• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
  (067)110-11-73
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

Кому свято, кому робота

 

Новорічні святкування в Івано-Франківську пройшли спокійно,
без грубих порушень правопорядку та надзвичайних ситуацій. До чергового травмпункту за медичною допомогою новорічної ночі ніхто не звертався. Підприємства життєзабезпечення обласного центру належно підготувалися до роботи, щоб мешканці та гості міста не відчули жодних комунальних незручностей. Але без аварій, на жаль, не обійшлося.
Як поінформувала начальник служби оперативного реагування міськвиконкому Тетяна Клочко, вже через п’ять хвилин після зустрічі Нового року ліва сторона мікрорайону «Пасічна» поринула в пітьму. Тож мешканці частини вулиці Галицької, вул. Витвицького, Горбачевського та прилеглих змушені були продовжувати святкування в романтичній атмосфері – при свічках. За словами Т.Клочко, попередня причина 40-хвилинного знеструмлення частини цього мікрорайону – вихід з ладу повітряної електролінії 110 кВт через її пошкодження піротехнікою поблизу «Льодової арени».
Черговій аварійній бригаді ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» новорічної ночі теж довелося добряче попрацювати. Спершу ремонтники шукали пошкодження траси, внаслідок якого перестала працювати котельня на вулиці Дорошенка. Потужний витік води вони знайшли поблизу першого корпусу будинку №8 на вул. Довженка. Щоб його усунути, оперативно відремонтувати трасу і подати до будинків тепло, професіоналам-ремонтникам «Теплокомуненерго» знадобилося три години.
Загалом же, як наголосила Т.Клочко, цієї новорічної ночі служба оперативного реагування зафіксувала значно менше звернень і скарг громадян, ніж торік. Чи не вперше за останні роки практично всі будинки житлового фонду міськради були з теплом і гарячою водою. Її вечірня подача тривала до другої години ночі, а ранкова – аж до полудня. Міський голова Віктор Анушкевичус зазначив, що в цілому задоволений підготовкою міста до свят і Нового року, розпорядився преміювати ремонтників «Теплокомуненерго», які усували аварію на вулиці Довженка, а від енергетиків зажадав детального пояснення причин інциденту зі знеструмленням частини мікрорайону «Пасічна».
Стах МІРЧУК

Західний кур’єр