офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

До вашої квартири хочуть зайти? Вимагайте посвідчення!

Як повідомляє заступник директора з розрахунків та реалізації теплової енергії Ігор Угриновський, почастішали телефонні дзвінки до Сервісного центру ДМП «ІФТКЕ» про певних осіб, що прагнуть зайти до квартир наших абонентів, називаючись працівниками «Теплокомуненерго».

Ігор Зіновійович наголошує, що всі наші представники мають при собі посвідчення працівника ДМП «ІФТКЕ». Це однозначно! До того ж більшість мешканців вже знають в обличчя наших контролерів чи слюсарів.

З якого приводу можуть завітати до Вашої оселі представники ДМП«ІФТКЕ»?

Працівники підприємства мають право доступу у приміщення абонентів ДМП «ІФТКЕ» у наступних випадках:

-для ліквідації аварій;

-для перевірки показників лічильника гарячої води;

-для перевірки стану внутрішньо-будинкових мереж, стояків;

-для огляду температурного режиму в приміщенні;

-для вручення повідомлення про нарахування за використану теплову енергію або інших документів,.

Варто зауважити і наголосити, що наше підприємство на даний час НЕ ЗАЛУЧАЄ до цих дій жодних приватних структур чи представників громадських організацій!

Тож у разі, коли до Вашої оселі намагаються потрапити невідомі, які не пред’являють посвідчення працівника ДМП «ІФТКЕ», чи викликають у вас певні підозри своєю поведінкою, варто зателефонувати на цілодобову гарячу лінію за тел. 15-82, або в робочий час за таким тел. (0342) 50-62-00 і пересвідчитися, чи працює дана особа на нашому підприємстві. Або зверніться до правоохоронних органів за тел. 102.

 

Як працюватиме монетизація субсидій

На офіційному веб-сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації з’явилося повідомлення щодо запровадження нових правил монетизації субсидій. Ця інформація має зацікавити багатьох.

Офіційний веб-сайт Івано-Франківської ОДА «if.gov.ua/news» 19.02.2019 - 15:08

Log ODA 2002

Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.

Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

Monetyzacija 2002

Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.

Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця.Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020рр не призначатимуть.

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати заяву і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.

 

Здійснено заміну теплоізоляції

DSC 2007 1902

Питаннями енергозбереження на підприємстві займається і контролює Теплова інспекції разом із керівниками теплових районів обласного центру. Одним з головних завдань цієї служби є контроль за транспортуванням теплоносія і зведення до мінімуму втрат теплової енергії.

DSC 2011 190219

Саме тому увагу привернула тепломагістраль, що на вулиці Софіївка, в тепловому районі «Позитрон». Вона проходить біля новозбудованого будинку для учасників АТО і завершується на території Екстреної медичної допомоги. Ця теплотраса прокладена над поверхнею землі і за час своєї експлуатації в окремих місцях було виявлено часткове порушення теплоізоляції. З метою не допускати втрат теплової енергії було вирішено здійснити заміну теплоізоляційного шару на всій ділянці тепломережі, що проходить над поверхнею землі. Цю роботу було проведено в стислі терміни і нині ціла ділянка тепломагістралі має новий надійний теплоізоляційний шар. Отже, тепер жодна калорія теплової енергії не піде намарне.

 

Настав час переробити запаси деревини

DSC 0855 1802

На календарі вже середина лютого і всупереч прогнозам синоптиків щодо лютої зими, температура навколишнього середовища демонструє плюсові показники. Звичайно, будуть ще дні із суттєвим похолоданням, але основні морози цього опалювального сезону, цілком імовірно, вже позаду.

На складському майданчику котельні, що на вулиці Тролейбусна, 40а впродовж літа й осені було накопичено деревину, аби використати її під час зимової пори. Ця котельня, що збудована литовськими спеціалістами фірми «ENERSTENA», виробляє теплову енергію, спалюючи деревинну тріску.DSC 2180 1802Свого часу литовські спеціалісти надали нашому підприємству барабанний подрібнювач деревинних відходів «Europe Chipper» С960 виробництва Нідерланди. Він здатний за лічені хвилини перетворити стовбури дерев на деревинну тріску, яка необхідна для роботи котла. Тож настав час напруженої роботи цього механізму. Протягом декількох днів цей агрегат напружено працював, аби перетворити запаси деревини, що були накопичені заздалегідь, на альтернативне природному газу біопаливо.

Котельня на Тролейбусній, 40а надійно подає тепло, спалюючи відходи деревини і тим самим зменшуючи цінове навантаження від зростаючих тарифів на природний газ для наших абонентів.

На фото: запаси деревини у серпні 2018 р. і роботи з їх переробки у лютому 2019 р.

 

Впроваджуємо європейську техніку

DSC 1987 1502

На ДМП «ІФТКЕ» велика увага приділяється модернізації технологічного і технічного парку на всіх об’єктах теплогенерації обласного центру.Вчасно відбувається заміна застарілого і морально зношеного обладнання на нові взірці європейського рівня.

Так, днями на котельні, що на вулиці Симоненка, 3а в тепловому районі «Позитрон» розпочато монтаж сучасного високоефективного мережевого насосуWiloSCP200/560 НАС виробництва Німеччини. Нині тут відбуваються роботи з обв’язки і приєднання агрегату до мереж живлення води і електричної енергії.

DSC 2000 1502

Це черговий крок з оновлення технологічного парку та застосування на Прикарпатті передової європейської техніки. Продукцію фірми Wilo відрізняє німецька якість, висока технологічна надійність, просте технічне обслуговування без відокремлення напірних та всмоктуючих трубопроводів. А застосування сучасних частотних перетворювачів надає можливості у здійсненні енергоощадного використання енергетичних ресурсів, що в кінцевому рахунку спрямовано на зменшення цінового навантаження на наших абонентів теплової енергії.

 

Завітали фахівці котлозаводу «КRIGER»

DSC 1994 1402

На початку квітня 2017 року в котельні, що на вулиці Медична, 17 (тепловий район «Дорошенка») було урочисто відкрито модернізовану котельню в якій окрім двох італійських котлів «Riello», потужністю 820 КВт кожний було встановлено сучасний водогрійний котел виробництва котлозаводу «КRIGER», потужністю 800 КВт, який працює на деревинній трісці.

DSC 1993 1402

Незабаром минає два роки експлуатації цього агрегату і до нашого підприємства завітали представники котлозаводу «КRIGER».Це технічний директор Дмитро Хробок та начальник дільниці пуско-налагоджуваних робіт Сергій Еценгерт. Ці,висококваліфіковані спеціалісти приїхали до нашого підприємства аби провести профілактичний огляд котлоагрегату під час робочого циклу, обстежити робочі поверхні, перевірити роботу всіх вузлів котла, роботу автоматики, почути зауваження і побажання обслуговуючого персоналу, та внести всі можливі необхідні корективи в робочий і технологічний процес.

На фото: технічний директор Дмитро Хробок біля пульту управління котлоагрегату.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»