офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Відтепер 19 повністю автоматизованих котелень

Awtomatyzow 1710

Котельня, що на вулиці Військових Ветеранів, 8а відтепер працює повністю в автоматизованому режимі. З початком опалювального сезону 2017/2018 вона долучилася до 18 котелень нашого підприємства, які до цього вже працювали без участі людини. Усі параметри one-line роботи цих котелень поступають на монітори аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ». Оператор лише контролює імовірну позаштатну ситуацію, в разі виникнення якої максимально швидко виїжджає чергова аварійна бригада.

Нагадаємо, що в останні дні 2016 року ця котельня була урочисто здана в експлуатацію після виконання реконструкції та модернізації за кошти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та уряду Швеції. Тут було проведено заміну котлів: встановлено чотири сучасні агрегати італійського виробництва загальною потужністю 8 МВт, проведено повну реконструкцію додаткового обладнання. І от настала черга запустити в роботу всі агрегати котельні та здійснювати нагляд за допомогою загальної аварійно-диспетчерської служби. 29 вересня 2017 р. представники і спеціалісти французької фірми «ENERTEX SARL»та литовської фірми «AXIS Industries» здійснили перевірку автоматичного керування котельні та диспетчеризації в «холодному режимі» і підписали Акт перевірки, згідно з яким засвідчено готовність об’єкту працювати повністю в автоматизованому режимі без додаткової участі людського фактору.

Опалювальний сезон розпочато і тепер всі параметри подачі тепла та гарячої води споживачам, оптимального використання газу та електроенергії виконуватиме автоматика у строгій відповідності із температурою зовнішнього природного середовища.

 

Інвестиційна програма схвалена

Postanowa1710

Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила Інвестиційну програму ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на 2017 рік.

Про це говорить Постанова № 1209 від 05.10.2017 р. підписана головою НКРЕКП Д.Вовком.

В ній говориться: Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Postanowa2 1710

Постановляє:

схвалити Інвестиційну програму ліцензіата, що провадить господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її

транспортування магістральними та місцевими тепловими мережами та постачання Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на 2017 рік у сумі 2995,92 тис. грн. (без ПДВ) та джерела її фінансування згідно з додатком.

 

Дійові особи. Ігор Угриновський

Телеканал «Вежа» «youtube.com/user/TRCVezha»17.10.2017; 18.10.2017

Тележурналіст Михайло Маланюк з’ясовує особливості опалювального сезону, що розпочався в Івано-Франківську. І про це розмова у студії ТРК “Вежа” із заступником директором “Теплокомуненерго” Ігорем Угриновським.


 

Старт опалювального сезону. Оперативні дані

Станом на 08:00 13 жовтня в роботу запущено всі 30 котелень ДМП «ІФТКЕ».

Підрядною організацією завершується комплекс робіт по реконструкції магістральної тепломережі на вулиці Стуса. На 14 жовтня заплановано запуск в роботу ЦТП по вулиці Стуса, 21, Миколайчука, 16Б, Хоткевича, 75Б, Надвірнянська, 34.

Нині здійснюється комплекс робіт з налагоджування будинкових систем централізованого опаленння.

Просимо квартиронаймачів, у яких встановлені прилади для випуску повітря (крани Маєвського), випустити повітря з мережі.

Про випадки пошкодження внутрішньобудинкової системи та витікання води просимо мешканців багатоквартирних будинків негайно повідомляти аварійну службу за телефоном 15-82, 56-47-82 (цілодобово), або безпосередньо начальників теплових районів ДМП «ІФТКЕ»:

т/р «Пасічна» - Третяк Ігор Миколайович – 58-42-96; 730-740

т/р «Дорошенка» - Хромей Дмитро Іванович – 75-76-07

т/р «Позитрон» - Воронич Володимир Васильович – 56-08-56

 

Старт опалювального сезону. Оперативні дані

12 жовтня, другий день початку опалювального сезону 2017/2018.

Станом на 17:00 з 30 котелень підприємства запущено в роботу 29, - повідомляє начальник аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ» Ігор Мельник. - Тривають роботи на котельні, що на вулиці Довгій, 68А. Є всі підстави на те, що нині і ця котельня буде запущена в роботу.

 

Старт опалювального сезону. Оперативні дані

11 жовтня стартував опалювальний сезон в Івано-Франківську. Начальник аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ» Ігор Мельник повідомляє: станом на 16:45 з 30 котелень підприємства запущено в роботу 28. 12 жовтня буде запущено в роботу котельні на вул. Довга, 68а та на Військових Ветеранів, 8а.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.10.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»