RedmiqqBandarpkvBagiqqLonteqqAbangqq788BolaLigadunia365Resmibet66Mega
https://lphd.s-desa.id/desa/https://lphd.s-desa.id/jadwal/https://lini.or.id/yayasan/
http://files.follettcommunity.com/index.html
Запуск тепла і повітряні корки
  • Довідка щодо заборгованості
    +38 (099) 50-62-000
    +38 (098) 50-62-000
    +38 (0342) 50-62-00
  • office@tke.if.ua
  • При аварійній ситуації
    15-82
    56-47-82
    (067)110-11-73
  • Графік роботи
    Пн-Чт: 8-1715
    Пт: 8-16
    Обід: 12-13

Запуск тепла і повітряні корки

10.11.2022

Початок опалювального сезону, коли відбувається запуск теплової енергії по багатоквартирних житлових будинках, завжди привносить складні ситуації для працівників «Теплокомуненерго» і особливо для бригад Аварійно-диспетчерської служби підприємства та спеціалістів теплових районів міста.

Однією з причин затримки подачі тепла до квартир є утворення повітряних корків на верхніх поверхах багатоповерхівок. Адже в першу чергу саме вони блокують нормальну циркуляцію теплоносія і левова частка скарг на відсутність тепла поступає саме через нерозповітрення теплових стояків. Для випуску повітряних корків на верхніх поверхах, у нагрівальних  батареях квартирного опалення встановлені крани Маєвського. Здійснити розповітрення і відновити циркуляцію теплоносія дуже просто і не вимагає особливих навичків і зусиль. Достатньо мати викрутку для відкриття крану Маєвського і відро для випуску води.  Про це ми постійно нагадуємо і створили відповідний наочний відеоролік.

Проте кожного року повторюється один і той самий сценарій подій. До Аварійно-диспетчерської служби ДМП «ІФТКЕ» телефонують обурені мешканці багатоповерхівок через холодні, закорковані повітрям, стояки подачі теплоносія. В таких випадках, найпростіше було б звернутися до сусідів, мешканців верхніх поверхів вашого будинку і попросити здійснити розповітрення, ніж чекати приходу працівників АДС чи спеціалістів теплового району. Слід поставитися із розумінням, що кількість будинків велика і миттєво спеціалісти ДМП «ІФТКЕ» охопити все неспроможні. До того ж, нині у більшості будинків встановлені кодові замки із системи домофонів, що ускладнює доступ до під’їздів та підвальних приміщень.

Ще однією з проблем щороку виявляється відсутність жильців саме на верхніх поверхах. Здебільшого такі особи виїхали за кордон на заробітки і таким чином створили проблему для розповітрювання системи подачі тепла цілого будинку. Про це мешканці будинку мали б знати і заздалегідь вирішити впродовж літа через уповноважену особу, керівництво ОСББ чи управляючу компанію, яка обслуговує житлові будинки.

Як завше буває в таких ситуаціях, ключів від подібних квартир в уповноважених осіб багатоквартирного житлового будинку нема. Тому, у таких випадках часто-густо, для розповітрення стояків доводиться спускати воду з цілого стояка, а це додаткові  витрати води, вартість якої лягає на мешканців багатоповерхівки згідно з  показниками лічильника.

Проте деякі вважають, що лише працівники «Теплокомуненерго» зобов’язані  здійснити розповітрення, а вони готові лише скаржитися на холод, обривати телефони в Аварійно-диспетчерській службі і нічого не зробити самі ані заздалегідь, ані на даний момент. Отже, телефони в Аварійно-диспетчерської служби не змовкають.

Все це ускладнює і сповільнює щороку подачу теплоносія на початках опалювального сезону.

Зрозумійте, ми працюємо для ВАС, ми прагнемо максимально прискорити подачу тепла ВАМ! У нас НЕМА бажання вихолоджувати ВАШІ оселі. Коли ж трапляється аварійний порив мереж чи вищенаведені ситуації, то в тому нема нашого злого умислу. Майте витримку і все стабілізується.

Контактні цілодобові телефони  Аварійно-диспетчерської служби: (0342) 56-47-82; 15-82 та 067-110-11-73.