офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

099-50-62-000 (Vodafone)  098-50-62-000 (Київстар)

Вартість дзвінків згідно тарифів операторів та пакету послуг.

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Черніївська загальноосвітня школа: роботи тривають

DSC 0190 0907

Котельня у с. Чернієві, що забезпечує тепловою енергією загальноосвітню школу, Рішенням виконавчого комітету № 578 передана на обслуговування ДМП «ІФТКЕ».

Нині тут кипить робота по ремонту теплогенеруючого обладнання і всіх супутніх систем енергозабезпечення, щоб на початок навчального року і опалювального сезону надійно забезпечувати школярів теплом. Спеціалісти теплового району «Дорошенка», якому передано на обслуговування цей об’єкт освіти, виконують ремонтні роботи двох газових котлів КСВ-0,25 «ВК-22». Тривалий час вони не були в експлуатації, тому фахівцям теплового району під керівництвом майстра Віталія Здерки доводиться ретельно обстежувати котлоагрегати для виявлення і ліквідації всіх наявних несправностей.

DSC 0192 0907

Вже виконано заміну знищеної корозією газовикидної труби від котлів до димаря. Тривають роботи над системою водопідготовки та водоочистки.

Під керівництвом начальника Енергетичної служби ДМП «ІФТКЕ» Володимира Перепічки бригада електриків виконує прокладання силового кабеля вводу електричного живлення до котельні.

Працівники будівельно-монтажної дільниці на чолі із старшим майстром Миколою Григорашом виконують заливку фундаменту газовикидного димаря.

До початку навчального року цей об’єкт буде надійно підготовлений для подачі тепла школярам.

 

Проведено ТО вантажопідіймальної техніки

DSC 70152 0807

На балансі ДМП «ІФТКЕ» перебуває два самоходних крани КС-3575 і один – КС-4574, які задіяні, зокрема, при виконанні заміни теплових магістралей під час підготовки тепломереж до нового опалювального сезону. Цій вантажопідіймальній техніці підійшов час проведення регламентованого технічного огляду на відповідність всіх параметрів, які передбачені для цього типу технічних засобів.

Наприкінці червня поточного року на підприємстві відбувся технічний огляд цієї вантажопідіймальної техніки, яку проводив представник державного підприємства «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», розповідає заступник головного інженера з виробництва Володимир Рошнівський.

Було ретельно обстежено технічні засоби і складено «Відомість дефектів, пошкоджень і відмов, виявлених при огляді вантажопідіймальних машин». На сьогодні всі зауваження, які було виявлено під час технічного огляду, усунуто. Технічні засоби повністю готові до виконання регламентованих функцій.

 

Заміна зношених ділянок тепломережі на Парковій

DSC 0160 0707

У тепловому районі «Позитрон» виконуються роботи по заміні ділянок магістральних тепломереж, котрі не витримали гідравлічні випробування на міцність. На вулиці Паркова, неподалік житлового багатоповерхового будинку №14, проведено земляні роботи, відкрито захисні короба теплової магістралі діаметром 530 мм. Спеціалісти теплового району точно визначили місце пориву і приступають до заміни зношеної ділянки теплової мережі.

Підготовка до зами триває.

 

Підготуймо прилади обліку вчасно

DSC 0100 0607

Прилади обліку теплової енергії підлягають періодичній регламентованій повірці. Міжопалювальний сезон саме той час, коли необхідно здійснити цю операцію як бюджетним організаціям, так і власникам багатоповерхових житлових будинків. ДМП «ІФТКЕ» виконує дану операцію у спеціалізованій лабораторії з повірки приладів обліку. Головний метролог Служби головного енергетика ДМП «ІФТКЕ» Володимир Шотурма повідомляє, що працівниками лабораторії на початок липня проведено по тепловому району «Дорошенка» 25 приладів обліку теплової енергії з 29, які потребують регламентованої повірки. По тепловому району «Пасічна виконано 30 повірок з 50; по тепловому району «Позитрон» - зі 117 необхідних регламентованих повірок виконано 40.

На обліку Служби головного метролога перебуває 75 юридичних осіб і бюджетних установ, яким до початку опалювального сезону необхідно здійснити повірку приладів обліку теплової енергії. Всі вони своєчасно були поінформовані про необхідність здійснення даної технічної операції. На даний час пройшли повірку і встановили прилади обліку на місце лише 21 з них.

Серед бюджетних організацій - це дитячі садочки, школи, на сьогодні не пройшли повірку приладів обліку жодна із установ. Володимир Шотурма наголошує, що наше підприємство готове здійснити повірку приладів обліку із відтермінуванням оплати на 1-2 місяці, якщо на даний час у абонентів існують фінансові проблеми. Для цього необхідно укласти відповідну Угоду.

Не варто відкладати повірку приладів обліку теплової енергії на останній місяць перед початком подачі тепла, адже навантаження на структури, що виконують дані операції в останні дні значно зростає, що може призвести до затримки термінів. Без вчасно проведеної повірки нарахування за отриману теплову енергію буде здійснюватися по середньомісячних температурних показниках та згідно приєднаного теплового навантаження. Це не дасть можливості керівникам юридичних установ коригувати температурний режим в приміщеннях і, таким чином, унеможливить економію коштів за отримане тепло.

Підготуймося до зими вчасно.

 

Роботи тривають, не зважаючи на погоду

DSC 0138 0207

У районі Північного Бульвару, неподалік шкільного стадіону та житлового багатоповерхового будинку № 5Б, працівники теплового району «Пасічна» виконують роботи по заміні ділянки тепломережі діаметром 100 мм, котра не витримала гідравлічні випробування на міцність.

Заміні підлягає ділянка загальною довжиною майже 100 погонних метрів у двотрубному вимірі. Спеціалісти теплового району вже замінили половину даної ділянки. Нині, 02 липня, не зважаючи на тропічну спеку, ідуть роботи по монтажу попередньо-ізольованих труб і видаленню старих, зношених корозією.

Роботи з підготовки до зими не припиняються.

 

Виявлено місця поривів

DSC 70131 0207

На вулиці Юності, що в обласному центрі, проведено гідравлічні випробування теплових мереж на міцність і щільність. Випробування виявили пориви теплової мережі. Спеціалісти теплового району «Дорошенка» визначили, що вони сталися у двох місцях на тепловій магістралі діаметром 150 мм, котра проходить за Івано-Франківським професійним ліцеєм автомобільного транспорту і будівництва. Оперативно було здійснено земляні роботи у місцях поривів теплотраси. Спеціалісти теплового району приступають до заміни зношених корозією труб на нові труби.

Роботи з підготовки до нового опалювального сезону тривають.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»