офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТОРГАХ

УКРАЇНА

Проект з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська

№ 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська»

«Реконструкція котельні по вул. Дорошенка 28а, з установкою нового газового котла загальною потужністю 12 МВт»

____________________________________________________________________

Це Запрошення до участі в торгах йде за Загальним повідомленням про закупівлю для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» (надалі – Проект), яке було опубліковано 18 травня 2010 року в «ProcurementOpportunities», номер 6130-GPN-39004,з подальшими оновленнями.

Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (надалі – «Замовник»),отримало кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») на покриття витрат для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська».

Замовник запрошує Підрядників надсилати свої запечатані пропозиції для прийняття участі в тендері по контракту, який фінансується з коштів кредиту:

  • «Реконструкція котельні по вул. Дорошенка 28а, з установкою нового газового котла загальною потужністю 12МВт»

Підрядник зобов’язаний розробити проектно-кошторисну документацію, здійснити поставку, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та ввести в експлуатацію новий газовий котел (один котел потужністю 12 МВт для роботи по температурному графіку 115° С і вищез автоматичним пальником, з тягодутевим обладнанням та автоматикою безпеки, з коефіцієнтом корисної дії не менше 92%)та інше допоміжне обладнання в існуючій котельні, п’ять мережевих насосів, включаючи всі необхідні трубопроводи, засувки, датчики, комутаційну та кабельно-провідникову продукцію і т.і.), провести навчання технічного персоналу Замовника, як це зазначено у тендерних документах, а також поставити, калориметр для визначення теплоти згорання біопалива, аналізатор вологості біопалива, автомобільні ваги та сідельний тягач з напівпричіпом з рухомою підлогою для перевезення біопалива.

Планується виконання Контракту протягом 10(десяти) місяців з дати набрання ним чинності.

Торги по контрактах, які фінансуватимуться за рахунок коштів кредиту Банку відкриті для фірм з усіх країн. Кошти кредиту Банку не використовуватимуться для здійснення будь-яких платежів фізичним або юридичним особам або за будь-який імпорт товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені за рішенням Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, прийнятому відповідно до Глави VII Статуту Організації Об'єднаних Націй.

Детальніше...

 

Чому виникла різниця у вартості послуг за грудень 2019 року та січень 2020 року

У вартості послуг центральнізованого теплопостачання необхідно розрізняти дві складові: кількість тепла і вартість одиниці тепла (тарифи).

Кількість теплової енергії, необхідної для централізованого опалення, регламентовано "Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" (далі Правила), що затверджені постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року.

Згідно п.12 Правил: «У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі квартири…».

Пункт 21: «У разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами споживання для централізованого опалення - з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі квартири та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим».

Тобто, законодавчо закріплено тільки два методи нарахування: або запоказниками лічильника, або за нормами споживання.

Основою розрахунку кількості тепла у вказаних методах є:

При розрахунковому методі (без будинкового лічильника) – середня фактична температура зовнішнього повітря розрахункового періоду (місяця) згідно даних Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології;

При встановленні будинкових лічильників – його показники. Будинковий прилад теплової енергії обліковує фактичну кількість тепла, що використано саме у житловому будинку. Її кількість залежить від багатьох факторів: в першу чергу від фактичної температури зовнішнього повітря розрахункового періоду (місяця), матеріалу стін будинку, його поверховість, температурний режим у квартирах споживачів та інші.

Згідно даних Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології середня фактична температура зовнішнього повітря упродовж опалювального сезону 2018-2019 рр. становила:

Жовтень 2019 р.- +9,9 ˚С;

Листопад 2019 р. - +5,9 ˚С;

Грудень 2019 р. – + 1,7 ˚С;

Січень 2020 р. - +0,1 ˚С.

Зважаючи на вищевказане, навіть незважаючи на різні методи нарахування кількість тепла використаного будинком залежить від температури зовнішнього середовища, а отже упродовж опалювального сезону вона різна у різні місяці.

Друга складова вартості центрального теплопостачання – тарифи, які встановлюються державним регулятором - Національною комісією регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

ДМП «ІФТКЕ» виробляє, транспортує та постачає теплову енергію згідно ліцензій. У такому випадку, діяльність підприємства, в тому числі технічна, фінансова та тарифна політика, регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Діючі тарифи застосовуються згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 10.12.2018 року № 1743.

Відповідно до Постанови КМУ від 24.12.2019р №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», а також рішення виконавчого комітету міської ради вартість опалення для споживачів ДМП «ІФТКЕ» за грудень 2019 року зменшено на 10%.

Коли споживачі аналізують отримані квитанції за грудень 2019 року та січень 2020 року, то сума за тепло в січні зросла на 20-30% в порівнянні з груднем. Різниця між нарахуванням за послуги централізованого опалення утворилася з наступних причин:

1.Застосування знижки на тепло у грудні 2019 року. При проведенні нарахування за грудень 2019 року споживачам надали  знижку у відповідно до рішення МВК, що зменшило фактичну вартість платіжки на 10%.

2. Січень 2020 року був холодніший за грудень 2019 року. За офіційними даними Гідрометеоцентру середня фактична температури зовнішнього середовища у січні 2020 р. становила +0,1ºС; у грудні 2019 р. середня фактична температура зафіксована +1,7 ºС. Відповідно, для опалення вироблено більше тепла, що відображено у показниках будинкових лічильників.

При цьому рівень тарифів не змінювався з 01.01.2019 року.

 

Пройшли навчальні заняття

DSC 0514 2002

20 лютого в актовому залі підприємства відбулися навчальні заняття з правил електробезпеки на виробництві та дотриманню вимог охорони праці при виконанні робіт в електроустановках і запобіганню виробничого електро-травматизму.

Проводив заняття Євген Гудз, заступник начальника енергетичної служби ДМП «ІФТКЕ». До навчальних занять було запрошено працівників електро-технологічного персоналу з усіх теплових районів обласного центру. Питанню вдосконалення знань з охорони праці на нашому підприємстві приділяється особлива увага.

 

Виконано планові ремонтні роботи

DSC 0527 1902

Котельня, що розташована на вулиці Коновальця, 132 забезпечує тепловою ененргією та технологічною парою Обласну дитячу лікарню. Тож до питання надійної роботи технологічного обладнання тут особлива увага.

Днями працівниками теплогенеруючого об’єкту було виконано ряд невідкладних планових робіт, а саме: виконано заміну аварійної ділянки трубопроводу хімводоочистки діаметром 100 мм. Замінену ділянку трубопроводу зафарбовано. Також проведено планово-попереджувальний ремонт насосу котла МЗК №1, який виробляє технологічну пару для потреб закладу охорони здоров’я.

 

Про Прикарпатських тепловиків - на цілу Україну

UP 1602

16 лютого на головній сторінці найпрестижнішого з інтернет-сайтів України – «Українській правді», вийшла стаття «7 крутих українських фільмів, які ви могли не бачити» з фотографією хору української пісні «Чорнобривці» ДМП «ІФТКЕ».

Автор статті - Ярослав Підгора-Гвяздовський - журналіст, кінокритик, редактор – дає оцінку українським фільмам за 2019 рік і вважає, що цей рік дав найкращі результати в кінематографі України за всі роки Незалежності.

Серед п’яти найкращих українських ігрових фільмів десятиріччя він називає фільми: "Черкаси" Тимура Ященка, "Атлантида" Валентина Васяновича, "Панорама" Юрія Шилова, "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча і "Додому" Нарімана Алієва, які будуть у прокаті в 2020 році.

Традиційно сильною автор вважає українську документалістику, яка вкотре показує результати якості та неповторності, які в такій кількості поки не здатне продемонструвати художнє кіно. Серед таких фільмів автор статті називає: "Людина з табуретом", режисер Ярослав Попов; "Додому", режисер Наріман Алієв; "Вулкан", режисер Роман Бончарчук; "Брати по зброї", режисер Сергій Лисенко; "Гоголь Док", режисерка Аліса Павловська; "роздІловІ наживо", режисер Вадим Ільков. Ну і, звичайно, не забув автор статті фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго", режисерки Надії Парфан. От що сказано про цей фільм:

"Хочете гарне українське кіно?" – ніби питає цей фільм, і відповідає: "Дивіться документалістику".

Смішний і печальний, іронічний і серйозний, цей фільм має всі ознаки для любові одночасно і масовим глядачем, і критиками.

Розказуючи про життя такої банальної людської спільноти, як працівники комунального підприємства, режисерці вдалося копнути в глиб діяльності більшості працюючих мешканців України – які ці люди? про що вони говорять? як живуть? чим переймаються і про що сміються?

Ілюстрація цього кінематографічного діалогу максимально наближає героїв фільму до його глядачів. А спів героїв у хорі та їх жарти на роботі й за її межами взагалі стирають різницю між залом і екраном.

Мистецька ж частина виникає у "Співі..." за рахунок цікаво змонтованих шматків реальності і доданої музики, яка створює новий пласт – враження сюрреалізму чи навіть абсурду, настільки робота персонажів нагадує неможливу в дійсності працю – як можна полагодити те, що вже давно своє віджило?

Оригінальна і майстерна робота!»

 

Опалювальний сезон проходить стабільно

Такий висновок констатувала нарада, яка відбулася 12 лютого в приміщенні Івано-Франківської Обласної Державної Адміністрації.

Головувала - перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. У нараді взяли участь: заступник голови ОДА Василь Івасик, начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад ОДА Ігор Гунін, заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Гайда, представники підприємств теплоенергетики. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на нараді представляв заступник директора із розрахунків та реалізації теплової енергії Ігор Угриновський.

«Опалювальний сезон на Прикарпатті проходить стабільно, теплом забезпечені житлові будинки та бюджетна сфера. Проте на сьогодні слід вже розпочати підготовку до наступного опалювального сезону та розробляти відповідні плани заходів, аби розпочати його вчасно,» - наголосила Марія Савка

Під час наради обговорювалося питання тарифоутворення на тепло, вироблене з альтернативних видів палива та рекомендовано забезпечити вжиття заходів щодо встановлення збалансованих та прозорих тарифів.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»