офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Новини нашого підприємства

Всі котельні в роботі

DSC 13201

16 жовтня розпочався опалювальний сезон 2018/2019. Цього року погода дозволила плавно, без критичних ситуацій увійти в запуск теплоносія. Станом на 17 жовтня всі котельні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» запущено в роботу.

Про це говорить директор ДМП «ІФТКЕ» Руслан Гайда.

Всі котельні нині запущені в роботу. Якихось серйозних проблем у їхній роботі не виявлено. Аварій і ушкоджень на котельнях немає. Залишаються несправності у внутрішньобудинкових системах теплопостачання багатоквартирних житлових будинків. Над цим працюють бригади на теплових районах міста та Аварійно-диспетчерської служби підприємства, аби до настання холодів полагодити проблемні ділянки. Спеціалісти нашого підприємства роблять для цього все можливе.

 

Відбулися відкриті обговорення

DSC 1327 IP

18 жовтня в актовому залі ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулися відкриті обговорення проекту Постанови НКРЕКП щодо схвалення «Інвестиційної прогорами ДМП «Івапно-Франківськтеплокомуненерго» на 2018 рік».

Головував на обговоренні завідувач сектором НКРЕКП в Івано-Франківській області Володимир Серединський, секретарем зборів була економіст відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів ДМП «ІФТКЕ» Іванка Дарміць.

На обговоренні були присутні директор ДМП «ІФТКЕ» Руслан Гайда, заступник директора-головний інженер Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Василь Скиданчук та заступник директора зі стратегічного розвитку ДМП «ІФТКЕ» Ігор Лесів.

Володимир Серединський у своєму виступі, зокрема, зазначив, що на засіданні Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилося у формі відкритого засідання 11 вересня 2018 р. було схвалено проект Постанови НКРЕКП про схвалення «Інвестиційної програми ДМП «ІФТКЕ» на 2018 рік».

Цей проект Постанови і всі документи були оприлюднені на офіційному сайті НКРЕКП 17 вересня 2018 р. В оприлюдненні було зазначено, що зауваження та пропозиції до всіх матеріалів, що будуть поступати від юридичних та фізичних осіб повинні бути подані до 12 жовтня поточного року. Також було зазначено, що заявки до участі у відкритому обговоренні проекту Рішення НКРЕКП приймаються до 12 жовтня 2018 р. Ці заявки мали поступити на адресу сектора НКРЕКП в Івано-Франківській області та до Києва.

Оскільки жодних заявок чи пропозицій щодо участі у відкритому обговоренні не надходило то залишається в силі існуючий проект Постанови. У проекті Постанови НКРЕКП зазначено, що НКРЕКП пропонує схвалити «Інвестиційну програму ДМП «ІФТКЕ» на 2018 рік» у сумі 7 млн. 555, 39 тис. грн.

Також зазначається, що «Інвестиційна програма» передбачає реконструкцію теплових мереж та монтаж мережевих двох насосів на котельнях підприємства.

Директор ДМП «ІФТКЕ» Руслан Гайда зазначив, що оскільки зауважень та змін не надходило, то прийняття цього документу сприятиме розвитку нашого підприємства, адже ми замінюємо тепломережі на нові попередньо-ізольовані труби, що сприятиме зменшенню теплових витрат і таким чином економії коштів.

Василь Скиданчук від Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою МВК також підтримав Інвестиційну програму нашого підприємства на 2018 рік.

Оскільки зауважень не надходило, то відкриті обговорення вирішили: прийняти проект Постанови і направити в НКРЕКП протокол засідання.

 

Старт опалювального сезону

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» «youtube.com/user/tvGalychyna» 16.10.2018

З 16 жовтня в Івано-Франківську стартує опалювальний сезон. Обидві компанії — Теплокомуненерго та СТЕК технічно готові. Відтак ввечері франківці вже будуть з теплом.

 

Опалювальний сезон

Телеканал ТРК «Вежа» «youtube.com/user/TRCVezha» 16.10.2018

 

В місті офіційно розпочався опалювальний сезон

«Телеканал 402» «youtube.com/user/402tvivfr» 16.10.2018

Нині «Теплокомуненерго» вже запустило 31 котельню та 25 центральних теплових пунктів.

 

Опалювальний сезон-2018: хто може претендувати на субсидію та що робити тим, кого її позбавили

Телеканал «1+1» «youtube.com/user/1plus1channel» 14.10.2018

128 тисяч розлучень - половина від кількості весіль. Це - цифри року минулого. Але нині, особливо на осінь, очікують ще потужнішу хвилю розірвання шлюбів. Справа тут зовсім не в почуттях, що охололи, а в субсидіях. В травні держава ускладнила правила надання субсидій: намагаючись зробити пільгу більш адресною. Випуск ТСН. Тиждень за 14 жовтня 2018 року

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.10.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»