офіс ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго котельня
Головна ЗМІ про нас Преса

У разі виникнення аварійної ситуації у системах центрального теплопостачання просимо телефонувати на номер 15-82

Про нас очима засобів масової інформації

Жодних перерв у роботі немає і бути не може, – Смушак спростував інформацію про зрив опалювального сезону в Івано-Франківську

Інтернет-сайт «versii.if.ua» 16.08.2017 – 13:05

FSV 1808

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою спростував інформацію про зрив опалювального сезону в Івано-Франківську. Про це посадовейь повідомив у соцмережі.

“Неправда. Підготовка до опалювального сезону йде за планом і жодних перерв у роботі немає і бути не може”, – написав Михайло Смушак.

Раніше на сайті Теплокомуненерго з’явилось повідомлення про те, що “через важкий фінансовий стан підприємства, обумовлений дією Постанови Кабміну №217, коли 80-90% фінансових оплат споживачів автоматично розщеплюються і поступають на рахунки НАК «Нафтогазу України», роботи здійснюються не в тому темпі, а то й часом призупиняються через відсутність обігових коштів”.

Тож, деякі місцеві ЗМІ зробили висновок, що “Івано-Франківськтеплокомуненерго” перериває підготовку до нового опалювального сезону через важкий фінансовий стан.

“Постанова КМУ є, але міська влада не дозволить зірвати початок опалювального сезону. В тому числі шляхом внесків з міського бюджету в статутний капітал ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” забезпечується виконання всіх необхідних робіт”, – додав Смушак.

 

В Івано-Франківську будують сучасну котельню за 36 мільйонів гривень

Інтернет-версія газети «Галичина» «galychyna.if.ua/news-ivano-frankivsk» 08.08.2017- 16:30

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 09.08.2017 – 11:25

Intervju 0708

До початку нового опалювального сезону модернізована котельня на вулиці Тролейбусна, 40А запрацює на біопаливі. Це буде перша муніципальна котельня такого рівня в Україні.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак зустрівся на прохання тележурналістів обласного «Телеканалу 402» і дав інтерв’ю щодо робіт, які наближаються до завершення на одній з найпотужніших котелень обласного центру.

У цій котельні можна буде спалювати будь-яку біосировину: деревинну тріску, пелети і навіть тирсу. Все це успішно замінятиме високовартісний природний газ. Це обладнання, яке встановлюють литовські спеціалісти компанії «Enerstena» - новітня європейська технологія, яка набагато простіша в експлуатації, надійна, з високим ККДі не вимагатиме великих затрат при ремонті.

Нагадаємо, що модернізація котельні відбувається за кошти ЄБРР і вартість становить майже 36 млн. грн.

За матеріалами ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

 

В Івано-Франківську встановлюють сучасний котел на біопаливі

Телеканал 402 «youtube.com/user/402tvivfr/videos» 07.08.2017

Інтернет-версія газети «Репортер»«report.if.ua» 08.08.2017 - 10:59

Це буде перша в Україні муніципальна котельня з таким сучасним обладнанням.

 

Одну з найбільших франківських котелень незабаром переведуть на біопаливо

АВТОР: ІВАНЦІВ МАР'ЯНА

Інтернет-версія журналу «Місто» «mi100.info» 07.08.2017 – 13:30

Misto 0708

7 серпня, до Івано-Франківська з робочим візитом приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Разом з представником литовської компанії «Енерстена» в Україні Дайнюсом Чапскасом вони зустрілися з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом.

На зустрічі обговорили важливе для обох сторін питання — переведення котельні на Тролейбусній 40а на біопаливо. Це одна з найбільших котелень міста.

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що місто зацікавлене у тому, щоб ця котельня була побудована. Це важливий та сучасний проект, який має стати прикладом для інших міст. Адже це буде перша в Україні муніципальна котельня з таким сучасним обладнанням, — повідомляє прес-служба МВК.

Це досить амбітний проект, адже котельня покликана забезпечити теплом і, що важливо, увесь рік гарячою водою цілий мікрорайон. І в контексті енергетичної незалежності це перший такий важливий проект. Тішить, що ми знаходимо з європейськими колегами спільні вектори для руху вперед, — розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

Перша в Україні муніципальна котельня на біопаливі буде в Івано-Франківську

Інтернет-сайт «blitz.if.ua» 07.08.2017 - 19:55

Інтернет-сайт «paralleli.if.ua» 07.08.2017 – 12:16

Інтернет-сайт «typical.if.ua» 07.08.2017 – 13:40

Інтернет-сайт «bartka.com.ua» 07.08.2017 – 15:02

Інтернет-версія газети «Галицький Кореспондент»«gk-press.if.ua» 07.08.2017 – 15:16

Інтернет-версія газети «Репортер» «report.if.ua» 07.08.2017 – 14:10

Інтернет-сайт «zik.ua/news» 07.08.2017 – 15:25

Інтернет-сайт «kurs.if.ua» 07.08.2017 – 12:35

Інтернет-сайт «pravda.if.ua» 08.08.2017. – 09:56

Офіційний сайт м.Івано-Франківська «mvk.if.ua» 07.08.2017

Firtka 0708

У понеділок, 7 серпня, до Івано-Франківська з робочим візитом приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Разом з представником литовської компанії «Енерстена» в Україні Дайнюсом Чапскасом вони зустрілися з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом та його заступником Богданом Біликом.

На зустрічі обговорили важливе для обох сторін питання - переведення котельні на Тролейбусній 40а на біопаливо. Це одна з найбільших котелень міста.

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що місто зацікавлене у тому, щоб ця котельня була побудована. Це важливий та сучасний проект, який має стати прикладом для інших міст. Адже це буде перша в Україні муніципальна котельня з таким сучасним обладнанням.

«Це досить амбітний проект, адже котельня покликана забезпечити теплом і, що важливо, увесь рік гарячою водою цілий мікрорайон. І в контексті енергетичної незалежності це перший такий важливий проект. Тішить, що ми знаходимо з європейськими колегами спільні вектори для руху вперед», - розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

У Франківську говорили про переведення котельні на Тролейбусній на біопаливо (ФОТО)

By Дубінець Вікторія

Інтернет-сайт «galka.if.ua» 07.08.2017 - 10:29

Інтернет-сайт «styknews.info» 07.08.2017 – 14:00

Firtka 0708

У Франківську говорили про переведення котельні на Тролейбусній на біопаливо (ФОТО)

Відбулася робоча зустріч міського голови Руслана Марцінківа з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та представником литовської компанії «Енерстена» в Україні Дайнюсом Чапскасом.

Обговорили важливе для обох сторін питання – переведення котельні на Тролейбусній на біопаливо. Це важливий та сучасний проект, який має стати прикладом для інших міст. Адже це буде перша в Україні муніципальна котельня з таким сучасним обладнанням.

“Важливо, що ми знаходимо з європейськими колегами спільні вектори для руху вперед”, – написав на сторінці у Фейсбуці мер.

 
Подати показник
чи
Дізнатись
заборгованість
станом на 01.08.2017
Партнери:
МВК
Світло
Газ
Вода
МІУК
Преса
Мінрегіон
НКРЕКП
ТРК «Вежа»
Івано-Франківська міська рада
«Тепло»
Наш банер:Антивіруси

 

Этот сайт защищен «Site Guard»