офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Новий крок до запуску котельні на вулиці Довга, 68а

DSC 0090 1810

Модернізація котельні, що розташована на вулиці Довга, 68а, наближається до свого завершення. Як ми вже повідомляли, тут здійснюються роботи згідно Проекту співпраці нашого міста з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська». Представники фірми «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), яка стала переможцем міжнародного тендеру, виконують роботи по встановленню новітнього газового котла потужністю 9 МВт та іншого технологічного обладнання.

DSC 0074 1810

Вже встановлена 30-метрова несуча конструкція, що утримує димар новітнього котла. Залишається з’єднати основну трубу димаря з трубопроводами викиду відпрацьованих газів, що виходять з котла та економайзера. Саме над цим нині працюють представники фірми «ENERTEX».

На другому рівні розташування системи трубопроводів, де змонтовано два шламоуловлювачі ділянки підготовки та очистки води, виконуються роботи з теплоізоляції трубопроводів напірної та зворотньої мереж теплоносія.

DSC 0184 1810

У кімнаті операторів, де буде здійснюватися контроль за роботою усіх агрегатів котельні, встановлено і підключено комп’ютерну систему автоматизованого управління котельнею. Майстри з наладки електроніки виконують відпрацювання всіх агрегатів і механізмів теплогенеруючого обладнання. Бригади спеціалістів виконують побілку приміщення, встановлення плитки підлоги новітньої котельні та роботи з впорядкування побутових приміщень персоналу.

З кожним днем наближається пробний пуск цілого складного механізму новітньої котельні.

 

Про головне в деталях. Є.Герасименко. В.Кімакович. Чи готові освітні заклади до опалювального сезону

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» «youtube.com/user/tvGalychyna» 17.10.2019

 

Показники якості послуг

Temp Rez 1710

Опалювальний сезон 2019/2020 рр. набирає свою силу. Теплогенеруючі підприємства централізовано надають своїм абонентам теплову енергію та гаряче водопостачання. Які ж показники температурного режиму централізованого теплопостачання та подачі гарячої води діють нині в Україні? Про це просимо розповісти заступника директора з розрахунків і реалізації теплової енергії ДМП «ІФТКЕ» Ігоря Угриновського.

-Нарахування за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання регламентовано "Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", що затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року і надаються теплогенеруючими підприємствами у кількісних та якісних показниках послуг згідно нормативів, зазначених у Постанові Кабміну № 151 від 17 лютого 2010 року «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості».

Регламентована температура повітря для житлових помешкань у наведених нормативних документах не повинна бути нижчою за +18°С (у холодний період року).

Для кутових кімнат цей показник не повинен бути нижчим +20ºС. При сталій невідповідності температурних показників у квартирі проводиться контрольний замір температури представниками комісії теплопостачальної організації. При підтвердженні показників у офіційно оформленому Акті обстеження здійснюється зменшення на 5% вартості нарахування за кожен градус невідповідності температури від нормативної.

Якість подачі гарячої води також регламентовано. Температура гарячої води у точці розподілу повинна становити +50°С. При зменшенні температури застосовується коефіцієнт зменшення оплати, який дорівнює 0,1 - при температурі гарячої води від +45 до +49 градусів C і 0,3 - при температурі гарячої води від +40 до +44 градусів C.

У разі постачання гарячої води температурою нижче, ніж 400 С, плата справляється за тарифами на послуги з централізованого постачання холодної води.

 

Тема дня. Тепла всім!

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 15.10.2019

В Івано-Франківську стартував опалювальний сезон. Проте в кожному мікрорайоні ситуація складається по-різному. На запуск котелень впливають різні чинники. Які саме - ми сьогодні спробуємо з’ясувати. А також спробуємо визначити, які будинки вже обігріті, а яким до тепла ще досі зась.Не оминемо і питання тарифів на теплопостачання.

 

П’ять закладів освіти Івано-Франківська ще не отримали тепло

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 15.10.2019

П’ять освітніх закладів Івано-Франківська ще не отримали тепло станом на 8:30 15 жовтня. За словами заступниці директора міського департаменту освіти та науки Наталії Микули, без опалення залишаються Угорницька та Хриплинська школи, школа-гімназія № 3, загальноосвітні школи № 2 та № 25. Ще кілька закладів не отримали тепло через прориви.

 

"Співає теплокомуненерго": у Франківську презентували унікальний фільм

Інтернет-сайт журналу «Місто» «mi100.info» 11.10.2019 – 18:29

"Співає теплокомуненерго": у Франківську презентували унікальний фільм

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.10.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»