповідає майстер теплового району Василь Колодій, який обслуговує багатоповерхівки в районі «БАМу», злочинці, імовірно, витягнули захисну решітку з вікна, що дало можливість їм проникнути до приміщень, де встановили елеваторний вузол.

“Вхідні двері залишилися зачиненими і неушкодженими, а ось захисної решітки не стало взагалі, як і не було в природі. Зловмисники викрали всю запірну арматуру на внутрішньобудинкових лініях, зникли і фільтр, і накидні гайки для приєднання приладу обліку теплової енергії”, – зазначають в підприємстві.

У “Теплокомуненерго”  пишуть, що враховуючи ситуацію, що сталася, питання вчасного підключення цього будинку до тепла стає досить проблематичним. Адже необхідно буде провести тендерну закупівлю викраденого зловмисниками обладнання в цьому житловому масиві.

“А таких випадків, як зазначено вище, у житловому районі «БАМу», на превеликий жаль, за останній час зафіксовано чимало. Викрадена запірна арматура – це кольоровий метал, який має значно вищу вартість у пунктах прийому брухту”, – повідомляє пресслужба.