• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
  (067)110-11-73
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

28.03.2024 Інтернет-сайт «Ратуша»

Модульна котельна вже запрацювала на території ліцею №12. Відтепер освітній заклад матиме комфортну температуру у приміщенні в холодну пору року.

Окрім того, її можна буде коригувати в ручному режимі без залучення працівників. Котельня зроблена місцевим виробником. Тут встановлено два котла потужністю по 500 кіловат, які працюють в автономному режимі, а споживання тут мінімальне.

«В ході перепідключення споживачів від котельні Індустріальна було влаштовано модульну котельню для забезпечення тепловою енергією, подачі теплоносія приміщення ліцею №12. Була розроблена проектна документація, найнятий підрядник влаштував та виконав монтажно-будівельні роботи, облаштування модульної котельні. На даний час з минулого четверга зроблено перепідключення по тепловій мережі, школа вже з минулого четверга опалюється від даної модульної котельні», – розповідає заступник головного інженера ДП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Іван Кедик.

Робота із розробки відповідної проектної документації розпочалася наприкінці минулого року. Спільно з газовиками «Івано-Франківськтеплокомуненерго» вдалося встановити і вже підключити в тестовому режимі нову модульну котельню.

«Починаючи з того року була проведена вся видача документації, розроблені експертизи, проекти, погодження, були проведені будівельно-монтажні роботи. У дуже великому масштабі, бо точка підключення була аж на вулиці Матейки, біля міської лікарні. Проводилися земляні роботи, будівництво нового регуляторного пункту, вузлів обліку, також газопостачання для використання газового обладнання. Газ в повному обсязі поданий», – пояснив головний інженер Івано-Франківського управління експлуатації газового господарства Володимир Монюк.

Конденсаційні котли не потребують великої будівельної частини. Це і є перевага модульних конструкцій. Працює у віддаленому режимі, чи з комп’ютера чи з телефона, розповідає виробник. Котельнею зможуть керувати працівники «Теплокомуненерго», не перебуваючи поруч.