• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

Співочі «Чорнобривці»

У травні 2004 року з числа працівників підприємства було створено хор української пісні «Чорнобривці». Впродовж наступних 3-ох років керівником творчого колективу був Михайло Савка. За цей час новостворений пісенний колектив підприємства розробив свою творчу програму і став брати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.Своїм виконанням «Чорнобривці» відразу зачарували шанувальників народної пісні,а представники органів місцевої влади відзначилмолодий творчий колектив грамотами та подяками. Зокрема, колектив отримав Диплом Переможця обласного огляду Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва профспілок, Почесну Грамоту учасника духовних фестин «Від Різдва до Великодня».

З 2008 року керівником колективу став Сергій Лубковський, концертмейстером Андрій Дейчаківський.

Хор постійно працює над вдосконаленням своєї майстерності, регулярно оновлює свій репертуар.У пісенному доробку присутні як народні твори, так і твори класичної та духовної музики.

Починаючи із 2012 року керівником співочого колективу «Чорнобривці» стала Ірина Василівна Павлик, талановита, творча особистість, яка має вищу музичну освіту, чималий досвід керівництва хоровими колективами на терені Прикарпаття. Велику увагу Ірина Павлик приділяє вдосконаленню техніки виконання музичних творів співаками, вона у постійному пошуку по розширенню і урізноманітненню репертуару колективу. Саме тому фахівці журі співочих конкурсів, в яких хор брав участь відзначають чудове звучанняі досконале виконання музичних творів.

За останній час хор «Чорнобривці» брав участь не лише у місцевих творчих конкурсах, а й виїздив із своєю програмою до інших міст. Так наші співочі «Чорнобривці» побували в місті Генічеськ, де відбувався Фестиваль пісенної творчості національних меншин України. Незмінним концертмейстером залишається Андрій Дейчаківський, а допомагає Ірині Павлик у плідній роботі її чоловік — Ярема Васильович Павлик, людина обдарована унікальними голосовими даними, творча особистість, професор, музикант, як то кажуть, від Бога, який створює хорові обробки пісень досконалого звучання.

У серпні 2015 року в обласному центрі відбувся творчий звіт хору української пісні «Чорнобривці», який знаменуватиме пройдений десятирічний шлях мистецького зростання співочого колективу працівників нашого підприємства. Програма концертного звіту налічуватиме понад 20 музичних творів. Нині триває робота з шліфовки минулої програми і підготовка пісень нового репертуар

На хвилі високого мистецтва

Відзначаючи 24-ту річницю Дня незалежності України творчий колектив народного хору «Чорнобривці» приготував для працівників підприємства урочисту концертну програму, яку презентували в приміщенні актового залу. Через бойові дії, які все тривають в зоні АТО і численні жертви серед мирних жителів Сходу України, а також і серед захисників Вітчизни звітний концерт творчого колективу на літній естраді парку відпочинку імені Т.Г.Шевченка за рішенням міської влади було визнано недочасним. Тож творчим доробком колективу насолоджувалися лише працівники нашого підприємства. Тим більше, що репертуар хору постійно наповнюється все новими пісенними творами.

Приємно спостерігати, як щодня знайомі працівники підприємства на сцені враз стають зовсім іншими людьми. Мить – і перед глядачами стали справжні Артисти, які живуть пісенним твором і ти линеш разом із виконавцями на хвилях гарної пісні.

На високому професійному рівні, гарно поставленим голосом веде концертну програму Олександра Діденко.

Незмінний концертмейстер творчого колективу Андрій Дейчаківський віртуозно виконує музичну партію на баяні, він живе і творить у цьому дивовижному світі мелодійних звуків.  Та й цілий колектив: це вже досвідчені виконавці, Артисти, Митці, що з цілковитою самовіддачею передають красу музичного образу.

Концертне дійство пролетіло непомітно, можна сказати — просто миттєво. Звучали народні твори, пісні Січових Стрільців, вояків УПА, більшість з яких в музичній обробці Яреми Павлика. Глядачі й незчулися, як концерт добіг кінця. Тож навіть після виконання «Многая літа» присутні в залі не поспішали розходитися. Магія високого мистецтва відлунала і ми будемо чекати до наступної зустрічі із талановитими митцями, нашими улюбленими «Чорнобривцями».

Спортивно-мистецьке свято

23 серпня 2016 р. на стадіоні «Гірка», що в обласному центрі, відбулося спортивно-мистецьке свято, присвячене 25-річчю Дня Незалежності України та святу Державного Прапора України.

Участь у спортивно-мистецькому святі взяли представники колективів комунальних підприємств міста – ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Івано-Франківськводоекотехпром, КП «Електроавтотранс» та представники Департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Під час проведення спортивної частини свята учасники змагання виявили свою наполегливість і волю у прагненні досягти перемогу, шляхетність щодо суперників і незламну віру у свої сили.

На завершення святкового дійства виступили творчі хорові колективи «Електроавтотрансу» «Водоекотехпрому» та наш мистецький хоровий колектив «Чорнобривці», який продемонстрував надзвичайно злагоджений спів та дійсно професійне звучання усіх номерів свої творчої програми.

Завершилося спортивно-мистецьке свято виконанням учасниками хору «Чорнобривці» твору «Многая літа…», як побажання нашій Державі незліченної кількості 25-річних ювілеїв, а всім учасникам заходу всіляких гараздів на благо процвітання рідного краю. Усі присутні на трибунах долучилися до виконання митців співу і стоячи віншували головні державні свята України.

«Чорнобривці» на Форумі ВидавцівУкраїни

У Львові з 15 по 18 вересня 2016 р. відбувався 23 Форум Видавців України. Місто Лева у цей час побачило численні презентації, перфоменси та інші культурні заходи. Не оминула ця подія стороною і наше підприємство, хоча на перший погляд хтось може запитати: прикарпатські тепловики і літературно-мистецький форум? Що спільного, скажете ви? Та все ж…

17 вересня у Львівському «Музеї ідей», що на вулиці Валова, 18А, в рамках Фестивалю відбувся перфоменс, в якому взяв участь хоровий колектив «Чорнобривці». Усі організаційні питання поїздки наших артистів до Львова взяв на себе профспілковий комітет підприємства.

Варто нагадати, що в ці вересневі дні 100 років тому на Прикарпатському театрі бойових дій Першої світової війни точилися запеклі бої між військами Царської Росії і Австро-угорської імперії. З обидвох боків протиборчих сил, в різних одностроях зійшлися у смертельному герці представники української нації. Історики засвідчили, що під час запеклих боїв суттєво постраждали міста Чернівці, Луцьк, Станіславів. Як завжди, українська нація зазнала численних людських втрат, не здобувши для своєї держави і державності НІЧОГО!.

Саме ці історичні події сторічної давнини і заохотили молодих людей: поета з міста Донецька Микиту Григорова, поета з Києва Павла Коробчука та гітариста Євгена Слов’янова провести музично-літературний перфоменс. А досконале художнє виконання стрілецьких пісень надало і додало заходу неперевершеного ефекту.

На екрані відбувається показ воєнної кінохроніки Першої світової. Молоді поети під стриманий акомпанемент гітари читають свої твори.

«Царі бачать війну на кольоровій мапі майбутніх бойових дій, пересувають олив’яні фігурки солдатів, курять, чухають бороди, схилившись над макетом майбутнього бойовища. Вони грають у криваву забавку.

Солдати ні в що не грають – вони виконують накази. Серед бруду, крові, смерті, вибухів, безглуздя воєначальників.

Солдат пише – дружині, коханій, матері; молиться – Богу і своїм пращурам…

Зійшлися в атаці. Українські солдати вбивали один одного в російських і австрійських одностроях. Тисячі скалічених і вбитих. Нічого не вирішивши – розійшлися в різні боки. Задлячого?!!»

Мить тиші і творчий колектив хору виконує стрілецьку пісню. Все настільки логічно, досконало і мистецьки довершено, що публіка, якої на початках було не так вже й багато згодом заповнила вщерть мистецький майданчик і бурхливими оплесками зустрічали кожне виконання музичного твору. Завершення перфоменсу викликало просто бурю оплесків, вигуків, коли пролунало загальновідоме: «Гей соколи!» Численні глядачі, а це була переважно молодь, кинулися вітати митців з успішним виступом. Лунали запитання, яким чином ви зустрілися і об’єдналися для такого чудового втілення творчого задуму?!

Так, напевно в цьому була Воля Божа, адже молоді поети в Інтернеті знайшли посилання про досконале виконання стрілецьких пісень хором «Чорнобривці» Івано-Франківського «Теплокомуненерго». Саме таке об’єднання і повинно було відбутися – сплав молодої поетичної думки і досвіду досконалого музичного виконання

І в цьому чимала заслуга керівника хору Ірини Павлик, яка об’єднала, запалила своїм натхненням, відшліфувала до філігранового звучання, створила вагому творчу програму небайдужих до співу солідних людей. І що найбільш варте здивування, що жодних попередніх «прогонок» програми перфоменсу не було, все відбувалося вживу. За дві години до виступу організатори перфоменсу лише раз прослухали уривки пісенної програми хору і було обумовлено, коли мають вступати артисти. Все решта – довершеність професіоналізму і Боже Ведення.

Лунає святкова коляда

«А що Другий Празник – Святого Василя! Радуйся! Ой, радуйся земле! Син Божий Народився!» — лунає у цей день Різдвяних Свят по цілій Україні.

Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства прийшов привітати всіх працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі Святом Народження Спасителя. Для цього було підготовлено нову творчу програму із в’язанки старовинних українських колядок і творів класиків української музики.

Віншували Василів і Василин, а також усіх добрих людей із цими величними святами. Сіяли-посівали, щастя-радості бажали на добро, на здоров’я, на многая і благая літа.

«Чорнобривці» вітали працівників адміністративного корпусу, виробничих дільниць, а потім завітали до котелень аби побажати всіляких гараздів тим, хто невтомною, цілодобовою працею забезпечує теплом і гарячою водою оселі мешканців обласного центру.

Тож бажаємо у Новому Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Завершальний акорд коляди

Віншування Різдвяних Свят підійшло до свого завершення. 20 січня 2017 р. народний хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» був запрошений привітати депутатів міської ради заколядувати і щедрувати народним обранцям перед початком пленарного засідання дев’ятої сесії міськради. Окрім нашого творчого колективу були запрошенідитячийансамбль «Опришівські соловейки» та камерний хор «Воскресіння» архікатедрального собору христового «Воскресіння».

Колядки і щедрівки у виконанні наших митців співу були сприйняті авдиторією з великим піднесенням. Міський голова Руслан Марцінків щиро дякував за досконале виконання старовинних колядок і твору класика української музики Миколи Леонтовича «Щедрик».

На згадку про цей виступ учасники хору зробили памятний знімок в приміщенні міської ради разом із керівництвом підприємства.

Після виступу в міській раді митці нашого колективу завітали до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут також чекали на наших виконавців і тепло зустріли митців співу. Різдвяна феєрія завершилася. Будемо чекати наступної за рік.

Тепловики співатимуть з екранів

Липень 2017 р. Газета «Репортер» подала інформацію про музичний фільм, який готуматиме талановита режисерка з Івано-Франківська Надія Парфан. Фільм буде про народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства. Держкіно України виділяє на створення стрічки 1,069 млн. грн.

Цього року експертна комісія Держкіно отримала до розгляду рекордну кількість робіт – 289. З них 78 стрічок отримали 37 прохідних балів і стали переможцями Десятого конкурсу. На Їхнє виробництво держава виділить понад 600 млн. грн.

Серед неігрових фільмів фігнансування отримав проект «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» продюсерів Іллі Гладштейна та Юлії Синькевич і режисерки Надії Парфан. Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1.069 млн. грн. повністю покриє Держкіно.

«Неймовірний досвід. Стрес, нерви, напруга, пряма трансляція в інтернет – справжній X-фактор. Дуже сильні колеги-суперники – вважаю за честь конкурувати з цими людьми. І справді приємно бачити, як з нашого кіноболотця проростає реальний професіоналізм», – каже Надія Парфан, яка представляла фільм.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – це музичне кіно про хор комунальників. Надія працює над цим проектом більше року.

«Це має бути гуманістична історія. Хочу показати, хто ці люди, їх повсякденний героїзм. Вони важко працюють щодня, щоб в наших оселях було тепло», – говорить режисерка.

Мистецько-спортине святодо Дня Незалежності

Вже стало доброю традицією у переддень Дня Незалежності України, тобто у День Державного Прапора 23 серпня, влаштовувати спортивно-мистецьке свято працівників житлово-комунального господарства міста Івано-Франківська.

От і цього 2017 р. на стадіоні «Гірка» зібралися представники мистецьких колективів та спортивних команд ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», КП «Електроавтотрансу», КП «Івано-Франківськводоекотехпрому» та команди департаменту житлової комунальної політики та благоустрою МВК

Під час спортивних змагань над стадіоном зібралися хмари і ринув сильний заряд холодного дощу, ускладнючи і без того непросте протистояння митців шкіряного мяча. Проте, коли настав час виступів хорових колективів хмари розбіглися, засвітило лагідне сонце, аби послухати виступи митців творчих колективів.

І тут народний хор «Чорнобривці» був неперевершений. Глядачі були просто вражені насиченою, змістовною та складною програмою майстрів хорового співу нашого підприємства. Гарячими оплесками зустрічали виконання кожного музичного твору колективу під керівництвом Ірини Павлик.

«Чорнобривці» зачарували косівчан

21-22 вересня 2017 р. у Косові відбувся обласний фестиваль кераміки, ремесел і фольклору «Дзбаник мальований». Для участі у мистецькій частині свята був запрошений народний хоровий колектив нашого підприємства «Чорнобривці» під керуванням Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

У програмі свята були: виставка-ярмарок творів майстрів-керамістів, урочистий концерт, конкурси, майстер класи, гончарна ватра і неперевершені косівські етнічні смаколики.

На сцені перед районним Будинком Культури виступили ряд мистецьких колективів з області, проте від обласного центру був запрошений лише народний хор «Чорнобривці». І косівчани не помилились у своєму виборі.

Замість прогнозованої синоптиками зливи і штормового попередження — чудовий, лагідний осінній день де ніжні, теплі сонячні промені поєдналися із досконалим звучанням співочої програми «Чорнобривців», створили довершений акорд, що причарував присутніх на урочистому концерті. Та й виконувалися твори легко, йшли просто від душі. Тож контакт із глядачами утворився миттєво. Щирі бурхливі оплески після виконання всіх чотирьох номерів програми і вдячні схвильовані шанувальники співу після завершення виступу. Таким запам’ятається «Дзбаник мальований» у привітному Косові.

Зроблено на Прикарпатті. Про хор комунального підприємства знімають документальний фільм

ТРК «Карпати» «ru-ru.facebook.com/trk.karpaty/» 10.11.2017 – 15:50

У 2004 році на підприємстві “Теплокомуненерго” створили хоровий колектив “Чорнобривці”. Тепер про хор дізнаються у багатьох куточках України з документального фільму.Підготувала радіопередачу журналіст Сітлана Усатюк.

Коляда! Коляда! Йде весела Коляда!

Після святкування Різдва Христового країною крокує святкова, весела Коляда. Народний хор «Чорнобривці» нашого підприємства долучився до цієї гарної, святкової події. Із побажаннями щастя, здоров’я, всіляких гараздів, віншуванням Народження Сина Божого майстри народної пісні завітали в усі підрозділи нашого підприємства, виробничі дільниці, відвідали найбільші котельні у теплових районах міста.

Всюди «Чорнобривців» радо зустрічали, дякували за добрі побажання та гарні коляди, майстерно виконані учасниками творчого колективу.

А творчий доробок «Чорнобривців» чималий – майже двадцять колядок та щедрівок у філіграновому, досконалому виконанні. І тут не лише народні твори, збережені українським народом протягом сторічь, а й класичні твори, записані Дмитром Бортнянським та Миколою Леонтовичем.

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. І тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.


На завершення майстри співу з «Івано-Франківськтеплокомуненерго» були запрошені привітати членів виконавчого комітету та працівників МВК,аби заколядувати і защедрувати перед початком засідання виконавчого комітету міськради і побажати плідної праці у новому 2018 році на благо успішної розбудови нашого улюбленого міста.

 

Міський голова Руслан Марцінків подякував «Чорнобривцям» і керівникам творчого колективу Ірині та Яремі Павликам за гарну, дійсно професійно виконану програму і зазначив: «Щороку вони дарують нам свої коляди та чудовий настрій. І ці виступи вже стали гарною традицією, побажанням успіху на цілий рік».

Святкова феєрія триває. Ще попереду два великих свята: Святого Василя та Водохреща.Тож бажаємо у Новому 2018-у Році усім людям щастя, здоров’я, радості, достатку і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Грандіозна перемога «Чорнобривців»!

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» під керівництвом Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський виборов на ІХ Відкритому пісенному фестивалі-конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в місті Хуст Закарпатської області,Диплом лауреата І ступеня,у номінації «Хорові колективи».

Це надзвичайно високе досягнення і визнання творчого потенціалу колективу відбулося 10-11 березня 2018 р. Конкурс був присвячений 79-ій річниці проголошення незалежності Карпатської України. Починаючи з 2009 року, в місті Хуст започатковано проведення щорічних фестивалів-конкурсів стрілецької пісні, присвячених вшануванню цієї історичної події.

15 березня 1939 року на засіданні Сойму Підкарпатської Русі Карпатська Україна була проголошена незалежною державою. Проіснувала вона недовго, бо наступного дня була окупована хортіївською Угорщиною. Карпатська Україна відкинула домагання нацистської Німеччини капітулювати і стала першою країною, яка вчинила збройний опір угорсько-фашистській агресії.Бій відбувся на Красному полі, що неподалік міста Хуст. На захист молодої держави виступили патріотично налаштовані мешканці краю, які були розбиті регулярними угорськими військами. Але слава і шана захисникам молодої української держава залишиться у віках.

Цього року до Хуста зголосилося 40 учасників з 9 областей України – Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької. У номінації «Хорові колективи» за перші призові місця змагалися 12 хорових колективів. Серед них — Народний аматорський хор «Від серця до серця» відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Київської області, хор працівників культури та аматорів народного мистецтва будинку культури Полонської міської ради ОТГ Хмельницької області, Народна чоловіча аматорська хорова капела «Дзвін» ім. Тараса Стінковського Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, тощо.

Це все високопрофесійні виконавці із відповідною музичною освітою і досвідом. Саме з такими потужними суперниками довелося конкурувати нашим митцям хорового співу.

Також у пісенному фестивалі взяли участь вокальні ансамблі, квартети, тріо, вокальні дуети, солісти-вокалісти. Загальна кількість учасників — майже 500 поціновувачів патріотичної стрілецької пісні.

Учасників пісенного конкурсу оцінювало компетентне журі на чолі з Петром Андрійчуком – завідувачем кафедри інструментально-виконавського мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв. У складі журі були також композитор-виконавець Ігор Білик, директор Мукачівської хорової школи для хлопчиків та юнаків Володимир Волонтир, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, артист заслуженого академічного Закарпатського народного хору Петро Матій, викладач хорових дисциплін Сокирницької дитячої школи мистецтв Іван Мішко та керівник заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук.

Добиралися до Хуста ще засніженими дорогами через перевал, тому й виступати довелося практично з коліс, майже без підготовчої репетиції. Концертна програма хору «Чорнобривці» складалася з таких творів: «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика, «Ой там при долині» — музика В. Барвінського, слова Р. Купчинського та «Родимий краю» — (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського. Після виконання кожного твору глядацький зал вибухав оплесками. Не втрималося від аплодисментів і поважне журі. Після виконання програми нам всі обіцяли успіх, вітали із досконалим виконанням програми.

Настав день Гала-концерту. На сцену запрошують керівників колективів-переможців фестивалю. Серед них і керівник нашого хору — Ірина Павлик. Ніхто не знає хто переможець, яка нагорода чекає кожного з учасників. Вручають Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «Хорові колективи». Оголошується переможець ІІ місця, але це все ще не ми! Просто не віриться в реальність… Невже?! Ведучий оголошує: «Перше місце в конкурсі виборов…, — Пауза. О, яка вона неймовірно довга, ця пауза! Нарешті…- хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» місто Івано-Франківськ, керівник Ірина Павлик!».

Yes!!! Вибух емоцій! Щось неймовірне діється в наших рядах! Оце так визнання нашого виконання!!! Адже серед учасників хорового конкурсу були знамениті колективи з ім’ям, з виконавцями, що мають спеціальну музичну освіту, вбрані у вишукані концертні костюми. А ми — у звичайних вишиванках, аматори: слюсарі, верстальники, працівники котелень, інженери. Але журі не засліпило концертне вбрання, вони оцінили наш спів і винесли найвищу оцінку за майстерність і якість виконання! Також визнана величезна заслуга керівникам колективу Ірині та Яремі Павликам, які зуміли з пересічних людей зробити артистів, що гідні виборювати перші місця у конкурсах! Так, це керівники від Бога.

Віднині хор української пісні «Чорнобривці» буде носити почесне ім’я Лауреата І ступеня конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» 2018 року м. Хуст. Без перебільшення, це – грандіозна перемога!

Свято Дня комунальника в Муніципальному центрі дозвілля

Урочисте загальноміське святкування Дня комунальника цього року відбулося 16 березня у приміщенні Муніципального центру дозвілля, що на вулиці Набережній. Це свято не обходиться без виступів мистецьких колективів комунальних підприємств обласного центру.

Взяв участь у мистецькому святі і хор української пісні «Чорнобривці» під керівництвом Ірини Павлик. Виконувалися твори «Я сьогодні від вас від’їжджаю» (пісня УПА) музична обробка Я. Павлика та «Родимий краю» — (старогалицька народна пісня) музика В. Матюка, обробка А. Кос-Анатольського, з якими нещодавно колектив виступав на фестивалі стрілецької пісні в м. Хуст Закарпатської області, де став лауреатом конкурсу і отримав Диплом І ступеня.

Присутні щиро вітали майстрів хорового співу нашого підприємства за гарне виконання і нещодавно отриману перемогу.

Традиційне свято на стадіоні «Гірка»

23 серпня 2018 р., на День Українського Прапора, на стадіоні «Гірка» відбулося спортивно-мистецьке свято, призначене вшануванню і святкуванню Дня Незалежності України.На нашому підприємстві це вже стало доброю традицією.

Мистецьку частину свята виконував хор української пісні «Чорнобривці», лауреат І ступеня конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» 2018 року в місті Хуст.

Творче керівництво хору здійснюють видатні музиканти Ірина та Ярема Павлики, концертмейстер – Андрій Дейчаківський. Нещодавно Яремі Васильовичу Павлику педагогу, диригенту, концертмейстеру кафедри мистецьких дисциплін педагогічного інституту, старшому викладачу кафедри диригування, керівнику ряду хорових колективів Івано-Франківської області було присвоєно Президентом України П. Порошенком звання «Заслужений працівник культури України».

Цього разу «Чорнобривці» виступили з великою пісенною програмою. В’язанка патріотичних, народних, стрілецьких пісень порадувала присутніх своїм довершеним звучанням і виконанням. На завершення свого творчого виступу-звіту співочі «Чорнобривці» виконали твір української і світової класики Дмитра Бортнянського «Многая літа», який він написав ще у 18-му сторіччі.

На добру згадку творчого виступу до Дня Незалежності України колектив «Чорнобривців» зробив фото.

«Чорнобривці» на обласному фестивалі в Надвірні

9 вересня 2018 р., в місті Надвірна відбувся Х обласний фестиваль стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галечко, присвячений 100-річчю Західноукраїнської Народної Республіки та 100-річчю Акту УНР та ЗУНР.

У цьому фестивалі взяли участь 23 обласних колективи, а це близько 300 учасників, та 8 районних (понад 100 учасників). Серед запрошених, взяв участь у пісенному фестивалі — хор української пісні ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» «Чорнобривці» Обласний фестиваль відбувається раз на два роки і проводять його з метою відродження патріотичної пісні, возвеличення українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на їхньому патріотичному прикладі юнацтва та молоді, популяризації повстанської музичної скарбниці. У рамках його проведення вшановується пам’ять трагічно загиблої першої української жінки-хорунжого Софії Галечко.

Місцем проведення фестивалю вибрано Надвірнянський міський парк імені Івана Франка. Тут встановлено естраду для виступів творчих колективів.

На сцені – зведений хор хорових колективів області у складі: Народного аматорського хорового колективу Надвірнянського районного будинку культури; Народної аматорської хорової капели імені Романа Долчуна села Ямниця, Ямницької ОТГ; хору української пісні «Чорнобривці» Івано-Франківського ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»; народного аматорського хору клубу села Рибне Тисменицького району. Зведений хор виступав у супроводі народного аматорського муніципального оркестру народної музики «Аркан» Сергія Орла Надвірнянського РБК.

 

Керівниками зведеного хору були: Заслужений працівник культури України Ярема Павлик, Ірина Павлик та Володимир Остап’юк, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

Настав час виступу творчого колективу нашого підприємства. «Чорнобривці» представили на суд публіки дві пісні: «Я сьогодні від вас від’їжджаю» — пісня УПА в обробці Яреми Павлика та пісню «Козацька слава» слова В. Коваля, музика Ю. Чміля.

За чудове виконання творів співочий колектив нашого підприємства був нагороджений Дипломом лауреата Х обласного фестивалю стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галечко.

Завершилося виробництво фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

На офіційному інтернет-сайті «Державної агенції України з питань кіно» «dergkino.gov.ua» 06 грудня з’явилася інформація: «Завершилося виробництво фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Компанії «ДЖЕЙ ЕС ФІЛМС» та «Фаланстер» представили Державному агентству України з питань кіно готовий документальний фільм Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Надія Парфан, продюсерами – Ілля Гладштейн та Юлія Сінькевич. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн., при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.

«Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!» — говориться в анонсі до кінострічки.

На фільм очікує фестивальне життя, а опісля – вихід у прокат в Україні.

Тож вітаємо Надію Парфан із завершенням цієї творчої роботи і бажаємо перемоги у наступному фестивалі та успіху фільму у прокатному житті по кінотеатрах України і, можливо, у світі! А колектив підприємства із нетерпінням чекатиме презентації фільму.

На фото (інтернет-сайт«galka.if.ua»): Надія Парфан – друга справа, другий ряд.

Щедрий вечір, добрий вечір, Україно моя!

Вже стало доброю традицією, що в день Другого Празника – Святого Василя, творчий колектив хору народної пісні «Чорнобривці» вітає працівників нашого підприємства з народженням Сина Божого і бажає всім щастя, радості і всіляких гараздів та виконує старовинні колядки та щедрівки.

Саме з таких віншувань розпочався день 14 січня 2019 р. на нашому підприємстві. Керівники «Чорнобривців» Ірина та Ярема Павлики та концертмейстер Андрій Дейчаківський

разом із творчим колективом хору підготували в’язанку колядок та щедрівок, якими привітали всіх працівників адміністративного корпусу, виробничих підрозділів підприємства, а також навідалися до головних котелень теплових районів обласного центру «Пасічна», «Позитрон», «Дорошенка», щоб побажати всім працівникам у новому 2019 році щедрих дарів, міцного здоров’я та зустріти за рік наступне свято в радості, веселості, достатку, славлячи народження Ісуса Христа.

Завітали «Чорнобривці» з Доброю Новиною й до обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості побутового обслуговування населення. Тут на наших майстрів співу чекав теплий прийом і добрі, вдячні слова працівників.

Святкова феєрія триває. Попереду Святе Водохреща, коли кожний може набратися сил і наснаги від цілющої Йорданської води. Тож бажаємо у Новому Році всіляких гараздів і мирного неба над нашою Україною. Христос ся Рождає! Славімо Його!

Перемога фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» на кінофестивалі в Італії!

Як повідомило на офіційному сайті «Державне агентство України з питань кіно» «dergkino.gov.ua», фільм режисера Надії Парфан та продюсера Іллі Гладштейна «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримав 3 нагороди в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Трієсті.

Крім того на сайті Держкіно говориться:

«Створена за підтримки Держкіно документальна картина «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» режисерки Надії Парфан отримала такі нагороди секції «Last Stop Trieste»: Film Center Serbia LST Award – 2500 євро, HBO EUROPE Award – 1000 євро та FLOW Post Production Award – грошовий приз на сервіси, необхідні для постпродукції фільму.

Творців фільму привітав присутній на копродукційному форумі When East Meets West Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Український фільм виборов три з чотирьох нагород цієї секції, і це неймовірний успіх для картини, яка тільки розпочинає своє фестивальне життя».

Нагадуємо, що індустріальна секція «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті відбулася цьогоріч вп’яте, до участі в ній було відібрано п’ять фільмів з усього світу, які ще не мали міжнародної прем’єри.

Продюсер фільму Ілля Гладштейн розповів: «Ми знали, що наші комунальники не підведуть, та не очікували такого визнання нашого проекту і досі перебуваємо під враженням від цього джекпоту».

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн., при загальній вартості виробництв 1 млн 169 тис. грн.

Крім того, створенню фільму сприяли телеканал «Настоящее Время» та Львівська кінокомісія».

Тож вітаємо Надію Парфан та Іллю Гладштейна з вагомою, заслуженою перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів!

«Чорнобривці» готуються до свята

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі першого місяця весни. Цього року трудовий колектив ДМП «ІФТКЕ» святкуватиме 17 березня. Попереду ще досить часу, але мистецький колектив хору української пісні «Чорнобривці» розпочав напружені репетиції завчасно, аби привітати працівників галузі гарною святковою пісенною програмою.

Як відомо, у 2018 році творчий колектив «Чорнобривців» виборов Диплом Лауреата Першої премії на конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в місті Хуст серед 40 учасників з 9 областей України.

Створений за підтримки Держкіно України документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» режисера Надії Парфан та продюсера Іллі Гладштейна у січні 2019 р. завоював три з чотирьох нагород на міжнародному кінофестивалі в Трієсті (Італія).

Керівниками хору української пісні «Чорнобривці» та духовними наставниками є Ірина та Ярема Павлики, концертмейстер – високопрофесійний митець Андрій Дейчаківський. У 2018 році Ярема Васильович Павлик Указом Президента України отримав почесне звання Заслуженого працівника культури України.

Отже, високі досягнення співочого колективу нашого підприємства зобов’язують і надалі з високою вимогливістю ставитися до рівня виконання репертуару, постійно оновлювати і збагачувати його. Тому заздалегідь взялися за роботу над новими творами і шліфуванням звучання вже улюблених нашими слухачами творів українського хорового мистецтва. На репетиціях триватиме напружена робота аж до самого виступу на святі Дня комунальника, аби порадувати слухачів досконалим виконанням.

На фото:

Іина Павлик працює з альтовою партією хору;

Ярема Павлик відшліфовує звучання басової партії;

Ірина Павлик і партія сопрано чекають на відпрацювання своєї партії.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрали до конкурсу одного із найпрестижніших документальних фестивалів Європи

Офіційний веб-сайт Державного агентства України з питань кіно «dergkino.gov.ua» 12.03.2019

Світова прем’єра створеної за підтримки Держкіно стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудеться 10-го квітня у програмі CIMC Compétition Internationale Moyens et Courts Métrages (https://www.visionsdureel.ch/en/2019/film/heat-singers) кінофестивалю Visions du Reel у місті Ніон.

Це найбільший фестиваль документального кіно у Швейцарії та один із головних документальних майданчиків у Європі. Українська стрічка змагатиметься за приз розміром 10 тисяч швейцарських франків.

Режисеркою і сценаристкою картини є Надія Парфан, продюсером — Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

«Це неймовірне відчуття, коли після трьох років роботи ми нарешті покажемо фільм глядачам —та ще й яким! Запросимо на наш кінопоказ Вернера Герцога — на фестивалі він представлятиме свою ретроспективу», — поділилася Надія Парфан.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — музичний документальний фільм, що розповідає про профспілковий хор франківських комунальників. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно, а нещодавно здобув декілька нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті. Виробництво стрічки також підтримали телеканал Current Time та Львівська кінокомісія.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду фільму і підкреслив: «Торік документальна картина, яка представляла українське кіно на цьому фестивалі — «Тато – мамин брат» режисера Вадим Ількова — повернулася з призом журі за «Найбільш інноваційну стрічку». Цьогоріч ми покладаємо надії на стрічку Надії Парфан. Хоча сам факт світової прем’єри фільму у конкурсі такого поважного фестивалю вже є перемогою».

Українські глядачі зможуть подивитися фільм у кінотеатрах вже цієї осені.

Із перспективою до 2024 року

14 березня 2019 р. в актовій залі ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулася профспілкова конференція трудового колективу, на якій делегати від усіх підрозділів підбили підсумки діяльності підприємства в світлі виконання Колективного трудового договору на 2014-2018 роки із доповненнями, а також обговорили і прийняли нову редакцію Колективного договору на 2019-2024 роки.

Завершився цей профспілковий захід виступом хору української пісні «Чорнобривці» під керівництвом Ірини та Яреми Павликів, концертмейстер Андрій Дейчаківський, присвячений Дню комунальника, що відзначатиме Україна 17 березня. Досконале звучання українських пісень та ряд нових творів у репертуарі митців хорового співу знайшли щирий відгук у серцях присутніх.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» позмагається за золото Краківського кінофестивалю

На офіційному веб-сайті Державної агенції України з питань кіно «dergkino.gov.ua» 20 травня 2019 р. була оприлюднена наступна інформація:

Створену за підтримки Держкіно документальну стрічку Надії Парфан про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю у Кракові. Стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку «Золотий ріг» та 30.000 польських злотих.

Краківський кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019). Світова прем’єра відбулася 10 квітня 2019 на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон. В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічка виходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокоумненерго» змагається на Краківському фестивалі

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 30.05.2019

Стрічка «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» претендує на звання найкращого документального фільму на «Kraków Film Festival». 26 травня його показали в межах головної конкурсної програми. У своїй номінації стрічка претендує на статуетку «Золотий ріг» та 30 тисяч польських злотих. Результати конкурсу стануть відомі у суботу.

«Чорнобривці» відсвяткували 15-річчя

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «ІФТКЕ» відзначає 15-річчя з дня свого заснування. Пролетіли роки. Нині творчий колектив «Чорнобривці» пишається своїми досягненнями і визнанням.

У 2018 році хор української пісні «Чорнобривці» виборов почесне звання Лауреата І ступеня на ІХ загальноукраїнському конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» у місті Хуст. Колектив запрошують брати участь у фестивалях і конкурсах не лише в нашій області, а й за її межами.

Так, у 2016 році «Чорнобривці» виступали у Львові під час мистецьких свят, присвячених 100-річчу бойових дій І Світової війни, які точилися на цих теренах між військами Царської Росії та Австро-угорської імперії.

У 2017 році «Чорнобривці» були запрошені взяти участь в обласному фестивалі кераміки, ремесел і фольклору «Дзбаник мальований» у Косові. А в 2018 році творчий колектив виступав на Х обласному фестивалі стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галечко, присвяченому 100-річчю Західноукраїнської Народної Республіки та 100-річчю Акту УНР та ЗУНР в Надвірній.

На початку грудня 2018 р. Україну облетіла новина від «Державної агенції України з питань кіно» про те, що режисером та сценаристом Надією Парфан та продюсером Іллєю Гладштейном створено документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». І незабаром вже перша участь цього фільму в міжнародному кінофестивалі у місті Трієсті (Італія) принесла три з чотирьох нагород.

А далі — світова прем’єра у найпрестижнішому кінофестивалі документальних фільмів Visions du Reel у місті Ніон (Швейцарія) і участь у Міжнародному кінофестивалі у Кракові (Польща) у травні 2019 р.

Без перебільшення, слава про творчий колектив «Чорнобривці» облетіла вже цілий світ. А заслуга успіху — на рахунку керівників хорового колективу: Заслуженого працівника культури України Яреми Павлика та Ірини Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський, які свій талант і майстерність передають впродовж вже восьми років звичайним працівникам теплогенеруючого підприємства Прикарпаття, шліфують і вдосконалюють техніку звучання.

Отже, у неділю 02 червня «Чорнобривці» розпочали святкові заходи із поїздки до монастиря Преображення Господнього — греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого у селі Гошеві Долинського району на Івано-Франківщині, де взяли участь у Святій Божественній Літургії. Гошівський монастир вважають однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України, тож побувати тут і долучитися до Святого Таїнства – велика подія в житті кожної людини.

Трохи історії. Перша письмова згадка про село Гошів відноситься до 1464 р., як місце поселення кількох ченців-пустельників. 1570 року лицар королівського війська Кучулад побудував тут церкву і монастир, які на початку XVII століття спалили кримські татари.

У 1629 році власник села Гошів Євстахій Шумлянський відбудував церкву і монастир у Чорному Ділку. У 1771 році на Ясній Горі вже стояв монастир, а наступного року завершено відновлення церкви. Вона була невеликою, тож згодом, аби задовольнити духовні потреби віруючих, яких приходило сюди чимало, у 1842 побудовано більший храм. Він стоїть тут і донині.

У 1950 монастир припинив своє існування. Арештовані були священики, монахи. Багато ікон, золотих і позолочених речей було вилучено. До 1978 у цьому приміщенні був дитячий будинок, церква використовувалась під склад. А потім монастирські келії були базою відпочинку.

На початку 90-х років відроджується життя у Гошівському монастирі. На пожертви віруючих були відремонтовані приміщення монастиря й церква. Єпископ з міста Майнц (Німеччина) прислав групу експертів, які врятували храм. Німецькі спеціалісти встановили електронні дзвони — єдині в країні. Художники-реставратори з Дрогобича, Львова, Борислава провели за рік велику роботу: реставрували п’ять великих полотен XVIII ст. і намалювали 15 картин. Освячення відродженої церкви відбулося 1996 року.

Ікона Гошівської Божої Матері — копія Ченстоховської. У 1736 р. ікона заблисла великим сяйвом, а потім на обличчі Богородиці залишилась немовби роса, а з очей спливали сльози, що засвідчило багато людей і місцевий священик. Митрополит Лев Шептицький після проведення церковного розслідування окремим декретом проголосив її чудотворною. Від того часу ікона Гошівської Богоматері прославилась багатьма чудами, які було детально розслідувані та зафіксовані в спеціальній книзі та отримала назву «Цариця Карпат».

У роки Другої світової війни, коли Червона армія обстрілювала німецький гарнізон, що розташовувався на Ясній горі, церква і монастирські будівлі загорілись. Однак вціліла одна стіна у храмі, на якій висіла ікона Богородиці і залишились живими монахи, які просили заступництва у Божої Матері.

У 1950-роках зникла ікона Богородиці. Хтось каже, що її вивезли в Сибір, хтось — за кордон, але, на жаль, донині монахи не можуть знайти оригінал ікони, її шати та корону.

Український іконописець отець Ювеналій Мокрицький кілька років відтворював у Римі копію Владичиці Ясної Гори. Освятив її Папа Римський Іван Павло ІІ.

У 2009 р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони Божої Матері. Апостольська столиця надала Гошівському монастиреві декрет про оголошення його Базилікою і прилучення до великих Марійних відпустових місць Католицької церкви в усьому світі. На Успення Пресвятої Богородиці, 28 серпня, на Ясній Горі відбулося коронування ікони Богородиці. Коронація означає, що Церква немовби канонізує ікону, визнає її чудотворною, до якої люди можуть йти з паломництвом, звертатись молитвою.

Уже майже три століття тисячі паломників моляться біля ікони Матері Божої з думкою про зцілення власної душі й тіла, з проханням заступництва Богородиці для своєї родини, з надією та вірою.

Нині Гошівський монастир – велична і надзвичайно гарна споруда. Це місце духовного очищення, місце, де відчувається святість і можливість відкрити свою душу Всевишньому.

По завершенні духовної частини святкової мандрівки колектив «Чорнобривців» розташувався у мальовничій місцині поруч із кришталево-чистим гірським потічком неподалік села Бубнище. Тут кулінарні фахівці на ватрі приготували неймовірно смачну овочеву страву із молодої бульби, цибулі, помідор, печериць, кабачків та часнику, здобривши все чорним перцем та духмяними травами. Ну а як обійтися на свіжому повітрі без ароматного шашлику! А далі був імпровізований концерт для себе і тих, хто підійшов насолодитися чудовим звучанням народних українських пісень у виконанні «Чорнобривців». Таких виявилося чимало.

Свято творчого колективу відбулося.

Фільм Надії Парфан бере участь в Х Одеському Міжнародному Кінофестивалі

12-20 липня 2019 р. відбудеться Х Одеський Міжнародний Кінофестиваль. На березі Чорного моря зберуться кіномитці та кіномани з усього світу. 9 днів ексклюзивних прем’єр зарубіжних та українських фільмів від найкращих режисерів, майстер-класи провідних світових кінопрофесіоналів.

В номінації «Конкурс європейських документальних фільмів» (EDC) буде представлено документальний фільм режисера Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Також у цій номінації кінофестивалю беруть участь документальні стрічки таких авторів:

Альба Соторра «Командирка Аріан: історія про жінок, війну і свободу» (Іспанія Німеччина, Сирія);

Іза Віллінгер «Привіт, штучний інтелекте: історії кохання з майбутнього» (Німеччина);

Розаліє Когутова, Томаш Бояр «Літній хокей» (Чехія);

Петтер Соммер, Ю Вемуд Свендсена «Бо ми мужики» (Норвегія);

Анна Еборн «Придністров’я» (Швеція, Данія, Бельгія);

Едже Гер «Зустрічі з Джимом» (Туреччина, Іспанія, Велика Британія, Німеччина);

Ваад аль-Катеб, Едвард Воттс «Для Сами» (Велика Британія).

Отже, конкуренція дуже солідна.

Співає Іванофранківськтеплокомуненерго. Перший трейлер

«Dergkino Ukraine» 10.07.2019

Перший трейлер фільму «Співає Іванофранківськтеплокомуненерго» можна переглянути за Eл. адресою: https://youtu.be/Bz0S4Z6WSc8

Фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії. Продюсером стрічки є Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

Головний герой фільму, Іван Васильович, багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати». Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

Українська прем’єра стрічки Надії Парфан відбудеться вже 18 липня, у межах конкурсної програми європейських документальних фільмів 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

«Чорнобривці» заспівають гімн

11-14 липня 2019 р. в обласному центрі Прикарпаття відбуватиметься фестиваль «Сенс міського сканування». Це фестиваль про місто і для міста, організований урбаністичною лабораторією «METALAB», що проходитиме у форматі бієнале.

11 липня о 18:00 відбуватиметься перфоманс «Гімн Теплокомуненерго» під час якого колектив хору української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» вперше виконає авангардний хоровий твір «Гімн Теплокомуненерго» на слова Надії Парфан, музика Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Ця подія відбуватиметься на території котельні, що розташована на вулиці Індустріальна, 34.

Організатори заходу так розповідають про нього:

«Раз на два роки до Івано-Франківська з’їжджаються митці , архітектори, урбаністи з різних країн, щоб подивитися на місто по-новому, з незвичних для буденного життя ракурсів та подумати про потенційні шляхи розвитку сучасних міст.

Цього літа фестиваль відбувається на заводі «Промприлад» і в районі що навколо нього. У програмі чотири дні безперервного сканування району та дискусій, відкриття інсталяцій, мистецьких акцій та виставок в неочікуваних місцях, презентації результатів майстерень, резиденцій, тури по району. А по вечорах – концерти та вечірки за участю музикантів з усієї країни».

У котельні заспівали гімн

11 липня в котельні, що на вулиці Індустріальна, 34 в рамках фестивалю «Сеанс міського сканування» мистецький колектив хору української пісні «Чорнобривці ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виконав «Гімн Теплокомуненерго» на слова Надії Парфан, музика Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Самі автори назвали його авангардним хоровим твором.

Відеозапис цього виступу можна переглянути за Ел. адресою: https://youtu.be/5kPHe0_k8FA

В Івано-Франківську влаштували оригінальний музично-просторовий перфоманс “Гімн Теплокомуненерго”

Телеканал «3 Студія» «youtube.com/user/ifstudio3» 16.07.2019

Відеоролік можна подивитися за Ел. адресою: https://youtu.be/R72bEtzI-Yk

Текст «Гімну Теплокомуненерго»

Враховуючи численні звертання наших читачів і прихильників з проханням надрукувати текст «Гімну Теплокомуненерго», що прозвучав 11 липня 2019 р. в котельні, що на вулиці Індустріальна, 34 в рамках фестивалю «Сеанс міського сканування», виконуємо це побажання.

Нагадаємо, що мистецький колектив хору української пісні «Чорнобривці ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виконав «Гімн Теплокомуненерго» на слова Надії Парфан, музика Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Самі автори назвали його,»авангардним хоровим»твором. Надія Парфан відчуває цей твір, як індустріальну мессу. Тож, як кожний твір такого кшталту він має сприйматися у сукупності тексту, музики, співу і надхнення. Текст накладається на музичний задум, окремі рядки повторюються і посилюють саму ідею твору, створюючи єдине ціле летючого у піднебесся і простір звучання авангардного хоралу.

ТЕПЛО

КОМУНЕНЕРГО

КОМУНЕНЕРГО

ІВАНОФРАНКІВСЬК

ТЕПЛО КОМУН ЕНЕРГО!

.

Ніч, день – час тікає

Мов шум тепломереж

Місто засинає

Його сон ти під тиском бережеш

.

ТЕПЛО

КОМУНЕНЕРГО

КОМУНЕНЕРГО

ІВАНОФРАНКІВСЬК

ТЕПЛО КОМУН ЕНЕРГО!

.

День, ніч – не вщухає

Розпал людиноднів

Котел розганяє

Батареями міста теплий спів

.

ТЕПЛО

КОМУНЕНЕРГО

КОМУНЕНЕРГО

ІВАНОФРАНКІВСЬК

ТЕПЛО КОМУН ЕНЕРГО!

.

Хто зігріває нас

В лиху годину?

Звідки береться тепло?

Хто залишається

В кожній оселі?

Без кого б нас не було?

.

ТЕПЛО ТЕПЛО ТЕПЛО

КОМУНЕНЕРГО – ТЕПЛО ТЕПЛО

КОМУНЕНЕРГО – ТЕПЛО ТЕПЛО

Передсвятковий захід

Напередодні Дня Незалежності України в актовій залі відбулися урочисті збори працівників підлриємства. Директор, Євгеній Герасименко, привітав присутніх із величним святом – Днем проголошення Української Держави, розповів про перспективи подальшого розвитку підприємства і побажав усім успіхів.

Голова профспілкового комітету Антон Волочій підбив підсумки традиційної спартакіади, що була проведена до цього свята і назвав переможців, яким було вручено Почесні Грамоти.

У змаганні з міні-футболу І місце виборов цех ремонту обладнання; ІІ місце завоювала команда працівників адміністративного корпусу і третіми стали спортсмени енергетичної служби.

У змаганнях з настільного тенісу І місце виборов Руслан Савчук, коваль цеху ремонту обладнання; ІІ місце завоював Віктор Ревуженко, дефектоскопіст підрозділу головного метролога і третім став Євген Скринник, слюсар цеху ремонту обладнання .

На завершення, вже за давньою традицією, присутніх порадував своїм філіграновим співом хор української пісні «Чорнобривці».

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» покажуть на фестивалі Astra в Румунії

На офіційному інтернет-сайті «Державної агенції України з питань кіно» «dergkino.gov.ua» оприлюднено наступну інформацію:

Дебютна повнометражна стрічка Надії Парфан, створена за підтримки Держкіно, візьме участь у фестивалі документального кіно Astra.

Фільм представить Україну у конкурсній програмі Central & Eastern Europe 2019, де змагатиметься з дев’ятьма іншими претендентами. Серед них — переможець Docudays UA «Біла мама» Зосі Родкевич.

Astra Film Festival — один з найбільш авторитетних форумів неігрового кіно в Європі, спрямований на відкриття нових імен. Фестиваль засновано у 1993 році. Зібравши у 2018 році 70 тисяч глядачів, він здобув статус найбільш відвідуваної кіноподії регіону. Astra Film Festival відбувається в румунському місті Сибіу. Цьогоріч — з 14 по 20 жовтня.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — трагікомедія про працю і творчість івано-франківських комунальників. Режисерка знімає найбільш відповідальний момент для підприємства, що забезпечує місто теплом — початок опалювального сезону. Під шквалом скарг від споживачів комунальники змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають у профспілковому хорі!

Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі Vision du Reel, українська – у межах міжнародного документального конкурсу Одеського кінофестивалю.

Стрічка вийде у прокат 17 жовтня, на початку опалювального сезону.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» покажуть на найбільшому телеканалі Японії

На офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно «dergkino.gov.ua» оприлюднена наступна інформація:

Створена за підтримки Держкіно дебютна повнометражна стрічка Надії Парфан стала першим українським документальним фільмом, який покажуть на японському телебаченні. Права на фільм придбала компанія NHK — найбільший радіо- і телемовник в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Аудиторія телеканалу в самій лише Японії складає понад 50 мільйонів домогосподарств.

«NHK зацікавилися нашим фільмом ще на етапі виробництва, а перемовини про продаж тривали близько року. Ми дуже раді знайти таку аудиторію для свого фільму, і що наше кіно стане містком між такими далекими країнами», — розповів продюсер фільму Ілля Гладштейн.

Зйомкам картини сприяли телеканал Current Time та Львівська кінокомісія.

В український прокат «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» виходить 17 жовтня.

«Чорнобривці» побачили себе у фільмі

10 жовтня кінотеатр «Космос» приймав всіх зацікавлених і запрошених на допрем’єрний показ документального фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», створеного режисеркою Надією Парфан.

Перед початком автори фільму провели зустріч із представниками мас-медіа, яких зібралося цього вечора чимало. Надія Парфан та Ілля Гладштейн (продюсер фільму) розповіли про історію створення стрічки, про проблеми, з якими довелося стикнутися творчій групі. Розповіли про шлях визнання фільму під час участі в численних міжнародних кінофестивалях. І апофеозом стало придбання японською компанією NHK — найбільший радіо- і телемовник в Азійсько-Тихоокеанському регіоні — права на показ у своєму медійному просторі. А авдиторія телеканалу лише у самій Японії складає понад 50 мільйонів домогосподарств. Варто наголосити, що ця стрічка — перший український документальний фільм, який покажуть на японському та Азійсько-Тихоокеанському медійному просторі. І цим фільмом стала розповідь про Івано-Франківських тепловиків, про ті умови, в яких доводиться працювати, аби надійно подавати тепло мешканцям обласного центру. Можливо, що ця стрічка стане для високорозвинутої Японії одкровенням і навіть шоком…

Привітати авторів і знімальну групу прийшов міський голова Руслан Марцінків. Гарний букет троянд, який він подарував Надії Парфан і теплі слова додали урочистості моменту. А далі, всі пройшли до кінозалу.

Винуватці цієї події – учасники хору «Чорнобривці» — у святковому, концертному вбранні зайняли окремий ряд. Керівники творчого колективу «Чорнобривців» Ірина Павлик та Ярема Павликзаслужений працівник культури України, а також концертмейстер Андрій Дейчаківський, разом із своїми вихованцями із нетерпінням чекають початку перегляду. Це саме вони своїм натхненням, своїм творчим талантом із звичайних виробничників створили колектив, який здатний виборювати перші місця у пісенних конкурсах в області та за її межами.

Після перегляду «Чорнобривці» подарували присутнім глядачам дві народні пісні, отримавши бурхливі схвальні оплески.

Щодо вражень від фільму, то він викликає неоднозначні почуття. Чомусь автори зосередилися показати лише, скажемо так, не першої молодості котельню, занедбані, затоплені підвальні приміщення багатоквартирних будинків з павутиною, заіржавленим, знищеним часом обладнанням і комунікаціями. І на цьому тлі, в цих екстремальних умовах працівники теплопостачальної кампанії ще знаходять моральну силу співати. Напевно, таким був задум.

У той же час нині, а тим більше під час зйомок фільму на підприємстві вже працювали новостворені, модернізовані і автоматизовані сучасні котельні, що за своїм рівнем відповідають європейським вимогам, нові тепломагістралі із попередньо-ізольованих труб. До фільму вони, чомусь, не потрапили. А глядачі з цілої України і світу побачать у фільмі лише архаїку і, можливо, шоковані японці будуть їхати до Прикарпаття, щоб на власні очі побачити ТАКІ умови, що існують в сучасній Україні, в центрі Європи, які відповідають початку ХХ сторіччя. Так, трапляються подібні, знищені часом будинки і не лише в нашому місті. Але це не є домінуючим. Наскільки правильно ставити на цьому акцент? Наскільки це підносить імідж найстарішого теплогенеруючого підприємства Прикарпаття та й самого Івано-Франківська?

Отже, фільм починає свій шлях на екранах цілої України. Побажаємо його авторам нових творчих успіхів і злетів.

Відбувся допрем’єрний показ документальної стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

«Телеканал 402» «youtube.com/user/402tvivfr» 11.10.2019

На екрані яскраво продемонстрували будні комунальників, котрі посеред щоденної метушні викроюють час, щоб співати у профспілковому хорі.

Відеосюжет можна переглянути за Ел. адресою: https://youtu.be/NRWqyFIyYT8

Івано-франківцям презентували стрічку «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Телеканал «3 Студія» «youtube.com/user/ifstudio3» 12.10.2019

Відеоролік можна подивитися за Ел. адресою: https://youtu.be/7kif24bQCVw

В Івано-Франківську презентували фільм — «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Телеканал ТРК «Вежа» «youtube.com/user/TRCVezha» 11.10.2019

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго / Heat Singers. Над ним працювали близько 3-х років. Документально-художня історія про підприємство та працівників, які щодня рутинно виконують свою роботу.(Nadia Parfan,Руслан Марцінків,Ilko Gladshtein).

Відеосюжет можна переглянути за Ел. адресою: https://youtu.be/yrNIrnN218k

Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» «youtube.com/user/tvGalychyna» 11.10.2019

В Івано-Франківську презентували фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Кіно знімали в обласному центрі Прикарпаття. Більша частина зйомок відбулася на території “Теплокомуненегро”. Стрічку також знімали в діючих котельнях Режисерка стрічки Надія Парфан розповідає, що фільм одночасно і документальний, і художній. Він розповідає історію енергетичної компаніі зі сторони представника профспілки:Стрічка виходить у прокат з 17 жовтня. В кінотеатрах його показуватимуть тільки тиждень. Нагадаємо,”Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” створений за підтримки Державного агенства України з питань кіно, телеканал “Сurrent Time” та Львівської кінокомісії.

Відеосюжет можна переглянути за Ел. адресою: https://youtu.be/Vx2hXqYN0AM

У Франківську презентували фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”

Обласна телерадіокампанія «РАІ» «youtube.com/user/RAITVNET» 14.10.2019

Спочатку людям тепло — а вже потім співати. В Івано-Франківську презентували фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Це історія про буквальне і переносне тепло та людей, завдяки яким ми можемо зігріватись у своїх оселях.

Відеоролік можна подивитися за ел. адресою: https://youtu.be/FcEFfKvEeJQ

«Співає теплокомуненерго»: у Франківську презентували унікальний фільм

Інтернет-сайт журналу «Місто» «mi100.info» 11.10.2019 – 18:29

«Співає теплокомуненерго»: у Франківську презентували унікальний фільм.

Відеоролік можна подивитися за Ел. адресою: https://youtu.be/eDYWzSOvpK0

Названі переможці

 

24 жовтня в Києві відбулося нагородження фільмів – переможців Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО. Національна премія кінокритиків КІНОКОЛО — щорічна премія, що має на меті визначити досягнення українського кінематографа та діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України.

Лауреатами премії у номінаціях стали такі фільми:

Найкращий повнометражний ігровий фільм — «ДОДОМУ», режисер Наріман Алієв, продюсер Володимир Яценко;

Найкращий короткометражний ігровий фільм — «У НАШІЙ СИНАГОЗІ», режисер Іван Орленко, продюсер Олена Єршова, Яна Краль;

Найкращий Документальний фільм— «СПІВАЄ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», режисер Надія Парфан, продюсер Ілля Гладштейн;

Найкращий анімаційний фільм — «КОХАННЯ», режисер Микита Лиськов, продюсер Андрій Границя;

Відкриття року — «МОЇ ДУМКИ ТИХІ», режисер Антоніо Лукіч, продюсер Алла Бєлая, Дмитро Суханов;

Найкращий режисер — НАРІМАН АЛІЄВ, фільм «Додому»;

Найкращий актор — АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ, фільм «Додому»;

Найкраща акторка — ІРМА ВІТОВСЬКА, фільм «Мої думки тихі».

Знак оклику. Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

ОДТРК «Карпати» «youtube.com/channel» 11.11.2019

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Огляд кіно, після перегляду якого починають краще гріти батареї.

Відеосюжет можна переглянути за Ел. адресою: https://youtu.be/_lEPj48rosI

Генеральна репетиція перед гастрольним виступом

 

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Іівано-Франківськтеплокомуненерго» виїжджає з гастрольним виступом до Києва.

Саме так! 30 листопада наш співочий колектив запрошено до виступу в Будинку звукозапису Українського радіо, де відбудеться щорічна церемонія нагородження номінантів Волонтерської премії «Євромайдан,SOS,2019». «Чорнобривці» мають честь долучитися до заходу та виступити на урочистій церемонії із концертною програмою.

 

Ця негрошова премія була заснована у 2014 році з метою підтримати і відзначити звичайних людей, які допомагають військовим в зоні АТО, підтримують поранених у шпиталях, опікуються дітьми-сиротами, шукають домівки безпритульним тваринам, займаються просвітницькою роботою і роблять багато інших важливих для суспільства справ.

Отже, колектив митців хорового співу з Прикарпаття береться ретельно підготуватися до наступного виступу в Києві.

 

Керівники творчого колективу Ірина Павлик та Ярема Павлик, — заслужений працівник культури України, а також концертмейстер Андрій Дейчаківський взялися відшліфувати з виконавцями концертну програму.

Особлива увага керівників хору до філігранового звучання найважчих партій альтів та басів, адже саме вони створюють неповторний поліфонічний колорит багатоголосного співу.

 

Партіям сопрано і тенорів завдання трохи легше, адже вони виконують провідну тему, яка на слуху. Тож, знову і знову відшліфовується звучання окремих партій і на загал. Відбувається «прогонка» цілої програми виступу. Перед «Чорнобривцями» завдання дуже відповідальне.

Про перебіг подій у Києві повідомимо після повернення зі столиці.

«Чорнобривці» привітали волонтерів України

 

30 листопада хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» взяв участь у щорічній церемонії нагородження номінантів всеукраїнської Волонтерської премії «ЄвромайданSOS2019», що відбулася у приміщенні Будинку звукозапису національного радіо України. Це вже шоста церемонія відзначення найкращих волонтерів з цілої України.

 

30 листопада — це день, коли після кривавого розгону студентів на Майдані їм почала надходити перша доброчинна допомога. Цьогоріч у церемонії взяли участь 123 номінанти-волонтери з різних міст України. Це — донори, а також ті, хто допомагає військовим в зоні бойових дій, підтримують поранених у шпиталях, опікуються дітьми-сиротами, зоозахисники, які шукають домівки безпритульним тваринам, ті, що займаються просвітницькою роботою і роблять багато інших важливих для суспільства справ.

 

А розпочати захід випала честь «найтеплішому хору України», як наголосили організатори дійства, — хору української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Співочий колектив з Прикарпаття привітав учасників дійства в’язанкою українських пісень і був дуже щиро та зворушливо прийнятий глядачами. Завершила виступ прикарпатських митців «Коломийка», після якої зал просто вибухнув оплесками тривалої овації.

Далі була фотосесія на добру згадку в приміщенні Будинку звукозапису національного радіо України, прогулянка вечірніми вулицями Києва і повернення додому.

Колектив хору «Чорнобривці» висловлює щиру вдячність всім організаторам цього чудового дійства!

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став одним із найуспішніших документальних фільмів в українському прокаті

 

05 грудня на офіційному інтернет-сайті Державного Агентства України з питань кіно було оприлюднено наступну інформацію:

За час кінотеатрального прокату з 17 жовтня по 4 грудня дебютну стрічку Надії Парфан подивились 5 307 глядачів. Бокс-офіс фільму становить 438 871 грн. Фільм вийшов на 13 екранах у Києві, Львові, Харкові, Тернополі та Івано-Франківську. Сумарна кількість глядачів фільму в Україні на цей момент становить близько 8,5 тисяч.

Лідерами прокату серед кінотеатрів стали столичний «Жовтень» (3607 квитків), львівський «Кінопалац» (686 квитків) і харківський «8 1/2» (163 квитка). На сьогодні прокат фільму триває у «Жовтні» та новому київському кінотеатрі «KINO42». За словами керівника «Жовтня» Павла Горделадзе, «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став найуспішнішим українським фільмом у прокаті кінотеатру за останні 9 місяців.

Фільм також подивились близько 1 000 глядачів альтернативного прокату, що відбувався у форматі спецподій. Їх організували регіональні кіноклуби та культурні осередки у 15-ти містах: Біла Церква, Вінниця, Івано-Франківськ, Краматорськ, Лохвиця, Львів, Маріуполь, Одеса, Павлоград, Рівне, Славутич, Суми, Ужгород, Чернівці та Черкаси. Ще 2 200 глядачів побачили комунальну трагікомедію в рамках фестивалів ОМКФ, Lampa.doc, Kharkiv MeetDocs, Air ГогольFest та Українська кінохвиля.

«Це найуспішніший документальний реліз, який ми випускали на широкі екрани, — коментує директор дистриб’юторської компанії 86PROKAT Ілля Гладштейн. — Всупереч стереотипам, український глядач готовий дивитися документальне кіно та платити за нього».

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

У тому, що на сьогодні існує такий хоровий колектив величезна заслуга художніх керівників цього співочого колективу: Ірини Павлик та Яреми Павлика — заслуженого працівника культури України, а також концертмейстера Андрія Дейчаківського.

Вітаємо авторів фільму і всіх причетних до зйомок цієї кінострічки.

Кияни надіслали фото

Днями, організатори Волонтерської премії «Євромайдан SOS 2019» з м. Києва надіслали фотозвіт шостої щорічної церемонії нагородження номінантів цієї високоповажної всеукраїнської премії.

Нагадаємо, що вона відбувалася 30 листопада 2019 р. у приміщенні Будинку звукозапису національного радіо України. Нашому хору української пісні «Чорнобривці» ДМП «ІФТКЕ» випала честь вітати найкращих волонтерів з цілої України. Більш детальний фотозвіт із участю «Чорнобривців» дивіться на сторінці «FB» нашого підприємства.

Лунає українська коляда

За традицією, що встановилася на підприємстві впродовж років, у післяріздвяний тиждень хоровий колектив української пісні «Чорнобривці» вітає працівників підприємства з величним святом – Різдвом Христовим в’язанкою стародавніх українських колядок.

Отже, 10 грудня 2020 р. співочий колектив завітав із чудовими колядками до всіх підрозділів підприємства та працівників найбільших котелень у теплових районах обласного центру.

Виробничники радо зустрічали і уважно слухали філігранове виконання колядок, що прийшли до нас із сивої давнини. Це – золотий фонд українського фольклору, української культури, який викликає бажання слухати і ділитися ним із найкращими друзями. Без українських колядок свято Різдва Христового уявити просто неможливо. Тож побажання добра і щастя та віншування Народження Спасителя є тими цілющими ліками, що наповнюють силою українські душі.

«Співає «ІФТКЕ» – у конкурсній програмі 31-го Міжнародного кінофестивалю в Трієсті

 

Із 17 по 23 січня 2020 року в місті Трієсті (Італія) проходить 31-й Міжнародний кінофестиваль. В рамках цього дійства 20 січня відбувся конкурсний показ документального фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Фестиваль у Трієсті – одна з найбільш поважних подій кіно Східної та Центральної Європи. Разом зі «Співає ІФТКЕ» у конкурсі змагатимуться ще 8 фільмів. Минулого року проект фільму «Співає ІФТКЕ» виграв у індустріальній програмі Last Stop Trieste три з чотирьох нагород.

Про цю подію подано інформацію на офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно.

Створений за підтримки Держкіно документальний фільм режисерки Надії Парфан «Співає ІФТКЕ» став найкращим українським документальним фільмом 2019 року за версією кінокритиків та одним із найуспішніших документальних фільмів за касовими зборами в українському прокаті, де зібрав більш 5 тисяч глядачів.

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Фільм про тепловиків Прикарпаття стане доступним на українській стрімінговій платформі Такфлікс

 

У суботу, 01 лютого, на українській стрімінговій платформі Такфлікс відбудеться онлайн-прем’єра комунальної трагікомедії Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Таку новину розповсюдили ряд інтернет-сайтів України.

Фільм буде доступний на takflix.com протягом місяця по 50 грн. за кожний перегляд. Онлайн-квиток відкриває доступ до фільму в будь-якій точці світу. Іноземні глядачі зможуть дивитися стрічку мовою оригіналу з англійськими, французькими чи польськими субтитрами.

Онлайн-кінотеатр Такфлікс — це нова стрімінгова платформа, на якій можна легально переглядати нове українське кіно. На початковому етапі куратори платформи роблять акцент на авторські та незалежні фільми українського виробництва останніх років. Першим фільмом, який було показано на Такфлікс, стала антиутопія-мок’юментарі 2020: «Безлюдна країна» Корнія Грицюка.

Повнометражний документальний фільм українського режисера Надії Парфан стане другим фільмом доступним для перегляду на українській стрімінговій платформі Такфлікс, що почала працювати 1 січня 2020 року.

Про Прикарпатських тепловиків — на цілу Україну

 

16 лютого на головній сторінці найпрестижнішого з інтернет-сайтів України – «Українській правді», вийшла стаття «7 крутих українських фільмів, які ви могли не бачити» з фотографією хору української пісні «Чорнобривці» ДМП «ІФТКЕ».

Автор статті — Ярослав Підгора-Гвяздовський — журналіст, кінокритик, редактор – дає оцінку українським фільмам за 2019 рік і вважає, що цей рік дав найкращі результати в кінематографі України за всі роки Незалежності.

Серед п’яти найкращих українських ігрових фільмів десятиріччя він називає фільми: «Черкаси» Тимура Ященка, «Атлантида» Валентина Васяновича, «Панорама» Юрія Шилова, «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча і «Додому» Нарімана Алієва, які будуть у прокаті в 2020 році.

Традиційно сильною автор вважає українську документалістику, яка вкотре показує результати якості та неповторності, які в такій кількості поки не здатне продемонструвати художнє кіно. Серед таких фільмів автор статті називає: «Людина з табуретом», режисер Ярослав Попов; «Додому», режисер Наріман Алієв; «Вулкан», режисер Роман Бончарчук; «Брати по зброї», режисер Сергій Лисенко; «Гоголь Док», режисерка Аліса Павловська; «роздІловІ наживо», режисер Вадим Ільков. Ну і, звичайно, не забув автор статті фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», режисерки Надії Парфан. От що сказано про цей фільм:

«Хочете гарне українське кіно?» – ніби питає цей фільм, і відповідає: «Дивіться документалістику».

Смішний і печальний, іронічний і серйозний, цей фільм має всі ознаки для любові одночасно і масовим глядачем, і критиками.

Розказуючи про життя такої банальної людської спільноти, як працівники комунального підприємства, режисерці вдалося копнути в глиб діяльності більшості працюючих мешканців України – які ці люди? про що вони говорять? як живуть? чим переймаються і про що сміються?

Ілюстрація цього кінематографічного діалогу максимально наближає героїв фільму до його глядачів. А спів героїв у хорі та їх жарти на роботі й за її межами взагалі стирають різницю між залом і екраном.

Мистецька ж частина виникає у «Співі…» за рахунок цікаво змонтованих шматків реальності і доданої музики, яка створює новий пласт – враження сюрреалізму чи навіть абсурду, настільки робота персонажів нагадує неможливу в дійсності працю – як можна полагодити те, що вже давно своє віджило?

Оригінальна і майстерна робота!»

Вшанували пам’ять героїв

 

У неділю, 23 лютого, в с. Дзвиняч Богородчанського району мешканці краю вшановували пам’ять видатного борця за Незалежність України Марка Боєслава (Михайла Дяченка). Взяти участь в урочистостях організатори заходу запросили хоровий колектив української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», керівники Ірина та Ярема Павлики, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

23 лютого 1952 року під час бою обірвалося життя Марка Боєслава і його побратимів. Марко Боєслав — член Української Головної Визвольної Ради (УГВР), референт пропаганди Карпатського краю, видатний поет УПА, ідеолог, публіцист і пропагандист українського збройного підпілля ОУН-УПА, редактор підпільного часопису «Чорний ліс», який виходив у 1947-1950 рр., лицар Срібного Хреста Заслуги (1948 р.).

У приміщенні актового залу будинку культури відбулося вшанування пам’яті видатного борця за волю України. Виступили промовці, самодіяльні творчі колективи, талановита молодь с. Дзвиняч. А на завершення урочистого зібрання з в’язанкою українських патріотичних пісенних творів виступив хор української пісні «Чорнобривці». Організатори заходу щиро дякували тепловикам за досконале виконання, запрошували приїздити ще.

 

Після урочистостей хоровий колектив відвідав місце останнього бою українських повстанців із загонами НКВС. На місці тогочасної криївки, де відбувся їх останній бій, нащадки збудували капличку, реставрували криївку.

Парох храму Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці с. Дзвиняч о. Василь Козоріз відслужив молебень, депутати Богородчанської районної ради Тарас Конечний та Петро Маланчук розповіли про криваві події, що відбувалися на цьому святому для українських патріотів місці. Лунає Державний Гімн України. Громадськість краю вшановує пам’ять полеглих героїв.

Готові будьте! Мент надходить!

Чи вже нагострені мечі?

Колони – струнко! До походу!

Зневіру й жах мечем паліть!

.

Народу честь, і воля, й право,

Людині гідність! Геть ярмо,

Геть підступ, глум катів лукавих

Конай, спотворена тюрмо!

.

До зброї кожний, кожна хато!

У наступ, чоти! Смерть катам!

З щитами жде нас горда мати!

У наступ! Слава! Воля нам!

Марко БОЄСЛАВ 24.09.1946

Вшанували найдостойніших виробничників

12 березня 2020 р. в актовій залі підприємства зібралися представники трудового колективу, щоб напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а ще це свято називають Днем комунальника, який цього року припадає на неділю 15 березня, вшанувати найкращих працівників підприємства. З словами привітання до присутніх звернулися директор Євгеній Герасименко, в.о. головного інженера Михайло Кобилянський та голова профспілкового комітету Антон Волочій.

 

Оголошений напередодні Урядом загальноукраїнський карантин через небезпеку поширення короновірусу, вніс свої корективи до святкової програми. Так, заплановані урочистості, які мали відбутися 13 березня в приміщенні Обласної філармонії ім. Ірини Маланюк, скасовуються. Отже, вручення почесних грамот найдостойнішим працівникам буде здійснено керівництвом підприємства в робочому режимі. А під час нинішнього заходу було названо прізвища нагороджених і якими відзнаками їх вшановано.

Учасників заходу привітав великою пісенною програмою хор української пісні «Чорнобривці». Керівники Ірина та Ярема Павлик, концертмейстер Андрій Дейчаківський.

Кінопремія «Золота Дзиґа» і фільм про франківських тепловиків

 

Оголошено номінантів Четвертої Національної кінопремії «Золота Дзиґа»

Із 5 лютого по 4 березня 2020 року члени Української кіноакадемії визначали номінантів переможців цьогорічної Національної кінопремії. Українська Кіноакадемія вручатиме нагороди 28 квітня. Цього року церемонія вперше пройде в онлайн-форматі.

На участь у Четвертій Кінопремії «Золота Дзиґа» було подано 88 повнометражних та короткометражних стрічок. Серед них 17 повнометражних ігрових, 31 короткометражних ігрових, 20 документальних, 1 повнометражний анімаційний фільм та 19 короткометражних анімаційних фільмів.

Фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” Надії Парфан має чотири номінації на Четверту Національну Кінопремію “Золота Дзиґа”.Стрічка про співочих комунальників представлена у таких номінаціях:

Найкращий фільм

Найкращий документальний фільм

Найкраща музика

Найкращий монтаж

Золота перемога фільму про прикарпатських тепловиків

03 травня Українська Кіноакадемія назвала переможців Четвертої Української Кінопремії «Золота Дзиґа — 2020». «Золота Дзиґа» — символ стрімкості, невпинного розвитку та нескінченності, як визначають організатори.

Цього року премію «Золота Дзиґа» вручали у 22 номінаціях. Серед них дві нові: Відкриття року та Найкращі візуальні ефекти. Загалом до участі у кінопремії було подано 88 повнометражних та короткометражних стрічок. Кожен переможець отримав статуетку Золота Дзиґа.

У номінації «Найкращий документальний фільм» названо стрічку «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», режисер — Надія Парфан.

Це – чергове велике визнання творчого доробку молодого режисера. Колектив прикарпатських тепловиків щиро вітає Надію Парфан з видатним успіхом і бажає подальших, лише золотих, здобутків!

«Чорнобривці» —  із вірою у добре творче майбутнє

Завершується 2020 рік. Рік початку короновірусної епідемії у світі, яка перекреслила цього року плани концертних виступів творчого хорового колективу Івано-Франківських тепловиків «Чорнобривці». Напередодні початку Новорічних свят, на останню репетицію у цьому році зібралися учасники хору, керівники і серце творчої спільноти – Ірина і Ярема Павлики, концертмейстер Андрій Дейчаківський. Пригадали репертуар різдвяних колядок, щедрівок… Все залишається у творчій пам’яті, все на слуху, в душі. Чи будуть на святого Василя виступи, як у минулі роки?.. Хто знає?.. Будемо сподіватися і вірити, що у Новому 2021 році все прийде до нормального життя, без жодних карантинів, економічних проблем.

Бажаємо учасникам «Чорнобривців», як і всім поціновувачам їхньої творчості, у прийдешньому році міцного здоров’я, нових творчих успіхів, впевненості у днях прийдешніх!

На згадку про рік 2020 зробили фото.

Як це не прикро, але станом на початок 2022 року це, поки що,  останнє фото учасників хорового колективу, співочих «Чорнобривців». Невже це завершення творчої історії?..