офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна ЗМІ про нас Преса

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Про нас очима засобів масової інформації

В МІКРОРАЙОНІ ПОЗИТРОН ТЕПЛОВИКИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ МЕРЕЖ ДО ЗИМИ

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 19.07.2017 14:05

F Pozitron 1807

Розпочалися роботи на старій магістральній тепломережі, що на вулиці Стуса неподалік від ЗОШ №10. Тут згідно з Проектом № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська» передбачається здійснити заміну зношеної теплової магістральної мережі на нову з підключенням споживачів двох мікрорайонів: вулиць Хоткевича та Надвірнянська.

Розпочато земляні роботи по вскриттю тепломагістралі. Після чого буде виконано роботи з демонтажу зношеної тепломережі діаметром 325 мм і здійснено монтаж нової теплотраси з попередньо ізольованих труб.

Роботи виконуватиме київська фірма ТОВ «Прогрес-92», яка нещодавно виграла тендер.

Весь комплекс робіт має бути завершено до початку опалювального сезону.

В районі вулиці Паркової, 20, що неподалік монастиря святого Йосифа (УГКЦ), що на вулиці Івасюка працівниками ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненрго" виконуються роботи із заміни ділянки тепломагістралі діаметром 530 мм, яка не витримала гідравлічного випробування. Пошкоджена ділянка труби вирізана і нині відбувається її заміна на нову.

Окрім цих робіт в тепловому районі виконується заміна зношених ділянок труб діаметром 219 мм на вулицях Вовчинецька, 192А, Івасюка, 27 та Івана Павла ІІ, 21А, що не витримали гідравлічних випробувань. Роботи з підготовки до нового опалювального сезону 2017/2018 тривають.

 

На вулиці Стуса поміняють тепломережу

Інтернет-сайт «0342.ua/news» 14.07.2017 - 19:55

Наталія Олексієнко

Sajt 0342 1407

Реконструкцію тепломагістралі розпочнуть в понеділок, 17 липня. Роботи виконає київська фірма ТОВ "Прогрес-92".

В "Івано-Франківськтеплокомуненерго" запевняють, що ремонт тепломережі закінчать до опалювального сезону. До відремонтованої магістралі підключать також споживачів вулиць Хоткевича та Надвірнянська.

Нагадаємо, що "Івано-Франківськтеплокомуненерго" отримало кредит Європейського банку реконструкції та розвитку й грант від Шведського агентства співробітництва для міжнародного розвитку для фінансування проекту з реконструкції та модернізації централізованого теплопостачання Івано-Франківська.

 

На вулиці Стуса розпочинають реконструкцію тепломережі

By Людмила Баран

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 14.07.2017 - 15:42

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 14.07.2017 - 18:11

Galka 1407

На вулиці Стуса розпочинають реконструкцію тепломережі

17 липня розпочнуться роботи з демонтажу старої магістральної тепломережі на вулиці Стуса. Весь комплекс робіт з модернізації мережі має бути завершено до початку нового опалювального сезону 2017-2018 років.

Про це повідомляють в “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Реконструкцію магістральної теплової мережі на вулиці Стуса з підключенням споживачів двох мікрорайонів – вулиць Хоткевича та Надвірнянська виконуватиме ТОВ «Прогрес-92» з міста Києва. Фірму обрали на тендері 27 червня та підписали з нею контракт.

Відомо, що ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримало кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та грант від Шведського агентства співробітництва для міжнародного розвитку (SIDA) на покриття витрат для проекту з реконструкції та модернізації централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська.

 

Тепловики рекомендують боржникам укласти договір для розтермінування платежів

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 14.07.2017 - 19:09

Інтернет-сайт «blitz.if.ua» 15.07.2017 - 07:31

Інтернет-версія газети «Галичина»«galychyna.if.ua» 14.07.2017 - 09:50

Pravda Restrukt 1407

У зв’язку із численними зверненнями громадян щодо розтермінування боргу, що утворився перед ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» повідомляємо.

Для укладання Договору про реструктуризацію боргу необхідно звертатися до керівника групи по роботі з боржниками Сервісного центру підприємства Руслана КОРОСТІЛЯ (4 поверх) і мати при собі такі документи:

- копії паспорту та ідентифікаційного коду;

- копію квитанції про оплату 25% першого внеску від суми заборгованості.

Угода про розтермінування боргів укладається на півроку, якщо борг перед підприємством накопичився до 5000 гривень. При чому перший внесок боржника має бути не менше 25% боргу. У разі, коли боржник є пенсіонером із мінімальною пенсією чи інвалід, то підприємство іде на зустріч такій людині і перший внесок переглядається в сторону зменшення. Якщо боржник вже має судовий позов щодо погашення боргів, то окрім першого внеску він має погасити і судовий збір.

Після укладання Договору абонент отримає на руки Угоду про реструктуризацію боргу, яку необхідно віднести у Департамент соціальної політики МВК для відновлення субсидування.

Щодо всіх додаткових питань і роз’яснень просимо звертатися за телефоном:

(0342) 54-09-60 у робочі дні з 08.00 до 16.00.

За матеріалами ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

 

Київська компанія реконструює теплову мережу в Івано-Франківську

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 14.07.2017 - 20:34

Інтернет-версія газети «Галичина» «galychyna.if.ua» 14.07.2017 - 09:38

Інтернет-сайт «frankivchany.if.ua»14.07.2017 - 18:26

Pravda if 1407

Як повідомили у відділі стратегічного розвитку ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», 17 липня вже розпочнуться роботи з демонтажу старої магістральної тепломережі на вулиці Стуса, а весь комплекс робіт має бути завершено до початку нового опалювального сезону 2017-2018 рр.

Нагадаємо, що 18 травня відбувся тендер щодо Проекту № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська», який передбачає: «Реконструкцію магістральної теплової мережі по вул. Стуса з підключенням споживачів двох мікрорайонів: вулиць Хоткевича та Надвірнянська».

27 червня оціночний Тендерний комітет визначився з ім’ям переможця, який і буде виконувати весь обсяг робіт по реконструкції магістральної теплової мережі по вулиці Стуса. Це - ТОВ «Прогрес-92» з міста Києва з яким підписано контракт на виконання робіт.

Нагадаємо, що ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» отримало кредит Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та грант від Шведського агентства співробітництва для міжнародного розвитку (SIDA) на покриття витрат для проекту з реконструкції та модернізації централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська № 39004.

За матеріалами ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

 

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ЧЕРЕЗ ФІЗИЧНИЙ ЗНОС ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ВИЯВЛЕНО 70 ПОРИВІВ

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 16.07.2017 - 10:55

Firtka 1607

В Івано-Франківську завершили гідравлічні випробування 100 % теплових мереж.

Через їхній фізичний знос виявлено 70 поривів. На даний час 38 з них вже ліквідовано. На сьогодні ведуться ремонтні роботи по ліквідації поривів на вулиці Хоткевича, 75Б, де виконується заміна труб діаметром 273 мм та на вулиці Набережній, 2, де іде заміна зношених ділянок труб діаметром 159 мм.

На об’єктах теплогенерації підприємства здійснюється комплекс профілактичних, підготовчих та ремонтно-налагоджувальних робіт згідно графіка зупинок котелень та центральних теплових пунктів (ЦТП).

Вже завершені роботи на 10 котельнях та на трьох ЦТП. Ще на 12-ти котельнях та на 13-х ЦТП на даний час ведуться ремонтні роботи.

В усіх теплових районах міста нині виконуються ремонтні роботи в окремих підвальних приміщеннях багатоповерхових будинків та в теплових камерах. Здійснюється заготівля деревинної сировини для накопичення її на відповідних майданчиках котелень, що працюватимуть в зимовий період на біосировині.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.07.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»