• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16, Обід: 12-13

Служба головного енергетика

Начальник служби – Діденко Олександра Михайлівна

Тел. (0342) 50-50-72.

До першочергового завдання служби головного енергетика відносяться: якісне і своєчасне обслуговування енергетичного, метрологічного, газового устаткування підприємства. Проведення поточних ремонтів енергетичного та газового обладнання. Проведення технічних оглядів та технічних опосвідчень котлів в котельнях, а також участь у розробленні планів перспективного розвитку, підвищення ефективності виробництва, у підготовці пропозицій щодо реконструкції, технологічного переоснащення підприємства.

До служби головного енергетика входять наступні основні підрозділи:

1. Енергетична служба з експлуатації, ремонту, налагоджуванню електрообладнання, засобів вимірювальної техніки та зв’язку.

Начальний енергетичної служби — Перепічка Володимир Іванович, тел. (0342) 73-83-02 

Основними функціями даного підрозділу є забезпечення безаварійного електропостачання котелень, ЦТП, ІТП та інших об’єктів підприємства, надійної та безперервної роботи контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматизації, виробничого зв’язку та телемеханіки для проведення технологічних процесів у відповідності з технологічними режимами, а також виконання їх профілактичних ремонтів. Обслуговування когенераційних установок та забезпечення безперервної роботи КГУ.Розробляти графіки ремонту енергетичного устаткування, плани виробництва та споживання підприємством електроенергії.

2. Лабораторія з калібрування вимірювальної техніки, метрологічного забезпечення та еколого технологічного налагоджування

Головний метролог — Шотурма Володимир Ігорович,тел. (0342) 73-83-18

Завданням даного підрозділу є підвищення рівня розвитку техніки вимірювіання та метрологічного забезпечення на підприємстві. Сприяти встановлення 100% обліку вимірювання споживання газу, води, електричної енергії та виробленої теплової енергії ДМП «ІФТКЕ».

Організувати у встановленому порядку повірки всіх засобів вимірювальної техніки, проведення для власних потреб калібрування і ремонт контрольно-вимірювальних приладів.

Сприяти органам Держстандарту України при здійсненні ними державного метрологічного контролю і нагляду.

Шрупою з екологоналагоджування проваодити роботи з еколого-тепломеханічних випробувань котлів, здійснювати пуско-налагоджувальні роботи нових і реконструйованих об’ктів. Вести контроль якості спалювання палива та контроль за роботою обладнання у відповідності із режимними картами.

Зварювально-технологічна лабораторія здійснює контроль за виконанням зварювальних робіт, за виконанням робіт з товщинометрії та діагностики котлів та посудин.

3. Газова служба

Начальник газової служби — Федорцев Ярослав Євстахович,тел. (0342) 73-08-15.

Основним завданням газової служби є забезпеченнябезаварійної роботи газового обладнання підприємства. А саме, виконання робіт з експлуатації газового обладнання, ремонту та обслуцговування газового господарства котелень, газо-розподільчих пунктів (ГРП), ШРП, ГРУ, а також робіт з монтажу-демонтажу та налагоджування газового обладнання котелень. Здійснювати обслуговування приладів обліку газу.

4. Хімічна лабораторія

Начальник — Волочій Галина Яремівна,тел. (0342) 72-07-94.

Хімічна лабораторія з контролю зі якістю теплоносія та води забезпечує належний контроль за технічним станом обладнання хімводопідготовки в котелоьнях. Здійснює постійний контроль за роботою хімводоочистки в котельнях та ЦТП, а також проводить технічний нагляд за монтажно-налагоджувальними роботами по хімводоочистці та деаерації.

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.