• Довідка щодо заборгованості
  +38 (0342) 50-62-00
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-17
  Пт: 8-16, Обід: 12-13

З днем комунальника!

 Шановні працівники житлово-комунального господарства
та побутового обслуговування населення!

Колеги “Івано-Франківськтеплокомуненерго!

troyandy

 

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом — Днем комунальника, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня.

 

У цей святковий день дякую за клопітку та вкрай необхідну справу, яку Ви повсякденно виконуєте для забезпечення життєдіяльності міста, надання різноманітних послуг іванофранківцям і гостям обласного центру. Своєю працею Ви робите все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним, а усім підприємствам галузі були створені необхідні умови для стабільної роботи.

Зима цього року видалася дуже непростою, чимало випробувань випало на долю комунальників і тепловиків зокрема. Та попри усі труднощі, Ви доклали і продовжуєте докладати максимум зусиль, щоб наш Івано-Франківськ був затишним, теплим, чистим і гарним, а його мешканці забезпечені гідними умовами проживання.

Існування цих та інших простих благ невідємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Дякую Вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну, почесну і далеко нелегку працю на благо городян. Нехай вона приносить людям радість і втіху затишних осель, а Ваші професійні зусилля були винагороджені людською довірою і повагою, впевненістю у надійному та стабільному майбутньому.

Бажаю Вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків та гараздів, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

 

З повагою,

директор ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Руслан Гайда.

3

Оренда техніки

Якщо Вам потрібна техніка для перевезення вантажу, для земельних робіт, або потрібен автокран, Ви можете звернутися до нас і взяти техніку в оренду.