офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Новини нашого підприємства

Фільм Надії Парфан бере участь в Х Одеському Міжнародному Кінофестивалі

o-kf 2006

12-20 липня 2019 р. відбудеться Х Одеський Міжнародний Кінофестиваль. На березі Чорного моря зберуться кіномитці та кіномани з усього світу. 9 днів ексклюзивних прем'єр зарубіжних та українських фільмів від найкращих режисерів, майстер-класи провідних світових кінопрофесіоналів.

Od Kino Abon 2006

В номінації «Конкурс європейських документальних фільмів» (EDC) буде представлено документальний фільм режисера Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Також у цій номінації кінофестивалю беруть участь документальні стрічки таких авторів:

Альба Соторра «Командирка Аріан: історія про жінок, війну і свободу» (Іспанія Німеччина, Сирія);

Іза Віллінгер «Привіт, штучний інтелекте: історії кохання з майбутнього» (Німеччина);

Розаліє Когутова, Томаш Бояр «Літній хокей» (Чехія);

Петтер Соммер, Ю Вемуд Свендсена «Бо ми мужики» (Норвегія);

Анна Еборн «Придністров’я» (Швеція, Данія, Бельгія);

Едже Гер «Зустрічі з Джимом» (Туреччина, Іспанія, Велика Британія, Німеччина);

Ваад аль-Катеб, Едвард Воттс «Для Сами» (Велика Британія).

Отже, конкуренція дуже солідна. Тож побажаємо творцям фільму Надії Парфан та Іллі Гладштейну успіху та перемоги.

 

Якість під контролем

DSC 24099 1906

До складу Служби головного метролога ДМП «ІФТКЕ» входить зварювально-технологічна лабораторія, яка здійснює діагностику металоконструкцій магістральних трубопроводів, котельного обладнання, зварних з’єднань і конструкцій неруйнівними методами досліджень. Керує лабораторією Василь Кріпкий, який розпочав працювати на підприємстві ще у 1990 р.

-Працівники лабораторії виконують ряд важливих функцій для підготовки теплового господарства підприємства до опалювального сезону, - розповідає Василь Григорович. – Наші спеціалісти виконують технічне діагностування мереж у теплових районах обласного центру, здійснюють пошук витоків у теплових мережах, контролюють якість виконання зварювальних робіт і, як наслідок, оформляють і видають протоколи по неруйнівним методам контролю.

Так, на сьогодні, проведено технічне опосвідчення стану металу котлів неруйнівним методом в котельні, що на вулиці Шевченка, 34 а, трьох котлів «ВК-22» що на вулиці Угорській, 6 а та двох котлів «ВК-22» в котельні на вул. Мазепи, 114 г.

Також спеціалісти нашого підрозділу контролюють товщинометрію димових труб у теплових районах міста. Відомо, що за час тривалої експлуатації, димові труби піддаються дії агресивних середовищ, що утворюються із димових газів під час їхнього охолодження і конденсації на стінах труби. З плином часу експлуатації товщина труб, так би мовити, «з’їдається» агресивними сполуками. Саме тому одними з пунктів Інвестиційної програми нашого підприємства на 2019 рік є заміна димової труби, що розташована біля котельні на вулиці Мазепи, 114 г.

DSC 24200 1906

Інженер-радіолог Ігор Кавецький говорить, що діагностика неруйнівними методами, а саме ультразвукова товщинометрія, дефектоскопія, радіологічний контроль за зварними з’єднаннями у водогрійних жаротрубних котлах під час обстеження і ремонту, дає можливість гарантувати надійність роботи важливих теплогенеруючих агрегатів впродовж наступного опалювального сезону.

На фото: Василь Кріпкий, Ігор Кавецький біля ультразвукового дефектоскопа УД2-12.

 

Роверистів стає чимраз більше

DSC 2546 1406

Про те, що Івано-Франківськ невпинно стає містом роверистів, на нашому підприємстві давно є фактом. Особливо за останній час, коли велодоріжок по обласному центрі стає чимраз більше. Тому і заклик міського голови Руслана Марцінківа пересідати на власних «двоколісних коней» знайшов підтримку серед працівників нашого підприємства і набирає все більше прихильників.

DSC 2551 140619

Вранці 14 червня було проведено моніторинг тих, хто на роверах добирається на роботу. Тож підтримаємо здоровий спосіб життя: приєднуймося до кола роверистів

DSC 2563 1406

 

Електроживлення має бути надійним

DSC 25711 1406

Біля котельні, що на вулиці Хриплинська, 11 (на території 63-го котельно-зварювального заводу) розпочалися роботи з прокладання силового електричного кабелю. Про мету цих робіт розповідає Володимир Перепічка, начальник Енергетичної служби служби головного енергетика ДМП «ІФТКЕ», який працює на підприємстві з 1990 р.

-Котельня, що на вулиці Хриплинська, 11, забезпечує тепловою енергією мешканців вулиць Нова, Нафтова та Незалежності, а також ЗОШ №15, ДНЗ №15 «Гуцулочка», та Управління Національної поліції, отримувала електричну енергію від заводської підстанції.

DSC 2536 1406

Проте об’єкти теплогенерації повинні мати також резервні джерела електричного живлення. Саме для забезпечення надійного, резервного живлення потреб агрегатів, що виробляють теплову енергію для мешканців прилеглих територій та соціальних об’єктів нині проводяться роботи з прокладання кабельної лінії електричного живлення напругою 0,4 КВ.

Все робимо ретельно, без поспіху, аби на початок опалювального сезону 2019/2020 рр. котельня мала надійне постачання електричної енергії.

 

Розкопки приносять несподіванки

DSC 0857 1206

Роботи по заміні зношених труб, котрі не витримали гідравлічні випробування тривають. Так на вулиці Карпатська неподалік багатоквартирних житлових будинків № 2 та 4 працівниками ДМП «ІФТКЕ» виявлено порив теплової мережі діаметром 108 мм. Було визначено місце пориву та здійснено розкопку. Тепер в найкоротші терміни буде виконано заміну зношеної ділянки трубопроводу на нові труби.

DSC 2405 1206

Подібну розкопку було виконано на вулиці Заклинських неподалік будинку № 11. Проте тут ситуація дещо інша, адже підвальні розгалуження цього будинку разом із тепловими мережами, що підходять до будинку і тепловими камерами із запірною арматурою перебувають затопленими фекалійними стоками.

DSC 0856 1206

Тут спочатку потрібно знайти місце пориву каналізації і виконати ремонт силами відповідних служб міста, адже заміна зіржавілих труб теплової мережі на нові ситуацію не виправить і за короткий проміжок часу труби, перебуваючи в агресивному середовищі, знову швидко вийдуть з ладу.

 

Хімлабораторія котролює якість

Galyna Volochij 1106

Підрозділ хімлабораторії ДМП «ІФТКЕ» очолює Галина Волочій, яка працює на підприємстві з 1998 р. Цей підрозділ безпосередньо задіяний у підготовці теплових районів обласного центру до наступного опалювального сезону 2019/2020 рр.

-Від якості і контролю хімводоочистки напряму залежить стабільна і надійна робота цілої системи подачі теплоносія споживачам та всіх теплогенеруючих об’єктів та механізмів, - каже Галина Яремівна. Тому двічи на місяць спеціалісти нашої лабораторії здійснюють контроль за якістю очистки технологічної води впродовж цілого опалювального сезону.

З початком міжопалювального періоду працівники хімлабораторії у відповідності із затвердженим «Графіком зупинок котелень» проводять разом із техперсоналом теплогенеруючих об’єктів контроль за вивантаженням та ревізіями фільтрів кожної котельні зокрема.

Під час ревізії фільтрів лабораторним методом визначається якість реагентів і їх можливість подальшого використання чи заміни із наступним підписанням Актів готовності системи хімводоочистки на період наступного опалювального сезону.

На сьогодні Акти готовності підписані для котелень, що розташовані на вулицях Бельведерська, 61а, Коновальця, 132а, Чорновола, 47а, Чубинського, 14а, Матейка, 34а, Мазепи, 114г, Медичній, 17а, Медичній, 4а.

На даний час здійснюються роботи щодо чистки солерозчинника в котельні, що на вулиці Тролейбусній, 40а.

Роботи з підготовки до зимового періоду тривають.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.06.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»