офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Про нас очима засобів масової інформації

«Співає теплокомуненерго» однин з найуспішніших докфільмів в українському прокаті

Інтернет-сайт «typical.if.ua» 05.12.2019 – 19:05

TF Log 1907

За час кінотеатрального прокату з 17 жовтня по 4 грудня дебютну стрічку Надії Парфан подивились 5 307 глядачів. Бокс-офіс фільму становить 438 871 грн. Фільм вийшов на 13 екранах у Києві, Львові, Харкові, Тернополі та Івано-Франківську. Сумарна кількість глядачів фільму в Україні на цей момент становить близько 8,5 тисяч.

Лідерами прокату серед кінотеатрів стали столичний «Жовтень» (3607 квитків), львівський «Кінопалац» (686 квитків) і харківський «8 1/2» (163 квитка). На сьогодні прокат фільму триває у «Жовтні» та новому київському кінотеатрі «KINO42». За словами керівника «Жовтня» Павла Горделадзе, «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став найуспішнішим українським фільмом у прокаті кінотеатру за останні 9 місяців, пише Держкіно.

TIF 051219

Фільм також подивились близько 1 000 глядачів альтернативного прокату, що відбувався у форматі спецподій. Їх організували регіональні кіноклуби та культурні осередки у 15-ти містах: Біла Церква, Вінниця, Івано-Франківськ, Краматорськ, Лохвиця, Львів, Маріуполь, Одеса, Павлоград, Рівне, Славутич, Суми, Ужгород, Чернівці та Черкаси. Ще 2 200 глядачів побачили комунальну трагікомедію в рамках фестивалів ОМКФ, Lampa.doc, Kharkiv MeetDocs, Air ГогольFest та Українська кінохвиля.

«Це найуспішніший документальний реліз, який ми випускали на широкі екрани, — коментує директор дистриб’юторської компанії 86PROKAT Ілля Гладштейн. — Всупереч стереотипам, український глядач готовий дивитися документальне кіно та платити за нього».

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

 

Нема потреби?

Газета «Західний Курєр» № 48 (1726) від 05.12.2019

Gaz Zah Kur Log 2507

В Івано-Франківську відновили централізоване гаряче водопостачання у 148 житлових будинках.

Про це повідомив в.о. головного інженера ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Михайло Кобилянський. За його словами, гарячу воду подали у ті будинки, де є технічна можливість і цього хотіли мешканці, а загалом споживання гарячої води у місті різко зменшилося.

«Гарячу воду подали зі всіх котелень і центральних теплових пунктів, за винятком ЦТП на вулицях Толстого, Національної Гвардії та Хіміків. Загалом у 148 будинків. У решту – немає потреби, бо ніхто цього не бажає. Якщо ще будуть звернення і технічна можливість, ми це зробимо», - сказав М. Кобилянський.

За словами заступника міського голови Руслана Гайди, впродовж останніх 7-8 років потреба у централізованому гарячому водопостачанні у місті зменшилась на 300-400%, бо більшість мешканців повстановлювали собі бойлери. «З будинку гарячу воду беруть по 15-20 квартир, а її подача дорого обходиться. Ми купуємо газ, гріємо котельні, підприємство несе збитки», - додає віцемер.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що покращилась ситуація і з забезпеченням центрального опалення. «Стало краще, бо люди менше телефонують до служби оперативного реагування 15-80. Але проблеми є», - сказав Р. Марцінків. За його інформацією, опалення відсутнє за вісьма адресами і ще є стільки ж адрес, де виявлено пошкодження мереж. За чотирма адресами заповітрені будинкові мережі і у 17 квартирах не гріють рушникосушки.

 

Хор теплокомуненерго запросили виступати до столиці

АВТОР: САВЧИН ХРИСТИНА

Інтернет-сайт журналу «Місто» «mi100.info» 29.11.2019 - 15:50

Misto Log 0407

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виїжджає з гастрольним виступом до Києва.

30 листопада співочий колектив запрошено до виступу в Будинку звукозапису Українського радіо, де відбудеться щорічна церемонія нагородження номінантів Волонтерської премії «Євромайдан SOS 2019». «Чорнобривці» мають честь долучитися до заходу та виступити на урочистій церемонії із концертною програмою, повідомляють на сторінці теплокомуненерго.

DSC 0264 2911

Ця негрошова премія була заснована у 2014 році з метою підтримати і відзначити звичайних людей, які допомагають військовим в зоні АТО, підтримують поранених у шпиталях, опікуються дітьми-сиротами, шукають домівки безпритульним тваринам, займаються просвітницькою роботою і роблять багато інших важливих для суспільства справ.

Отже, колектив митців хорового співу з Прикарпаття береться ретельно підготуватися до наступного виступу в Києві. Керівники творчого колективу Ірина Павлик та Ярема Павлик, – заслужений працівник культури України, а також концертмейстер Андрій Дейчаківський взялися відшліфувати з виконавцями концертну програму.

Особлива увага керівників хору до філігранового звучання найважчих партій альтів та басів, адже саме вони створюють неповторний поліфонічний колорит багатоголосного співу. Партіям сопрано і тенорів завдання трохи легше, адже вони виконують провідну тему, яка на слуху. Тож, знову і знову відшліфовується звучання окремих партій і на загал. Відбувається «прогонка» цілої програми виступу. Перед «Чорнобривцями» завдання дуже відповідальне.

 

Популярний хор франківських тепловиків виступатиме у столиці

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 01.12.2019 – 08:49

Ver 2810

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» вже завтра виступить у столиці.

Співочий колектив запросили на виступу в Будинку звукозапису Українського радіо, де відбудеться щорічна церемонія нагородження номінантів Волонтерської премії «Євромайдан SOS 2019», пишуть Версії з посиланням на Фіртка.

“Чорнобривці” мають честь долучитися до заходу та виступити на урочистій церемонії із концертною програмою. Ця негрошова премія заснована у 2014 році з метою підтримати і відзначити звичайних людей, які допомагають військовим в зоні АТО, підтримують поранених у шпиталях, опікуються дітьми-сиротами, шукають домівки безпритульним тваринам, займаються просвітницькою роботою і роблять багато інших важливих для суспільства справ”, – розповідають у колективі.

Керівники творчого колективу Ірина Павлик та Ярема Павлик, – заслужений працівник культури України, а також концертмейстер Андрій Дейчаківський взялися відшліфувати з виконавцями концертну програму.

 

Хор франківських тепловиків виступить у Києві

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 29.11.2019 - 19:12

Log F 2005

Хор української пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» вже завтра виступить у столиці.

Співочий колектив запросили на виступу в Будинку звукозапису Українського радіо, де відбудеться щорічна церемонія нагородження номінантів Волонтерської премії «Євромайдан SOS 2019», пише Фіртка.

DSC 0264 2911

"Чорнобривці" мають честь долучитися до заходу та виступити на урочистій церемонії із концертною програмою. Ця негрошова премія заснована у 2014 році з метою підтримати і відзначити звичайних людей, які допомагають військовим в зоні АТО, підтримують поранених у шпиталях, опікуються дітьми-сиротами, шукають домівки безпритульним тваринам, займаються просвітницькою роботою і роблять багато інших важливих для суспільства справ", - розповідають у колективі.

Керівники творчого колективу Ірина Павлик та Ярема Павлик, - заслужений працівник культури України, а також концертмейстер Андрій Дейчаківський взялися відшліфувати з виконавцями концертну програму.

 

У Франківську дві котельні перейшли на біопаливо

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 28.11.2019 - 12:40

Log F 2005

У вівторок, 26 листопада в котельні, що на вулиці Медична, 17а запрацював котел на альтернативному виді палива.

Італійські газові котли «RIELLO» зупинено і замість них включився в роботу котел на деревинній трісці котлозаводу «KRIGER», інформує Фіртка з посиланням на ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго".

DSC 02500 2711

"Потужність котлоагрегату «KRIGER» дорівнює 780 КВт. Це дасть суттєву економію високовартісного природного газу. Лише з настанням сильних морозів на допомогу будуть частково підключатися газові котли італійського виробництва", - повідомляють на підприємстві.

Також, вже 27 листопада, у штатному режимі запрацював котел на деревинній сировині (деревинна тріска), що в котельні на вулиці Мазепи, 142а.

"Усі газові котли, що працювали дотепер у штатному режимі вимкнено і цілий обсяг робіт по забезпеченню теплової енергії абонентів взяв на себе котел на альтернативному виді палива потужністю 1000 КВт. Це реальний крок з енергозбереження високовартісного блакитного палива", - додають тепловики.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.11.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Світло
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»