офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Рішення про підключення будинків до котельні, що на вул. Хриплинській, 11

Rishennja 1402

З 01 березня 2018 р. розпочинається підключення житлових будинків в межах вулиць Нова та вулиці Незалежності через мережі ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» до джерела теплопостачання котельні на вулиці Хриплинській, 11. Таке Рішення виконавчого комітету міської ради № 174 від 14.02.2018 р., яке підписав міський голова Руслан Марцінків.

ТОВ «СТЕК» має припинити договірні відносини із споживачами, а ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розпочати процедуру заключення договорів на постачання теплової енергії та послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Таке рішення було прийняте виконавчим комітетом міської ради у зв’язку з реалізацією проекту «Технічне переоснащення котельні, розташованої на території ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» (вул. Хриплинська, 11), що фінансується за кошти міського бюджету, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Отже, у відповідності із Додатком до Рішення № 174 від 14.02.2018 р. у перелік будинків для підключення до мереж централізованого опалення ДМП «ІФТКЕ» увійшли такі житлові будинки:

вул. Нафтова, 15;Doodatok Rish 1402

вул. Нова, 5;

вул. Нова, 13;

вул. Нова, 19;

вул. Нова, 19а;

вул. Нова, 19б;

вул. Незалежності, 152;

вул. Незалежності, 152а.

 

Борги держави загрожують нормальній роботі підприємства

Увечері, 19 лютого, практично всі інтернет-сайти обласного центру продали інформацію, що 22 лютого ПАТ «Івано-Франківськгаз» планує обмежити постачання газу до котелень нашого підприємства через нібито існуючі борги ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» в сумі 11,3 млн. грн. Таким чином виникає загроза перед мешканцями міста опинитися в холодних квартирах і то саме тоді, коли синоптики обіцяють найбільш люті морози на Прикарпатті за весь зимовий період.

20 лютого, під час оперативної наради у міського голови директор ДМП «ІФТКЕ» Василь Рущак інформував присутніх, що станом на сьогодні ліміти на газ підприємство має. В той же час, станом на 20 лютого 2018 р. держава не відшкодовує підприємству пільги і субсидії і ця сума вже становить 42 мільйони гривень. Саме тому й виникають питання у газорозподільчих підприємств. Це вже не перший випадок, коли держава не виконує свої прямі зобов’язання, а заручниками стають прості споживачі.

Як було вже неодноразово повідомлено, нині продовжує діяти Постанова Кабміну № 217, коли кошти абонентів автоматично розщеплюються і 90% з них іде на рахунок НАК «Нафтогазу України». Така ситуація фактично не є нормальною, вона фінансово знекровлює теплогенеруюче підприємство і призводить навіть до затримки виплати заробітної плати працівникам.

Керівництвом міста та нашого підприємства вживаються всі заходи, аби унеможливити відключення газу котельням, які подають тепло нашим громадянам.

 

Запрацювали нові економайзери

Ekonomajzer Trol 1402

Після запуску котельні, що працює на деревинній сировині, на вулиці Тролейбусній, 40а, яку встановили литовські спеціалісти фірми «ENERSTENA», роботи з модернізації цього об’єкту теплогенерації не припинилися. Нещодавно були змонтовані і вступили в роботу два нові економайзери виробництва науково-виробничої фірми «Ганза», м. Київ.

Встановлення сучасних економайзерів було передбачене Проектом «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання м. Івано-Франківська» в частині модернізації котельні і технологічного обладнання із залученням інвестиційних коштів ЄБРР та грантових коштів SIDA.

Два економайзери ВЕ-дг/в-130,7-1,0 призначені для утилізації теплоти відхідних газів водогрійних газових котлів ТВГ-8М.Котли ТВГ-8М залишаються в модернізованій котельні на Тролейбусній, як допоміжні основному котлу, що працює на біопаливі.Утилізація відхідних газів економайзерами дає додаткову теплову енергію потужністю 348 КВт кожний, а також забезпечує зменшення кількості викидів парникових газів, що позитивно впливає на екологію.

 

Котельня на Хриплинській – роботи ідуть на повну

Hryplynska 1202

Прискореними темпами виконуються роботи з модернізації котельні, що на вулиці Хриплинській, 11 (на території «63 Котельно-зварювального заводу»). Тут вже повністю виконано роботи з прокладання нової тепломагістралі діаметром 219 мм у своїй підземній та наземній частинах та заведено її до приміщення котельні.

Роботи з монтажу теплогенеруючого та суміжного обладнання котельні виконують спеціалісти фірми «ENERTEXSARL». Олександр Степанов, начальник будівельно-монтажної дільниці від цієї фірми розповідає про виконані роботи:

Kotly Hryplynska 1202-У машинному відділенні приміщення котельні вже змонтовані два нові сталеві водогрійні газові котли КСВ 2,0 теплопродуктивністю 2 МВт кожний. Подача палива в котел здійснюватиметься за допомогою італійських пальників «RIELLO», які зарекомендували себе, як надійні і високоефективні. Також здійснено прив’язку котлів до газової та водяної магістралей. На цьому тижні розпочалися роботи з прив’язки обладнання до електропостачання, а також монтаж та налагоджування систем автоматизації.

На ділянці хімводоочистки вже змонтовано два мережеві насоси і нині виконуються роботи з прив’язки їх до водомережі, а також монтаж решти обладнання хімводоочистки та підготовки води.

Основний обсяг робіт планується завершити наприкінці наступного тижня, - повідомив Олександр Степанов.

Як ми вже раніше повідомляли, ця новозбудована котельня буде забезпечувати теплом багатоповерхові житлові будинки, що розташовані на вулицях Нова, Незалежності, а також дитячий садочок та ЗОШ №15.

 

Проект Інвестиційної програми

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на 2018 рік

№ п/п

Назва робіт

Вартість, тис. грн. (без ПДВ)

1.

Реконструкція магістральної теплової мережі від теплової камери ТК3-50/142 - ТК3-50/143до теплової камери ТК3-50-135 по вул. І.Павла ІІ, 16

1874,80

2.

Реконструкція магістральної теплової мережі від теплової камери ТК 710/1 до ЦТП на вул. Надвірнянська, 34а.

1121,12

.

Загалом:

2995,92

Зауваження та пропозиції приймаються до 12.03.2018 року.

Контактна інформація для надання пропозицій та зауважень до зазначених проектів:

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

тел. (0342) 56-35-11

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Семінар у Рівному

01 лютого в місті Рівному відбувся семінар на тему «Сучасні технології: Енергозберігаючі рішення в системах транспортування теплової енергії. Полімерні локальні очисні споруди». Враховуючи, що наше підприємство займає одне з провідних місць серед підприємств галузі в застосуванні передових енергозберігаючих технологій, взяти участь у цьому семінарі був запрошений заступник директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Михайло Кобилянський.

У семінарі взяли участь провідні спеціалісти теплогенеруючих підприємств з центрального та західного регіонів України. Зі вступним словом до учасників семінару звернулася Світлана Полторак, керівник проекту з продажу теплоізольованих труб керуючої компанії Торговий дім «Євротрубпласт» - лідера у виробництві полімерних трубопровідних систем в Україні.

Труби «Ізопрофлекс», про які йшла мова під час семінару і які запропоновані до впровадження замість існуючих на сьогодні і переважно суттєво зношених магістральних тепломереж в Україні, мають розрахунковий термін експлуатації 49 років. Це гнучкі труби зі зшитого поліетилену, армовані ниткою високомодульного волокна в поліуретановій теплоізоляції розраховані на безканальну прокладку. Вони поставляються довгомірними відрізками в бухтах до 250 м. Це дає можливість мінімізувати кількість з’єднань та зменшити розміри траншеї, завдяки чому істотно скорочуються термін і вартість монтажних робіт. Бригада забезпечує прокладку до 400 м трубопроводів за робочу зміну без використання зварювального обладнання та спецтехніки.

Діапазон робочих температур складає від 95 до 1150 С, робочий тиск - від 0,6 до 1,6 МПа, типорозмір труб від 25 до 160 мм.

Враховуючи актуальність на сьогодні проблеми заміни мереж тепломагістралей, семінар має велике інформаційне значення.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2018
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»