• Довідка щодо заборгованості
    +38 (099) 50-62-000
    +38 (098) 50-62-000
    +38 (0342) 50-62-00
  • office@tke.if.ua
  • При аварійній ситуації
    15-82
    56-47-82
    (067)110-11-73
  • Графік роботи
    Пн-Чт: 8-1715
    Обід: 12-13

Послідовно впроваджуємо енергоефективність

Послідовно впроваджуємо енергоефективність

Кобилянський

Роботи по впровадженню енергоефективних заходів на ДМП «ІФ Теплокомуненерго» у сфері теплопостачання, які мають здійснюватися спільно із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCО) послідовно втілюються у життя. Про ситуацію щодо виконання робіт у цьому напрямку просимо розповісти заступника головного інженера з енергетики та новітніх технологій Михайла Кобилянського.

      Метою Проекту є реконструкція та модернізація систем теплопостачання в районі вулиць Довга – Карпатська, а також вулиць Федьковича – Пасічна – Горбачевського та вулиця Галицька (житлові будинки з боку ресторану «Овен» і Автостанції 2) обласного центру, що отримують тепло з котельні по вул. Федьковича, 91А, – розповідає Михайло Васильович. – Проектом передбачається встановлення 59 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в підвальних приміщеннях житлових будинків і споруд.

На сьогодні ідуть роботи по виготовленню проектної документації на встановлення автоматизованих ІТП. Виконує їх субпідрядна організація «Західсантехпроект» і ці роботи мають бути завершені до вересня поточного року.

Проте у цей період ми не стоїмо склавши руки. Виконуються роботи з підготовки приміщень для монтажу відповідної апаратури, яку нам поставить Литовська фірма «АXIS», котра стала переможцем міжнародних тендерних торгів і яка виготовляє блочні ІТП. Нині в 36 приміщеннях, де буде розташовано ІТП, здійснено ремонт, починаємо встановлювати двері. До вересня буде завершено підготовку і на решті 23 приміщень.

Втілення даного проекту в життя дасть змогу максимально зменшити втрати тепла на транспортування теплоносія, а також проведення автоматизації і регулювання постачання теплоносія в квартири (будинки) споживачів і цілодобового забезпечення їх гарячим водопостачанням.

Проект передбачає виведення всіх параметрів до Автоматизованої Диспетчерської Служби підприємства задля дистанційного контролю за режимом роботи ІТП та регулюванням параметрів у відповідностями із температурними показниками навколишнього середовища.

Реалізація цього проекту дасть можливість переведення цих будинків з чотиритрубної на двотрубну систему тепло- та гарячого водопостачання, а це гарантує зменшення кількості імовірних пошкоджень трубопроводів а також втрат теплової енергії.