офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна ЗМІ про нас Преса

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Про нас очима засобів масової інформації

Івано-франківські тепловики розпочали гідравлічні випробування міських тепломереж

Інтернет-сайт «briz.if.ua» 25.04.2018 – 12:56

IF TKE 2504

Як повідомили у прес-служби Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго», такі випробування проводяться в рамках підготовки теплових мереж міста до опалювального сезону-2018/2019, з метою забезпечення їх безперебійної роботи в опалювальний період.

Випробування теплової магістралі здійснюються під підвищеним тиском, що дорівнює 16 мегапаскаль. Там, де тепломагістраль не витримає і відбудеться порив через зношеність металу труби, спеціалісти підприємства виконають заміну зношеної ділянки теплотраси.

Наразі тепловики проводять підготовку до випробувань. Зокрема, роботи з відокремлення житлових будинків від ділянки мереж, де відбуватимуться випробування. Як стверджують у ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», це обумовлене тим, що внутрішньобудинкові системи житлових будинків працюють при тиску 4 мегапаскаля і вони не витримають тиску гідравлічного випробування магістралі. Такі роботи проводяться методом «бліндування», тобто встановлення металічного запірного диску перед засувкою на вході теплоносія до житлового будинку.

На сьогоднішній день у тепловому районі «Позитрон» на 100% проведено роботи з «бліндування» внутрішньобудинкових мереж і здійснено гідравлічне випробування від центральних теплових пунктів за адресами: вулиця Івана Павла ІІ, 20А, Вовчинецька, 182А та Івана Павла ІІ, 21А. На решті ділянок вказаного теплового району роботи виконані на 60 – 80%.

У свою чергу в тепловому районі «Дорошенка» «бліндування» проведено практично у 100% будинків. При цьому гідравлічні випробування виконано на тепломережах від котелень за адресами: вулиця Коновальця, 132 (Обласна дитяча лікарня), Матейки, 34А (Перинатальний Центр), Джерельна, 2А, а також на вулиці 22 Січня у селі Крихівці. Станом на 24 квітня відбувається заповнення магістралі і виконання гідравлічного випробування від котелень за адресами: вулиця Медична, 4; Юності, 11А; Сахарова, 30А. Теплотрасу від котельні на вулиці Дорошенка, 28А розпочнуть заповнювати і здійснювати гідравлічне випробування 25 квітня.

 

Представники прикарпатських ОТГ ознайомились з роботою ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго"

Інтернет-сайт «briz.if.ua» 24.04.2018 – 13:05

OTG IFTKE

Представники прикарпатських ОТГ ознайомились з роботою ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго". Представники об’єднаних територіальних громад Прикарпаття побували днями на об’єктах державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненего».

Як повідомили у прес-служби підприємства, візит відбувався в рамках організованого Івано-Фанківським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки Американського агентства з міжнародного розвитку (USAID) практикуму «Законодавчі зміни у сфері житлово-комунального господарства та їх практичне застосування. Реформування сфери житлово-комунального господарства».

Зокрема, програмою практикуму було передбачено ознайомлення його учасників з роботою підприємства та відвідування новітньої котельні на вулиці Тролейбусній, 40а в обласному центрі, яка працює на деревинній сировині.

Заступник директора ДМП «ІФТКЕ» Михайло Кобилянський та заступник директора зі стратегічного розвитку підприємства Ігор Лесів, розповіли учасникам практикуму про специфіку роботи підприємства, рівень розрахунків споживачів за теплову енергію та гаряче водопостачання, систему ціноутворення тарифів на послуги, а також про перспективи модернізації теплового господарства головного теплогенеруючого підприємства області в світлі застосування передових європейських технологій.

Велике зацікавлення у представників ОТГ викликала робота новітньої котельні на біопаливі, яку збудували і здали в експлуатацію литовські фахівці, а також з роботою когенераційної установки Caterpillar, що забезпечує потреби підприємства в електричній енергії.

 

В Івано-Франківську завершився опалювальнйи сезон

Телерадіокомпанія «Вежа» «youtube.com/user/TRCVezha» 17.04.2018

Івано-Франківська мерія підсумувала перебіг цьогорічного опалювального сезону. В "Теплокомуненерго" запевняють, обійшося без ексцесів. Навіть вдалося суттєво розширити мережу споживачів. У підпорядкуванні комунального підприємтва три десятки котелень. Половина з них повністю автоматизована. Ще 6 котелень працюють на біопаливі. Це дозволяє забезпечити безперебійне постачання гарячої води упродовж року.

 

Борги заважають франківським тепловикам готуватися до опалювального сезону. ВІДЕО

Інтернет-сайт «0342.ua/new» 17.04.2018 - 19:00

«Телеканал 402» «youtube.com/user/402tvivfr» 17.04.2018

Sajt0342

Підготовка до наступного палювального сезону – під загрозою зриву, нарікають у КП «Тепрокомуненерго».

Підприємство має намір розпочати гідравлічні випробування. Але рахунки заблоковані через борги перед НАК «Нафтогаз», і вся кошти, які надходить від споживачів, скеровуються на оплату боргу за газ. На потреби «Теплокомуненерго» залишаються тільки 10%, йдеться у сюжеті телеканалу «402 канал».

Однак, тепловики обіцяють готуватися до опалювального сезону навіть попри такі труднощі.

У мерії стверджують, що тепло викам нічим допомогти не можуть, бо проблема – загальнодержавна. Водночас, радять під час підготовки до опалювального сезону звернути увагу на внутрібудинкові мережі: з ними минулої зими було багато проблем.

 

Тепловики: Підготовка до наступного опалювального сезону знаходиться під загрозою зриву

«Телеканал 402» «youtube.com/user/402tvivfr» 17.04.2018

В Теплокомуненерго заблоковані рахунки через заборгованість перед НАК "Нафтогаз".

 

Попри скрутне становище, опалювальний сезон пройшов без ускладнень

Інтернет-сайт «briz.if.ua» 17.04.2018 - 20:56

Briz 2303 18

Опалювальний сезон 2017-18 рр. в Івано-Франківську було розпочато 11 жовтня. ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” запустило 30 котелень, 6 з яких – на альтернативному паливі та 17 – автоматизовані. Тепло постачалось в 570 будинків, 30 закладів освіти, 14 лікарень і 17 поліклінік. Аварійно-диспетчерська служба працювала цілодобово і протягом сезону отримала 3426 заявок, більше 2 тисяч з яких стосувалося аварійних витоків і відкрито 15 аварійних ордерів.

За словами директора Василя Рущака, працівники підприємства вперше почали обслуговувати внутрішні системи закладів освіти. Також, виконано додаткові заходи з переключення мікрорайону по вулицях Хоткевича і Надвірнянська від ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія”, введено в експлуатацію в селі Угорники по вулиці Тололиній автоматизовану котельню, яка забезпечує теплом місцевий садок. 18 грудня, в котельні по вулиці Тролейбусна, 40а було встановлено новий котел, унікальний в Західному регіоні, що працює на щепі і забезпечує гарячою водою мікрорайон Пасічна. Придбано дробильну машину для виготовлення щепи, додатково закуповується деревина. На газових котлах було встановлено утилізатори для забирання газів, завдяки чому зменшилась кількість викидів і збільшилась ефективність.

Протягом сезону надано послуг на 225 мільйонів гривень, використано 37,7 мільйона кубометрів газу, спожито 7,5 мільйона кіловат-годин, з яких 96% або 7,2 мільйона, вироблено власними силами. Наразі готуються гідравлічні випробування.

Серйозною проблемою є заборгованість перед НАК “Нафтогаз України”, через що всі розрахунки підприємства заблоковані, існують проблеми з виплатою заробітної плати і закупівлею. 90% прибутку підприємства йде на погашення боргів, лише 10% залишається. Держава досі не відшкодувала 45 мільйонів гривень пільг та субсидій і 120 мільйонів – різницю в тарифах. Очікуються судові засідання.

Також, цього року державою було скорочено соціальну норму на споживання газу на метр, в переведенні на вартість – з 25 гривень до 19. Наразі середня вартість споживання мешканців Івано-Франківська становить 33-34 гривні за метр квадратний.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.04.2018
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»