• Довідка щодо заборгованості
  +38 (099) 50-62-000
  +38 (098) 50-62-000
  +38 (0342) 50-62-00
 • office@tke.if.ua
 • При аварійній ситуації
  15-82
  56-47-82
 • Графік роботи
  Пн-Чт: 8-1715
  Обід: 12-13

03.08.2022 — 18:49 Інтернет-сайт «Галка»

Автор: Зелінська Таня

Працівниками “Теплокомуненерго” здійснено демонтаж застарілої системи теплопостачання в ліцеї №3. Незабаром у навчальному закладі запрацює нова система опалення.

З метою підготовки до нового опалювального сезону та ефективного використання енергоносіїв, спеціалісти ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» здійснили комплекс робіт з демонтажу застарілої системи опалення в Ліцеї №3, що на вулиці Івана Франка.

Тут було здійснено повний демонтаж приладів обігріву (батарей) у навчальних приміщеннях, коридорах, у спортивному залі, тощо. Було демонтовано трубну систему подачі теплоносія. На горищі навчального закладу проведено зварні роботи для надійного наступного закріплення і монтажу новітньої пластикової системи труб подачі теплоносія. У підвальному приміщенні вводу теплоносія до навчального закладу демонтовано зношені часом і корозією трубні розгалуження, залишивши сучасні запірні арматурні вузли і блок приладу обліку теплової енергії.

Працівники ДМП «ІФТКЕ» перенесли демонтовані прилади обігріву (батареї) до комори навчального закладу, інформує “Галка”.

Варто нагадати, що система опалення Ліцею №3, одного з найстаріших закладів освіти обласного центру, була змонтована у далеких 60-х роках минулого сторіччя і потребувала модернізації.

Монтаж новітньої системи опалення: сучасних приладів обігріву і пластикової системи трубного розгалуження, розпочнеться найближчими днями. Вже завезено необхідні матеріали.

На фото: Демонтаж застарілих приладів обігріву (батарей). Батареї складовані в коморі навчального закладу. Приміщення навчального закладу (коридори, навчальні класні кімнати, спортзал) без приладів обігріву.