• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

З турботою щодо споживачів

З метою впровадження енергоефективних заходів у секторі теплопостачання в Україні впроваджується спільний із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCО) Проект «Демо Україна». Для участі в цьому Проекті було відібрано ряд міст, і серед них Івано-Франківськ, Вінниця, Житомир, Кам’янець-Подільський, Київ, Донецьк, Олександрія, Кривий Ріг, Полтава, Сєверодонецьк.

ДМП «ІФ Теплокомуненерго» задіяне в цьому Проекті, розрахованому на 7 років із кредитним фондом NEFCО та коштами від Євро Гранту. Конкретна реалізація цього проекту розпочинається у 2015 році.

Метою Проекту є реконструкція та модернізація систем теплопостачання в районі вулиць Довга – Карпатська обласного центру та вулиця Галицька (житлові будинки з боку ресторану «Овен» і Автостанції 2), що отримують тепло з котельні по вул. Федьковича.

Проектом передбачається встановлення 59 ІТП в підвальних приміщеннях споживачів, що дасть змогу максимально зменшити втрати тепла на транспортування теплоносія, а також проведення автоматизації і регулювання постачання теплоносія в квартири (будинки) споживачів і цілодобового забезпечення гарячим водопостачаенням. Проект передбачає виведення всіх параметрів до Автоматизованої Диспетчерської Служби задля дистанційного контролю за роботою ІТП та регулюванням у відповідностями із температурними показниками навколишнього середовища.

Після реалізації цього проекту буде виведено з експлуатації ЦТП, а також переведено на двотрубну систему тепло- та гарячого водопостачання, а це гарантуватиме зменшення кількості пошкоджень трубопроводів ГВП, адже кожна аварійна ситуація призводить до проведення трудомістких земельних робіт і створює незручності для мешканців міста.

 

Стратегія розвитку

 

Стратегічну розбудову ДМП «ІФ Теплокомуненерго» у відповідності із сучасними європейськими технологіями втілює в життя відділ стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів, яким керує Ігор Лесів. Саме про це йтиме мова.

 

              Ігоре Ярославовичу, як відбувається робота по співпраці із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) щодо до встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в обласному центрі?

 

В рамках проекту «Реконструкція та модернізація системи теплопостачання в районі вулиць Довга-Карпатська м. Івано-Франківська», 25 лютого 2014 року відбувся міжнародний тендер по контакту «Індивідуальні теплові пункти».Згідно результатів тендеру переможцем міжнародних тендерних торгів стала Литовська фірма«AxisIndustries», яка виготовляє блочні ІТП.

 

2 березня цього року наше підприємство уклало договір на проектування ІТП з приватним підприємством «Західсантехпроект». 16 березня ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» уклало договір з AO «AxisIndustries» про виготовлення та доставку 39 індивідуальних теплових пунктів, а 5 травня — додаткову угоду про виготовлення та доставку перших 20 індивідуальних теплових пунктів.

На сьогоднішній день проводяться роботи по проведенню державної експертизи проектної документації на встановлення автоматизованих ІТП. Також паралельно ведуться роботи з підготовки приміщень для монтажу відповідної апаратури та вигогтовлення ІТП, які будуть постачатися «AxisIndustries».

Втілення даного проекту в життя дасть змогу максимально зменшити втрати тепла на транспортування теплоносія, а також проведення автоматизованого регулювання постачання теплоносія в будівлі споживачів відповідно до температури зовнішнього середовища і цілодобового забезпечення їх гарячим водопостачанням.

Триває монтаж індивідуальних теплових пунктів

Робота по співпраці із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) в рамках проекту «Реконструкція та модернізація системи теплопостачання в районі вулиць Довга-Карпатська м. Івано-Франківська» триває.

У відповідності із договором, укладеним з Литовською фірмою AO «AxisIndustries» про виготовлення та доставку 59 ,блочних індивідуальних теплових пунктів (ІТП), на наше підприємство надходить відповідне обладнання. На даний час проводиться роботи по встановленню ІТП в підготовлені приміщення.

Роботи дещо ускладнюються через те, що згідно із розробленими проектами, ІТП виготовляються у блочних варіантах із можливістю розбору на декілька блоків. Проте через незручності в наявних проходах підвальних приміщень будинків до місць, де будуть монтуватися ІТП, які заважають транспортувати цілі блочні вузли (проходять інженерні комунікації), доводиться практично повністю розбирати ІТП із подальшою зборкою на місці монтажу.

Але працівники підприємства докладають усіх зусиль, щоб проект був виконаний у відповідності із термінами укладеного контракту, констатує начальник відділу стратегічного розвитку та впровадження кредитно-інвестиційних проектів Ігор Лесів.