офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Роботи розпочато

Inwest Iwana PawlaII 21 08

Розпочалися земляні роботи по реконструкції магістральної теплової мережі, що на вулиці Івана Павла ІІ. Виконання цих робіт передбачено втіленням в життя Інвестиційної програми нашого підприємства на 2018 рік.

Згідно з цією програмою на ділянці теплової магістралі передбачено заміну зношених труб і встановлення нових попередньо-ізольованих діаметром 273 мм.

Попередня вартість виконання робіт на першому і другому етапах становитиме відповідно 651, 09 тис. грн. та 641, 01 тис. грн.

Нині розпочато грунтові роботи для відкриття тепломережі.Після цього буде демонтовано зношені і встановлено нові попередньо-ізольовані труби. Весь обсяг робіт має бути завершено до початку опалювального сезону 2018\2019 рр.

 

Затверджено тариф на альтернативні види енергії

Zwarun OD

09 серпня на засіданні Виконавчого комітету міської ради було затверджено нові тарифи на виробництво теплової енергії для послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання населення та бюджетних установ із використанням альтернативних видів палива (Рішення № 861 від 09.08.2018 р.). Про суть цих змін розповідає начальник Відділу тарифної політики та планування підприємства Оксана Зварун.

-21 березня 2017 р. у відповідності із Законом України № 1959-YІІІ тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії та когенераційних установок для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів.

Відповідно до цього Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, щокварталу до 25 числа останнього місяця кожного кварталу розраховує і оприлюднює середньозважені тарифи  на теплову енергію із використанням природного газу.

Раніше тариф на опалення із використанням альтернативних видів енергії встановлювало НКРЕКП. Нині це прерогатива органів місцевого самоврядування. Тому, відповідно до Закону, для встановлення тарифу на теплову енергію із використанням альтернативних видів енергії ДМП «ІФТКЕ» звернулося до Виконавчого комітету міської ради, щоб затвердити тариф на рівні 90% діючого середньозваженого тарифу, виробленого з використанням природного газу. Що й було здійснено.

Rishennja 0908

Як відомо, на підприємстві працює ряд котелень, де виробництво теплової енергії здійснюється на основі змішаного типу: із використанням природного газу та альтернативних джерел енергії (біопаливо та когенераційні установки). Так у пікові навантаження, коли настають особливо низькі температури зовнішнього середовища, до роботи котлів, що працюють на біосировині, долучаються котли, що працюють на природному газі.

Тариф на теплову енергію із використанням альтернативних видів палива є складовою частиною загального двоставкового тарифу, що встановлюється НКРЕКП для нашого підприємства.

На разі на засіданні виконкому від 09 серпня було затверджено тарифи на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних видів палива для послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення та бюджетних установ:

- населення – 1058,10 грн./Гкал без ПДВ

- бюджетні установи - 1588,88 грн./Гкал без ПДВ.

Фото рішення МВК № 861 від 09.08.2018 р. додається.

 

До уваги споживачів!

Відновлення гарячого водопостачання!

З 22 серпня 2018 рокувідновлюється подача гарячої води споживачам, що проживають по вулицях Галицька, Хіміків, Тролейбусна, Целевича. Подача гарячої води здійснюватиметься цілодобово.

Адміністрація

 

Підготуймося до зими вчасно!

Кожен день наближає нас до початку опалювального сезону. Аби пройти зимовий період без аварійних ситуацій, слід підготуватися до нього заздалегідь. І активній частині власників квартир багатоповерхівок разом із балансоутримувачем житлового фонду варто ще раз з’ясувати: чи потрібно провести заміну стояків та підвальних розгалужень централізованого теплопостачання та гарячої води? Так само слід ретельно оглянути стан приладів опалення та підводів до них у квартирах. Вже перші ознаки проявів іржі свідчать, що в цих місцях під час зими може мати місце порив і витікання під тиском гарячого теплоносія з усіма негативними наслідками як для власника квартири, так і для сусідів, що проживають поверхами нижче. Тому не варто зволікати із заміною небезпечних ділянок систем теплозабезпечення квартир. Час для цього поки що є.

Весь цей комплекс робіт спеціалісти Аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ» виконують відповідно до заявок балансоутримувачів багатоквартирних житлових будинків із відповідною дольовою участю оплати як з боку самого балансоутримувача, так і з боку мешканців. Очолює Аварійно-диспетчерську службу Ігор Мельник. Минув місяць з того часу, як ми розповідали про діяльність цього підрозділу. За цей час працівниками АДС було виконано 31 заявку на проведення зазначених робіт.

З липня місяця розпочато роботи зі здачі будинкових систем централізованого опалення на щільність у відповідності до затверджених графіків. Станом на 17 серпня роботи виконані у 125 житлових будинках. Отже, всі ремонтні роботи із замін зношених ділянок слід провести до здійснення перевірки будинкових систем на щільність. Нагадаємо, що підприємство подає теплоносій до 570 багатоквартирних житлових будинків. Тож часу на зволікання залишається все менше.

Підготуймося до зими вчасно!

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТОРГАХ

УКРАЇНА

Проект з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська

№ 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська»

Модернізація котельні по вул.Дорошенка 28а, з установкою нового котла на біопаливі загальною потужністю 3 МВт

Це Запрошення до участі в торгах йде за Загальним повідомленням про закупівлю для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська (надалі – Проект), яке було опубліковано 18 травня 2010 року в «Procurement Opportunities», номер 6130-GPN-39004, з наступними оновленнями.

Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (надалі – «Замовник»), отримало позику від Європейського банку реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») на покриття витрат для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська».

Цими тендерними документами Замовник запрошує до участі в торгах запечатані тендерні пропозиції від Підрядників для наступного контракту, який фінансується за кошти позики:

Модернізація котельні по вул. Дорошенка, 28а з установкою нового котла на біопаливі загальною потужністю 3 МВт.

Детальніше...

 

Підготовку до зими обговорили на нараді у Миколи Вітенка

17 серпня відбулася нарада у першого заступника міського голови Миколи Вітенка. На нараді обговорювався стан справ з підготовки до нового опалювального сезону 2018-2019 рр. по всіх комунальних службах обласного центру.

Від ДМП «ІФТКЕ» у нараді взяв участь директор Руслан Гайда.

На підприємстві станом на 17 серпня ремонтні роботи уже завершені на 25 котельнях з 31 та на 24 центральних теплових пунктах підприємства з 25 з оформленням відповідних актів. На даний час роботи ведуться ще на 6 котельнях та на 1 центральному тепловому пункті.

Завершено роботи з гідравлічного випробування теплових мереж підприємства. Під час випробувань через значний фізичний знос та довготривалу експлуатацію трубопроводів виявлено 148 поривів, із яких ліквідовано 115. На 12 ділянках ведуться ремонтні роботи. На даний час залишилося провести ремонт 21 ділянки теплових мереж.

Відповідно до інвестиційної програми проводяться роботи з реконструкції магістральної теплової мережі від теплової камери ТК 710/1 до центрального теплового пункту, що на вул. Надвірнянській,34а та тепломережі Калуське шосе – Автостанція №2

Згідно затверджених графіків станом на 17.08.2018 року проведено режимну наладку 14 та діагностику 16 котлів.

З липня місяця розпочато роботи зі здачі будинкових систем централізованого опалення на щільність у відповідності до затверджених графіків. Станом на 17.08.2018 року роботи виконані в 125 житлових будинках.

Загальна вартість робіт по підготовці підприємства до опалювального сезону відповідно до затверджених організаційно-технічних заходів складає 5,4 млн. грн. На цей час виконано робіт на суму 2,1 млн. грн.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.08.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»