офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Відшкодування пошкоджених чи викрадених приладів обліку тепла відтепер -справа мешканців будинків та балансоутримувачів житлового фонду

Cikel 1212

02 серпня 2017 р. набув чинності Закон України № 2119-VIII від 22 червня 2017 р. "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання"

«До набрання чинності цього Закону теплогенеруючі підприємства встановлювали прилади обліку теплової енергії за державники Програмами. На нашому підприємстві за цими Програмами у житлових багатоповерхівках було встановлено практично 99,2% приладів обліку тепла», - говорить начальник відділу енергозбереження ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Богдан Цікель.

Проте нині Закон (Розділ ІІ «Оснащення вузлами обліку будівель і приміщень» п.6) говорить наступне: «Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги». Тобто відтепер власники комерційних приміщень чи мешканці багатоквартирних будинків будуть змушені або за власний кошт купувати і встановлювати прилади обліку теплової енергії, чи постачальник теплової енергії буде це здійснювати за рахунок відшкодування витрат споживачами комунальних послуг.

Пункт 11 цього ж розділу Закону говорить наступне: «Розмір внесків за встановлення комерційних вузлів обліку визначається окремо для кожної будівлі. Сплата внесків розтерміновується на п’ять років або на інший строк за згодою сторін».

Раз на 4 роки приладам обліку теплової енергії необхідно проводити повірку. Вони оснащені елементами живлення для автоматичного зчитування показників, і періодично вимагають заміни.

Нововведений Закон говорить однозначно:

«Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі. Сплата внесків розтерміновується на п’ять років або на інший строк за згодою сторін. Розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі із розрахунку на один рік, для складової витрат на повірку ділиться на строк міжповірочного інтервалу»

Впродовж минулих років траплялися непоодинокі випадки несанкціонованого проникнення зловмисників до приміщень, де встановлено прилади обліку теплової енергії багатоквартирного житлового будинку та викрадення чи пошкодження як самих приладів обліку, так і запірної арматури. Нещодавно подібний випадок був зафіксований в будинку, що на вулиці Довженка, де зловмисник пошкодив прилади обліку теплової енергії.

Тому ми постійно наголошуємо про необхідність надійного облаштування захисних дверей, встановлення грат, надійних замків, замурування зайвих проходів до приміщення, де розташовані прилади обліку теплової енергії, а також здійснення контролю за збереженням матеріальних цінностей. Адже відповідальність за збереження несуть балансоутримувачі будинків та мешканці багатоповерхівок. Відновлення викрадених зловмисниками матеріальних цінностей з обліку тепла ляже на плечі мешканців будинків та балансоутримувачів. Тож належна охорона і увага з боку усіх мешканців щодо збереження приладів обліку буде не зайвою.

 

Відбулася пояснювальна зустріч

Tenderni uchasnyky 1212

12 грудня відбулася пояснювальна зустріч з учасниками тендеру по контракту «Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів».

Метою майбутнього контракту є поставка та встановлення 170 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в багатоповерхових житлових будинках та в бюджетних закладах обласного центру, включаючи проектування, постачання обладнання, підключення, пуско-монтажні та налагоджувальні роботи, введення в експлуатацію та навчання персоналу. Ці роботи є частиною Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» в рамках залучення кредитних коштів ЄБРР та грандових коштів Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).

Представників-учасників приймали і проводили зустріч заступник директора зі стратегічного розвитку «ІФТКЕ» Ігор Лесів, представник консультанта нашого підприємства від компанії «Seureca» (Франція) Олександр Плющ та керівник ГРП Олена Іванів. Тендерну документація придбали 8 представників фірм, проте до нашого підприємства завітали представники фірм «AMARC DHS srl» з міста Безана-ін-Бріанца,Італійська Республіка та «Axis Industries»з міста Каунас, Литовська Республіка.

Під час зустрічі було обговорено весь комплекс питань щодо реалізації майбутнього проекту. Ігор Лесів дав вичерпні відповіді на понад 40 різноманітних запитань гостей стосовно вимог і деталей контракту. По результатах зустрічі було складено відповідний протокол, в якому більш детально розглянуто всі задані питання та розіслано усім учасникам тендерних торгів.

 

Повірка приладів обліку гарячої води стає платною послугою

Cikel 1212

09 листопада 2017 р. була прийнята Постанова НКРЕКП № 1392, яка вступила в дію з 29 листопада 2017 р. У відповідності до цієї Постанови, з структури тарифу на послуги з централізованого гарячого водопостачання вилучено витрати з проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку. Про це повідомляє начальник відділу енергозбереження ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Богдан Цікель.

Відтепер у відповідності до Закону України № 2119-VIII від 22 червня 2017 р. «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Ст. 6 п.4.1 «Обслуговування, заміна та абонентський облік вузлів обліку» говорить однозначно:

«Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку чи їх складових частин, відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку.

Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі. Сплата внесків розтерміновується на п’ять років або на інший строк за згодою сторін.

Як відомо, в середньому раз на 4 роки приладам обліку необхідно проводити повірку.

Слід зауважити, що Законом запроваджується відповідальність за самовільне використання з корисливою метою теплової енергії та гарячої води без приладів обліку та інші порушення правил користування, що не завдало значної шкоди. За такі дії передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб від 30 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неоснащення будівель лічильниками тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а самовільний демонтаж, умисне знищення, пошкодження, розкомплектування, інше несанкціоноване втручання в роботу вузла комерційного обліку теплової енергії, гарячої води - штраф на громадян від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 200 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Зміна діючого тарифу

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» ІНФОРМУЄ

Відповідно до Постанови № 1392 від 09.11.2017 р. «Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (НКРЕКП) затверджена структура тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Раніше діяла Постанова НКРЕКП № 1101 від 09.06.2016 р., згідно з якою була чинна структура тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», яка встановлювала такі тарифи:

Двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення

1. Умовно-змінна частина тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 1099,68 Грн./Гкал

2. Умовно-змінна частина тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 27,05 Грн./1 м2.

3.Умовно-постійна частина двоставкового тарифу на послугу з централізованого опалення (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) -25755,37 Грн./Гкал/год. на рік.

Одноставкові тарифи на послугу постачання гарячої води

1. За умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання - 72,29Грн./м3

2. За умови відсутності рушникосушильників - 66,63 Грн./м3.

Відтепер, починаючи з 29.11.2017 р., набуває чинності наступна структура тарифівна послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»:

Двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення:

1. Умовно-змінна частина тарифу для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1094,26 Грн./Гкал..

2. Умовно-змінна частина тарифу для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 26,92 Грн./1 м2.

3. Умовно-постійна частина двоставкового тарифу на послугу з централізованого опалення (місячна плата протягом року за одиницю приєднаного теплового навантаження) -25628,32 Грн./Гкал/год. на рік.

Одноставкові тарифи на послугу постачання гарячої води:

1. За умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання - 71,12 Грн./м3.

2. За умови відсутності рушникосушильників - 65,55 Грн./м3.

 

Командно-штабні навчання

F1 Nawchannja 2811

28 листопада розпочалися командно-штабні навчання, яке організувала і проводила Державна служба України з надзвичайних ситуацій відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік. Темою навчання на території Івано-Франківської області було: відпрацювання «Дій органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС цивільного захисту Івано-Франківської області у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації у мирний час та в особливий період». Навчання очолив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайло Маюров.

Відповідно до Плану проведення навчань відбувалася перевірка готовності обласної мобільної групи при надзвичайній ситуації. До складу обласної мобільної групи увійшли сили та засоби ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ПАТ «Івано-Франківськгаз»,ПАТ«Прикарпаттяобленерго», КП «Івано-Франківськводоекотехпром», підрозділи служби ДСНС в Івано-Франківській області та підрозділи регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту.

28 листопада територія аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області, що розташована на вулиці Хмельницького, 92а стала місцем збору технічних сил і засобів обласної мобільної групи. Оглянути готовність мобільної групи прийшов Юрій Осадчий, посередник при регіональних і міських органах з евакуації та при спеціалізованій службі транспортного забезпечення командно-штабного навчання. Перевіривши всі задіяні сили і засоби, він побажав учасникам успішного проведення навчання. Легенда навчань, в якому взяли участь сили і засоби нашого підприємства, передбачала наступне: внаслідок наднизьких температур вийшла з ладу кабельна електролінія живлення котельні, що на вулиці Федьковича, 91а, яка здійснює теплопостачання 25 житлових будинків мікрорайону, Обласної клінічної лікарні, гімназії №1, школи-садка та ВПУ №13. Без теплопостачання залишилися Обласна клінічна лікарня зі штатом понад 500 працівників та 1150 пацієнтів, які перебувають на лікуванні. Вийшла з ладу система централізованого опалення в гімназії, де на навчання прибуло 470 учнів та 60 педагогів і техперсонал. Не опалюються чотири багатоповерхові житлові будинки.

На площі неподалік ОКЛ було встановлено наметове містечко, де розташувався штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, мобільний пункт обігріву, збірний пункт евакуації, тощо. Усіма відповідними службами були проведені ефективні практичні дії щодо аварійно-відновлювальних робіт та забезпечення теплом постраждалих об’єктів. Були здійснені евакуаційні заходи щодо відселення мешканців житлового масиву та хворих з обласної клінічної лікарні у безпечне місце.

F2 Nawchannja 2811

До приміщення котельні на Федьковича, 91а прибули бригади й машини ДСНС, ДМП «ІФТКЕ», ПАТ «Прикарпаттяобленерго», КП «Водоекотехпрому». Швидко і злагоджено діяли спеціалісти, прокладаючи кабель електроживлення, відпрацьовуючи заміну засувки в тепловій камері тощо. Керівник навчань, полковник Олександр Лещенко, залишився задоволений роботою всіх служб. На завершення Олексій Кайда - заступник міського голови, член штабу навчань, від імені організаторів цього заходу зазначив, що кожна із задіяних служб виконувала завдання в межах покладених функцій. Реальні надзвичайні ситуації внесуть свої корективи. Але учасники навчань продемонстрували досвід дій у складних ситуаціях.Звичайно, не обійшлося без певних зауважень, але загалом справилися із завданням добре.

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТОРГАХ

УКРАЇНА

Проект з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська

№ 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська»

«Поставка та встановлення індивідуальних теплових пунктів»

Це Запрошення до участі в торгах йде за Загальним повідомленням про закупівлю для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» (надалі – Проект), яке було опубліковано 18 травня 2010 року в «Procurement Opportunities», номер 6130-GPN-39004, з наступними оновленнями.

Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (надалі – «Замовник»),отримало кредитЄвропейського банку реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») та грант від Шведського агентства співробітництва міжнародного розвитку (SIDA) на покриття витрат для проекту з централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004 «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська».

Цими тендерними документами Замовник запрошує до участі в торгах запечатані тендерні пропозиції від Підрядників для наступного контракту, який фінансується з частини коштів гранту Sida:

Поставка та встановлення 170 Індивідуальних Теплових Пунктів включаючи Проектування, Підключення, Пуско-налагоджувальні роботи, Введення в експлуатацію та навчання персоналу Замовника (надалі – Об’єкт).

Для того, щоб претендувати на присвоєння Контракту, Учасник тендеру, повинен продемонструвати Замовнику що він відповідає вимогам що стосуються досвіду, персоналу, обладнання, фінансового стану та історії судових процесів, зазначених нижче:

Детальніше...

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.12.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»