офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна ЗМІ про нас Преса

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Про нас очима засобів масової інформації

Франківську котельню обладнали пристроями проти викидів парникових газів

By Людмила Баран

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 19.02.2018 - 16:28

Інтернет-сайт «blitz.if.ua/news» 20.02.2018 - 07:44

Galka 1902

Франківську котельню обладнали пристроями проти викидів парникових газів.

Біопаливну котельну на Тролейбусній обладнали економайзерами – пристроями, що зменшують викиди парникових газів у повітря та мінімізують вплив на довкілля.

Після запуску котельні, що працює на деревинній сировині, на вулиці Тролейбусній, 40а, роботи з модернізації цього об’єкту теплогенерації не припинилися. Нещодавно були змонтовані і вступили в роботу два нові економайзери виробництва науково-виробничої фірми «Ганза», м. Київ, повідомляють у «Теплокомуненерго».

Утилізація відхідних газів економайзерами дає додаткову теплову енергію потужністю 348 КВт кожний, а також забезпечує зменшення кількості викидів парникових газів, що позитивно впливає на екологію.

Встановлення сучасних економайзерів було передбачене Проектом «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання м. Івано-Франківська» в частині модернізації котельні і технологічного обладнання із залученням інвестиційних коштів ЄБРР та грантових коштів SIDA.

 

Модернізація котельні на Тролейбусній: майже 700 кВт додаткового тепла і суттєве зниження викидів в атмосферу

Інтернет-сайт «briz.if.ua» 16.02.2018 – 13:07

Ekonomajzer Trol 1402

Отримати додаткових майже 700 кіловат теплової енергії дозволяють два нових економайзери, що їх нещодавно було встановлено на котельні по вулиці Тролейбусній, 40а у м. Івано-Франківську.

Нагадаємо, вказана котельня працює на деревинній сировині. Свого часу її було встановлено фахівцями литовської фірми “Enerstena” як інноваційний проект з енергозбереження. Втім, як повідомили БРІЗу у прес-службі комунального підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго», роботи з модернізації цього об’єкту енергозбереження не зупинилися.

Зокрема, в рамках проекту «Реконструкція та модернізація системи централізованого теплопостачання міста Івано-Франківська» на вказаній котельні нещодавно були змонтовані та вступили у роботу два економайзери ВЕ-дг/в-130,7-1,0, призначені для утилізації теплоти відхідних газів водогрійних газових котлів ТВГ-8М. Економайзери було виготовлено фахівцями столичної науково-виробничої фірми «Ганза». Для фінансування проекту було залучено інвестиційні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та грантові кошти Шведського агентства з міжнародного розвитку та співпраці (SIDA).

Як стверджують фахівці ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», утилізація відхідних газів економайзерами дає змогу додатково отримати 348 кіловат теплової енергії кожним економайзером. Крім того, нове обладнання дозволяє суттєво зменшити кількість викидів парникових газів в атмосферу, що, безсумнівно, позитивно впливає на екологічну ситуацію у м. Івано-Франківську.

«Котли ТВГ-8М залишаються в модернізованій котельні на Тролейбусній, як допоміжні основному котлу, що працює на біопаливі», - додають у прес-службі підприємства.

 

Тривають роботи з модернізації котельні на Хриплинській, 11 – ІФТКЕ

Інтернет-сайт «briz.if.ua» 19.02.2018 – 12:22

Kotly Hryplynska 1202

Тривають роботи з модернізації котельні на Хриплинській, 11. Фото - прес-служба ІФТКЕКотельня, що на вулиці Хриплинській, 11 (на території «63-го котельно-зварювального заводу») вже незабаром зможе забезпечувати теплом багатоповерхівки на вулицях Нова та Незалежності, а також розташовані у вказаному мікрорайоні дитячий садок та загальноосвітню школу № 15.

Так, за повідомленням прес-служби комунального підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго», в даний час прискореними темпами виконуються роботи з модернізації котельні. Зокрема, вже прокладено (як у підземній, так і у наземній частинах) та заведено до приміщення котельні нову тепломагістраль діаметром 219 міліметрів. В даний час фахівцями французької фірми “ENERTEX SARL” виконують роботи з монтажу теплогенеруючого та суміжного обладнання котельні.

Зокрема, у машинному відділенні вже змонтовано два нові сталеві газові котли КСВ 2,0 теплопродуктивністю 2 мегавати кожен. «Подача палива в котел здійснюватиметься за допомогою італійських пальників «RIELLO», які зарекомендували себе, як надійні і високоефективні. Також здійснено прив’язку котлів до газової та водяної магістралей», - коментує роботи начальник будівельно-монтажної дільниці фірми “ENERTEX SARL” Олександр Степанов. З його слів, на минулому тижні стартували роботи з прив’язки обладнання до електропостачання, а також монтажу та налагоджування систем автоматизації.

У свою чергу на ділянці хімводоочистки вже змонтовано два мережеві насоси, виконуються роботи з прив’язки їх до водопостачальної мережі, а також монтаж решти обладнання хімводоочистки та підготовки води.

За інформацією прес-служби КП «ІФТКЕ», основний обсяг робіт з переобладнання котельні планується завершити наприкінці цього тижня.

 

Івано-Франківськ: у “Теплокомуненерго” завершують модернізацію котельні, яка візьме на обслуговування будинки СТЕКу

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 18.02.2018 – 09:42

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 17.02.2018 – 19:26

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 17.02.2018 – 15:09

Інтернет-сайт «blitz.if.ua/new» 16.02.2018 – 20:33

Інтернет-сайт «frankivchany.if.ua» 17.02.2018 – 10:09

Інтернет-сайт «kurs.if.ua/news» 17.02.2018 – 11:35

Versii 1802

Прискореними темпами виконуються роботи з модернізації котельні, що на вулиці Хриплинській, 11 (на території «63 Котельно-зварювального заводу»).

Як повідомлялось раніше, вже з березня частина франківських будинків відключається від СТЕКу. Тож саме ця новозбудована котельня буде забезпечувати теплом багатоповерхові житлові будинки, що розташовані на вулицях Нова, Незалежності, а також дитячий садочок та ЗОШ №15, повідомляють у прес-службі ТКЕ, пишуть Версії.

Тут вже повністю виконано роботи з прокладання нової тепломагістралі діаметром 219 мм у своїй підземній та наземній частинах та заведено її до приміщення котельні.

У машинному відділенні приміщення котельні вже змонтовані два нові сталеві водогрійні газові котли КСВ 2,0 теплопродуктивністю 2 МВт кожний. Подача палива в котел здійснюватиметься за допомогою італійських пальників «RIELLO», які зарекомендували себе, як надійні і високоефективні. Також здійснено прив’язку котлів до газової та водяної магістралей. На цьому тижні розпочалися роботи з прив’язки обладнання до електропостачання, а також монтаж та налагоджування систем автоматизації.

На ділянці хімводоочистки вже змонтовано два мережеві насоси і нині виконуються роботи з прив’язки їх до водомережі, а також монтаж решти обладнання хімводоочистки та підготовки води.

Як повідомляється, основний обсяг робіт планується завершити наприкінці наступного тижня.

 

Мерзнути залишилося недовго

«Телеканал 402» «youtube.com/user/402tvivfr» 14.02.2018

Частину будинків, які обслуговує СТЕК, таки передадуть Теплокомуненерго

 

Місто забирає від СТЕКу ще 8 житлових будинків, школу та дитсадок (АДРЕСИ)

By Застава Максим

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 14.02.2018 - 10:05

Інтернет-сайт «zmist.if.ua/novyny-prykarpattia» 14.02.2018 - 17:20

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 14.02.2018 – 12:02

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 14.02.2018 - 18:53

Інтернет-сайт «styknews.info» 14.02.2018 - 11:24

Kit do Galky 1502

Міський виконавчий комітет на засіданні 14 лютого прийняв рішення про підключення будинків Станіславської теплоенергетичної компанії до мереж централізованого опалення ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Мова йде про вісім будинків на вулицях Нова, Незалежності та Нафтовій, а також ЗШ №15, дитсадок, приміщення Тисменицького райсуду і дитячого клубу.

Для цього місто напередодні взяло в оренду приміщення котельні “63 котельно-зварювального заводу” і провело роботи зі встановлення котлів і мереж на майже 9 млн грн, інформує “Галка”.

Будинки почнуть переключати з першого березня. Перелік будинків:

вул. Нафтова, 15;

вул. Нова, 5;

вул. Нова, 13;

вул. Нова, 19;

вул. Нова, 19а;

вул. Нова, 19б;

вул. Незалежності, 152;

вул. Незалежності, 152а.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.02.2018
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»