RedmiqqBandarpkvBagiqqLonteqqAbangqq788BolaLigadunia365Resmibet66Mega
https://www.montiviz.hu/https://www.geriatri.id/https://medical.upr.ac.id/
Підписано меморандум
  • Довідка щодо заборгованості
    +38 (099) 50-62-000
    +38 (098) 50-62-000
    +38 (0342) 50-62-00
  • office@tke.if.ua
  • При аварійній ситуації
    15-82
    56-47-82
    (067)110-11-73
  • Графік роботи
    Пн-Чт: 8-1715
    Пт: 8-16
    Обід: 12-13

Підписано меморандум

Підписано меморандум

Memorandum 0509

05 вересня у приміщенні “Туристично-інвестиційного центру”, який знаходиться в міської Ратуші, відбулося підписання меморандуму щодо переключення абонентів ТОВ «СТЕК» на обслуговування комунальних котелень міста.

У цьому заході взяли участь міський голова Руслан Марцінків, директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Руслан Гайда, директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник та диретктор ТОВ “Західні Теплосистеми” Андрій Іванович.

Під час цього заходу було презентовано план переключення абонентів ТОВ «СТЕК» на обслуговування комунальних котелень ДМП «ІФТКЕ». Мова йшла про поетапне переключення абонентів. Для цього місто повинно збудувати та реконструювати ряд котелень. План передбачає будівництво нових котелень на вулицях: Чорновола (біля стадіону “Рух”), Левинського, Ребета-Дудаєва (Макухи) та Толстого. Також планується реконструкція котельні на вулиці Матейка, 34а.

Директор ДМП «ІФТКЕ» Руслін Гайда наголосив: “Все буде вестися поетапно. Процес займе від року до трьох. Після повного перепідключення на обслуговування підприємства перейдуть 181 житловий будинок та 274 об’єкти дитячих садків, шкіл, установ”.

Руслан Дмитрович, презентуючи Програму реконструкції, детально зупинився на кожному об’єкті зокрема.

Реконструкція існуючої котельні на вул. Матейки, 34а передбачає:

додаткове підключення споживачів загальною тепловою потужністю 4 МВт; встановлення додаткового котельного обладнання; реконструкцію системи газопостачання, заміну насосного обладнання і внутрішньокотельних трубопроводів;реконструкцію теплових мереж.

Загальна потужність котельні на вул. Матейки, 34а після реконструкції має становити 10 МВт, що дозволить додатково підключити 10 житлових будинків, 2 об’єкти закладів охорони здоров’я та 2 заклади освіти.

Будівництво нової котельні на вул. Незалежності, 95 – Толстого, 4 передбачає:

будівництво приміщення котельні , встановлення котельного обладнання, підключення інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електроживлення, газопостачання), будівництво і реконструкцію теплових мереж.

Загальна потужність споживачів, яких планується підключити до котельні – 9 МВт, що дозволить підключити 23 житлові будинки та 2 об’єкти закладів освіти.

Будівництво нової котельні на вулиці Чорновола біля міського стадіону “Рух” передбачає:

будівництво приміщення котельні; встановлення котельного обладнання;підключення інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електроживлення, газопостачання); будівництво і реконструкцію теплових мереж.

Загальна потужність споживачів, яких планується підключити до котельні на вулиці Чорновола – 7 МВт, що дозволить підключити: 17 житлових будинків; 4 об’єкти закладів освіти.

Будівництво нової котельні на вулиці Левинського передбачає:

будівництво приміщення котельні; встановлення котельного обладнання; підключення інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електроживлення, газопостачання); будівництво і реконструкцію теплових мереж.

Загальна потужність споживачів, яких планується підключити до котельні на вулиці Левинського – 3 МВт,що дозволить підключити 8 об’єктів закладів освіти.

Будівництво нової котельні на вулиці Макухи (Ребета-Дудаєва) передбачає:

будівництво приміщення котельні; встановлення котельного обладнання; підключення інженерних мереж (водопостачання, водовідведення, електроживлення, газопостачання); будівництво і реконструкцію теплових мереж.

Загальна потужність споживачів, яких планується підключити до котельні на вулиці Макухи – 59 МВт, що дозволить підключити: 128 житлових будинків; 5 дошкільні навчальні заклади, 5 загальноосвітні школи (ліцеї, гімназії); понад 20 об’єктів закладів охорони здоров’я.

Руслан Марцінків відмітив, що міська влада опрацьовує питання з міжнародними донорськими організаціями можливість інвестування щодо будівництва котельні на вулиці Макухи, адже об’єкт великий і потребує значного фінансування. Мер зазначає, що самотужки місто не потягне такі фінансові витрати, тому, очевидно, будуть заручатись підтримкою іноземних фондів, грантодавців та ЄБРР, яке вже допомагає модернізувати франківські котельні. «Ця концепція реалістична. Ми мали попередню розмову з «Європейським банком реконструкції та розвитку», а також Послом Швеції в Україні,» – констатував міський голова.

Міський голова запропонував всім потенційним інвесторам долучатися до пілотного проекту по будівництву біо-ТЕЦ європейського зразка, яка би працювала на альтернативних джерелах енергії. В Україні поки такого нема. Тому міська влада обговорює це з нашими закордонними партнерами.

«Терміни дуже стислі для такого масштабного будівництва, залучення коштів, підрядних організацій, але це буде міжнародний тендер, це досить великий проект. Ми повинні гарантувати за ці три роки, що «СТЕК» повинен надавати свої послуги. Саме тому ми підписуємо цей меморандум. Тобто «СТЕК» буде робити все можливе, щоб наші мешканці, дитячі садки та школи були з теплом. Чи це ідеальний варіант, мабуть – ні. Але ситуація в державі зумовлює такий стан справ», – додав міський голова.