офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Початок
Головна ЗМІ про нас Преса

 м.Івано-Франківськ, вул.Б.Хмельницького, 59а.

Довідка щодо заборгованості +38 (0342) 50-62-00

Ел.адреса office@tke.if.ua

 

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82, 56-47-82

Про нас очима засобів масової інформації

Фільм про франківських тепловиків покажуть на Odesa International Film Festival

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 20.06.2019 - 07:24

Log F 2005

Довгоочікувана українська прем’єра фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудеться на Odesa International Film Festival.

Трагікомедія Надії Парфан про будні і творчість прикарпатських комунальників змагатиметься у конкурсі європейських документальних фільмів, пише Фіртка з посиланням на офіційну сторінку проєкту у Фейсбук.

Firt 2006

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – одна з двох українських стрічок, що увійшли до міжнародної конкурсної програми ОМКФ. Прокат фільму заплановано на жовтень 2019 року.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» - документальний фільм режисерки Надії Парфан. Проєкт цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн, при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.

 

В тепловому районі «Позитрон» триває підготовка до зими

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 28.05.2019 - 06:18

Log F 2005

Великим тепловим районом обласного центру є «Позитрон». Так історично склалося, що навколо колишнього заводу «Позитрон», що дав назву тепловому району, утворився великий спальний масив, який забезпечував провідне підприємство мікроелектроніки України трудовими ресурсами.

Завод відійшов у небуття, а численні багатоквартирні житлові будинки, що розташовані біля колишнього заводу, та на вулицях Вовчинецька, Івана Павла ІІ, Молодіжна і надалі отримують централізовану теплову енергію та гаряче водопостачання від однієї з найпотужніших котелень обласного центру, що розташована на вулиці Симоненка, 3а і ряду центральних теплових пунктів (ЦТП) та котелень.

За останні роки теплове господарство району поповнилося рядом будинків, розташованих на вулицях Надвірнянська та Хоткевича, а також котельнею на вулиці Хриплинська, 11а з прилеглими житловими будинками та соціальними установами.

Очолює це численне теплове господарство Володимир Воронич.

DSC 24051 2705

"Основним завданням на сьогодні є проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність, - говорить Володимир Васильович. – Саме ці випробування демонструють в якому стані нині перебувають магістральні теплові мережі, наскільки вони потребують заміни, аби в опалювальному сезоні 2019/2020 надійно витримати навантаження і подавати теплову енергію споживачам. Не секрет, що впродовж десятків років експлуатації теплові мережі вимагають суттєвої заміни та реконструкції через зношеність, як, зрештою, і по цілій Україні. Гідравлічні випробування дають відповідь: в яких місцях буде необхідно впродовж літнього періоду здійснити заміну ділянок магістральних мереж, що не витримали випробувального тиску, на нові попередньо-ізольовані труби".

На сьогодні гідравлічні випробування витримали на 100% теплові мережі від котелень, що розташовані на вулицях Вовчинецька, 103а та Чубинського, 14а. Тут вже складено акти готовності мереж і передано в Теплову інспекцію підприємства.

На решті теплових магістралей тривають гідравлічні випробування.

"По решті напрямків ведуться гідравлічні випробування, які мають бути завершені до 01 липня поточного року. Спеціалістами нашого теплового району виконується також демонтаж приладів обліку теплової енергії в багатоквартирних житлових будинках і здача їх на склад для збереження на час літнього періоду", - каже Воронич.

На початку опалювального сезону всі теплові лічильники будуть встановлені на своїх місцях.

"Роботи попереду, як завжди, дуже багато, але тепловий район до опалювального сезону 2019/2020 буде підготовлений своєчасно", - обіцяє комунальник.

 

ФІЛЬМ «СПІВАЄ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ПОЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ЗОЛОТО КРАКІВСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Інтернет-сайт «kinowar.com» 21.05.2019

Firt 2005

Створену за підтримки Держкіно документальну стрічку Надії Парфан про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю у Кракові. Стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку «Золотий ріг» та 30.000 польських злотих.

Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго

Краківський кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019). Світова прем’єра відбулася 10 квітня 2019 на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон. В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічка виходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

 

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрано до конкурсної програми фестивалю в Кракові

Інтернет-сайт «detector.media» 20.05.2019 - 20:45

Log Detektor Media 2005

Документальну стрічку Надії Парфан про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю у Кракові.Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрано до конкурсної програми фестивалю в Кракові

Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Так, стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку «Золотий ріг» та 30 тис. польських злотих.

Краківський кінофестиваль - найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня.

Hor 2005

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

Нагадаємо, проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019).

Світова прем’єра відбулася 10 квітня 2019 на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон.

 

Фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" позмагається за золото Міжнародного кінофестивалю у Кракові

Інтернет-сайт «ostrovok.lg.ua/news» 21.05.2019 – 11:25

Log Ostrovok 2105

Створену за підтримки Держкіно документальну стрічку про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Krakow Film Festival. Стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку "Золотий ріг" та 30 000 польських злотих, пише Курс.

Краківський кінофестиваль – найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня, інформує Держкіно.

"Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" – це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою "опалювальний сезон". Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають.

Нагадаємо, проект цієї картини став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер та автор сценарію – Надія Парфан, продюсери – Ілля Гладштейн та Юлія Сінькевич. Сума державної фінансової підтримки становить 1 млн 69 тис. грн при загальній вартості виробництв – 1 млн 169 тис. грн.

На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019).

Світова прем’єра фільму відбулася 10-11 квітня на фестивалі Visions Du Reel у Швейцарії.

В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

 

Стрічка про франківських комунальників претендує на звання Найкращого документального фільму

Інтернет-сайт «firtka.if.ua» 20.05.2019 - 21:50

Log F 2005

Фільм Heat Singers / "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" позмагається за золото Міжнародного кінофестивалю у Кракові.

Створену за підтримки Держкіно документальну стрічку Надії Парфан про івано-франківських комунальників відібрали до головної конкурсної програми Krakow Film Festival. Стрічка змагатиметься за звання Найкращого документального фільму, статуетку «Золотий ріг» та 30.000 польських злотих, інформує Фіртка з посиланням на Держкіно.

Краківський кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у Польщі. Він кваліфікований Американською та Європейською кіноакадеміями. Цього року фестиваль відбудеться з 26 травня по 5 червня, покази фільму заплановані на 26 та 29 травня.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон».

Firt 2005

Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На етапі виробництва картина отримала три з чотирьох нагород в індустріальній секції кінофестивалю у Трієсті, була представлена у секції Work-in-progress на Одеському міжнародному кінофестивалі (Одеса, 2018), Baltic Sea Forum for Documentaries (Рига, 2018), ринку копродукції DOC LAB POLAND (Краків, 2018), воркшопі B2B Doc (Мінськ, Таллінн, 2017) та East Doc Market (Прага, 2019). Світова прем’єра відбулася 10 квітня 2019 на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон.

В український прокат стрічка вийде восени 2019 року.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.06.2019
 
Ми у фейсбуці
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»