офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

З турботою про людей

DSC 05151 1701

17 січня працівники Цеху ремонту ДМП "ІФТКЕ" на березі річки Бистриця Надвірнянська (позаду ресторану «Легенда», (що на вулиці Володимира Івасюка), де нещодавно було встановлено дерев’яний настил, на якому 19 січня буде відбуватися Служба Божа, оздобили його спеціальним покриттям та встановили поручні для більш легкого виходу з ріки для тих, хто буде оздоровлюватися у день Богоявлення Йорданською водою.

 

Номінація для отримання природного газу на січень 2020 р.

Відповідно до Угоди між ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» і НАК «Нафтогаз України» наше підприємство має номінацію на постачання природного газу по здійсненню теплогенерації для всіх категорій споживачів: населенню, бюджетним установам та категорії інші споживачі на січень 2020 р.

 

Готуємось до Свята

DSC 05281 1501

19 січня в Україні відзначатимуть Третій Празник, як каже старовинна коляда - Богоявлення Господнє. Одним з місць в Івано-Франківську, де відбуватиметься Служба Божа і освячення Йорданської води визначено берег річки Бистриця Надвірнянська (позаду ресторану «Легенда», що на вулиці Володимира Івасюка).

DSC 0511 1501

ДМП «ІФТКЕ» зголосилося підготувати місце для проведення Святого Таїнства – Водохрещі. Сьогодні, 15 січня, працівники Цеху ремонту приїхали на берег річки і встановили дерев’яний настил, на якому саме й буде відбуватися Служба Божа.

У неділю, 19 січня, о 10:30 на березі річки Бистриця Надвірнянська (позаду ресторану «Легенда», що на вулиці Володимира Івасюка) відбудеться урочисте освячення води.

 

ЗІ СТАРИМ НОВИМ РОКОМ І ВАСИЛЕМ!

Star NR 2020 1401

 

Про зниження нарахування за грудень 2019 р. (див. з 02.48 до 03.54 хв.)

Новини. 10.01.2020 - 19:00

Суспільне телебачення «Карпати» «youtube.com/channel»

 

Лунає українська коляда

DSC 0490 1001

За традицією, що встановилася на підприємстві впродовж років, у післяріздвяний тиждень хоровий колектив української пісні «Чорнобривці» вітає працівників підприємства з величним святом – Різдвом Христовим в’язанкою стародавніх українських колядок.

Отже, 10 грудня співочий колектив завітав із чудовими колядками до всіх підрозділів підприємства та працівників найбільших котелень у теплових районах обласного центру. Виробничники радо зустрічали і уважно слухали філігранове виконання колядок, що прийшли до нас із сивої давнини. Це – золотий фонд українського фольклору, української культури, який викликає бажання слухати і ділитися ним із найкращими друзями. Без українських колядок свято Різдва Христового уявити просто неможливо. Тож побажання добра і щастя та віншування Народження Спасителя є тими цілющими ліками, що наповнюють силою українські душі.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.01.2020
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»